facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Wysokie lanie od Węgrzcanki

Wysokie lanie od Węgrzcanki

Pierwsza drużyna Węgrzcanki (lider klasy okręgowej) nie grała w tym dniu ponieważ Zielonka Wrząsowice oddała mecz walkowerem i kilku zawodników z kadry pierwszej drużyny pojawiło się w ekipie rezerw przeciwko Złomexowi II. Od początku meczu zarysowała się lekka przewaga ekipy gości która grała z silnym wiatrem wiejącym w plecy co wracało piłki na połowę braniczan. W 11 minucie długa piłka zagrana ze środka pola i przyspieszająca z wiatrem pada pod nogi K.Rogowskiego a ten lobuje wychodzącego niepotrzebnie z bramki Wojnarowicza i jest 0-1. Od tego momentu Złomex dochodzi do głosu i szybkie akcje z klepki pomiędzy Solskim, Satołą, Rączką i Ćmakiem stwarzają sytuacje po których bramkarz Węgrzcanki z trudem broni lub piłki są blokowane przez obrońców. W 13 minucie Rafał Solski prostopadle podaje do Jakuba Ćmaka a tez strzela obok wychodzącego bramkarza i jest 1-1. Nie upływa 30 sekund i po kolejnym kiksie bramkarza Złomexu goście prowadzą 1-2. Ekipa gospodarzy dąży do wyrównania ale ani R.Solski ani Sowula ani D.Wawrzyńczak po wrzutce Rączki nie znajdują piłką drogi do bramki. Gdy wydawało się że znów dojdzie do remisu, to w 33 minucie goście wychodzą na prowadzenie. Przed przerwą Solski dwukrotnie wypuszcza Ćmaka sam na sam ale młody napastnik Branic jest twardo zatrzymywany przez obrońców. Po dobrej i wyrównanej grze to goście schodzą na przerwę z prowadzeniem 1-3.

Na drugą połowę ekipa Złomexu wychodzi z postanowieniem walki o remis. Akcje napędzają Solski, Satoła i Rączka oraz walczący o każdą piłkę Sowula. Ale w 51 minucie kolejną bramkę na swoje konto może zapisać słaby w tym dniu w szeregach Braniczan, Wojnarowicz. Od tego momentu całkowicie uchodzi powietrze z gospodarzy i goście strzelają kolejne dwie bramki w odstępach 2-minutowych. Jedyne ożywienie z zawodników rezerwowych wprowadzonych na boisko dał Michał Strózik.

Zwycięstwo drużyny Węgrzcanki II całkowicie zasłużone w niedzielne popołudnie, ale zdaniem wielu obserwatorów za wysokie. U gospodarzy bardzo dobre zawody rozegrali Grzegorz Satoła, Paweł Sowula oraz nowy nabytek Rafał Solski który przez pełne 90 minut dążył do zmiany wyniku. W pomocy na lewej stronie Maciej Rączka walczył i wrzucał dokładne piłki, na prawej stronie Dawid Wawrzyńczak rozgrywał o wiele lepsze mecze. Obrona pomimo wielu straconych bramek zagrała poprawnie. A młody napastnik Jakub Ćmak pokazał że warto na niego stawiać i jeśli będzie wykorzystywał okazje których nie powinno mu brakować od tak doświadczonych kolegów będzie najlepszym napastnikiem Złomexu Branice.

Klasa C (Wieliczka), 07.04.2018
Złomex II Branice - Węgrzcanka II Węgrzce Wielkie 1:8 (1:3)
J.Ćmak 13 - K.Rogowski 11, 70, J.Rajczyk 14, 51, 53, F.Madej 33, M.Szewczyk 55, M.Garycki 75

Złomex II: Ł.Wojnarowicz - G.Wyczesany, P.Wawrzyńczak, T.Reguła, P.Jakubczak - D.Wawrzyńczak (55 M.Strózik), G.Satoła (70 K.Wawrzyńczak), P.Sowula (60 M.Pindur), M.Rączka (65 K.Wełna) -  J.Ćmak, R.Solski.  

 

 

Źródło: regi

Dodano: 2018-04-13 11:29:24


Zobacz też: Klasa C (Wieliczka)

Węgrzcanka  Złomex 

Komentarze


Myślenicka Liga Firm

Polplast
:
OL-Fliz
20.09.2018
20:00
Talaga
:
Tonix
20.09.2018
20:00
K.B. Expansion
:
Pod Blachą
20.09.2018
21:00
Petrus Travel
:
Euforia
20.09.2018
21:00

Ekstraklasa

Śląsk Wrocław
:
Piast Gliwice
22.09.2018
 
Miedź Legnica
:
Legia Warszawa
22.09.2018
 
Pogoń Szczecin
:
Wisła Kraków
22.09.2018
 
Cracovia Kraków
:
Wisła Płock
22.09.2018
 
Arka Gdynia
:
Lech Poznań
22.09.2018
 
Lechia Gdańsk
:
Zagłębie Lubin
22.09.2018
 
Korona Kielce
:
Zagłębie Sosnowiec
22.09.2018
 
Górnik Zabrze
:
Jagiellonia Białystok
22.09.2018
 

I liga

Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Chojniczanka Chojnice
19.09.2018
18:00
GKS Katowice
:
Odra Opole
19.09.2018
19:00
Podbeskidzie Bielsko Biała
:
ŁKS Łódź
19.09.2018
19:00
GKS Jastrzębie
:
Stomil Olsztyn
19.09.2018
19:00
Chrobry Głogów
:
Puszcza Niepołomice
19.09.2018
18:00
Stal Mielec
:
Wigry Suwałki
19.09.2018
19:00
Bytovia Bytów
:
Wigry Suwałki
22.09.2018
16:00
ŁKS Łódź
:
GKS Tychy
22.09.2018
16:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Chrobry Głogów
22.09.2018
17:00
GKS Katowice
:
Puszcza Niepołomice
22.09.2018
18:00
Podbeskidzie Bielsko Biała
:
Sandecja Nowy Sącz
22.09.2018
18:00
Stomil Olsztyn
:
Odra Opole
22.09.2018
 
Stal Mielec
:
GKS Jastrzębie
22.09.2018
 
Warta Poznań
:
Raków Częstochowa
22.09.2018
 
Garbarnia Kraków
:
Chojniczanka Chojnice
22.09.2018
 

II liga

Błękitni Stargard
:
Elana Toruń
19.09.2018
17:00
Błękitni Stargard
:
Górnik Łęczna
22.09.2018
16:00
Radomiak Radom
:
Resovia Rzeszów
22.09.2018
16:00
Siarka Tarnobrzeg
:
Elana Toruń
22.09.2018
16:00
GKS Bełchatów
:
Stal Stalowa Wola
22.09.2018
17:00
Olimpia Grudziądz
:
Znicz Pruszków
22.09.2018
18:00
Pogoń Siedlce
:
Widzew Łódź
22.09.2018
18:00
Olimpia Elbląg
:
Rozwój Katowice
22.09.2018
19:45
Ruch Chorzów
:
Gryf Wejherowo
22.09.2018
 
Skra Bełchatów
:
ROW Rybnik
22.09.2018
 

III liga, gr. IV

Podhale Nowy Targ
:
Podlasie Biała Podlaska
22.09.2018
15:00
Stal Rzeszów
:
Czarni Połaniec
22.09.2018
16:00
Wiślanie Jaśkowice
:
Soła Oświęcim
22.09.2018
16:00
Wólczanka Wólka Pełkińska
:
Spartakus Daleszyce
22.09.2018
16:00
KSZO Ostrowiec Św.
:
Hutnik Kraków
22.09.2018
19:29
Orlęta Radzyń Podlaski
:
Avia Świdnik
22.09.2018
 

IV liga (Kraków-Wadowice)

Słomniczanka Słomniki
:
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
22.09.2018
15:00
Orzeł Piaski Wielkie
:
Pcimianka Pcim
22.09.2018
 
Clepardia Kraków
:
Wiślanka Grabie
22.09.2018
 
LKS Jawiszowice
:
Unia Oświęcim
22.09.2018
 
Beskid Andrychów
:
Orzeł Ryczów
22.09.2018
 
KS Olkusz
:
Górnik Wieliczka
22.09.2018
 
MKS Trzebinia
:
Jutrzenka Giebułtów
22.09.2018
 

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

LKS Szaflary
:
Barciczanka Barcice
22.09.2018
 
Dunajec Zakliczyn
:
Lubań Maniowy
22.09.2018
 
Unia Tarnów
:
Tarnovia Tarnów
22.09.2018
 
Poprad Muszyna
:
Watra Białka Tatrzańska
22.09.2018
 
Sandecja II Nowy Sącz
:
Olimpia Pisarzowa
22.09.2018
 
GKS Drwinia
:
BKS Bochnia
22.09.2018
 
Orkan Szczyrzyc
:
Okocimski Brzesko
22.09.2018
 
Limanovia Limanowa
:
Glinik Gorlice
22.09.2018
 

Klasa Okręgowa (Kraków I)

Przemsza Klucze
:
Sokół Kocmyrzów
22.09.2018
16:00
Piliczanka Pilica
:
Zieleńczanka Zielonki
22.09.2018
16:00
Przemsza Klucze
:
Sokół Kocmyrzów
22.09.2018
16:00
LOT Balice
:
Przebój Wolbrom
22.09.2018
16:00
Pogoń Miechów
:
Prądniczanka Kraków
22.09.2018
16:00

Klasa Okręgowa (Kraków II)

Iskra Radwanowice
:
Piast Wołowice
22.09.2018
16:00
Prokocim Kraków
:
Hutnik II Kraków
22.09.2018
16:00
Świt Krzeszowice
:
Wieczysta Kraków
22.09.2018
16:00
Nadwiślan Kraków
:
Borek Kraków
22.09.2018
16:00
Błękitni Modlnica
:
Skawinka Skawina
22.09.2018
16:00
Bronowianka Kraków
:
Wiślanie II Jaśkowice
22.09.2018
16:00

Klasa Okręgowa (Kraków III)

LKS Śledziejowice
:
Gościbia Sułkowice
19.09.2018
17:00
Orzeł Myślenice
:
Wiarusy Igołomia
22.09.2018
 
Karpaty Siepraw
:
Gościbia Sułkowice
22.09.2018
 
Raba Dobczyce
:
Targowianka Targowisko
22.09.2018
 
Radziszowianka Radziszów
:
Czarni Staniątki
22.09.2018
 
Pasternik Ochojno
:
Tempo Rzeszotary
22.09.2018
 
Wróblowianka Wróblowice
:
Gdovia Gdów
22.09.2018
 
LKS Śledziejowice
:
Dziecanovia Dziekanowice
22.09.2018
 

Klasa Okręgowa (Wadowice)

Sosnowianka Stanisław Dln
:
Niwa Nowa Wieś
22.09.2018
15:00
KS Chełmek
:
Brzezina Osiek
22.09.2018
16:00
Victoria Jaworzno
:
Garbarz Zembrzyce
22.09.2018
16:00
Halniak Maków Podhalański
:
Zatorzanka Zator
22.09.2018
16:00
LKS Rajsko
:
Arka Babice
22.09.2018
16:00

Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Olimpia Kąty
:
Arkadia Olszyny
22.09.2018
11:00
LKS Gnojnik
:
Strażak Mokrzyska
22.09.2018
16:00
Olimpia B.
:
Naprzód Sobolów
22.09.2018
16:00
Novi/Rzezawianka Rzezawa
:
Radłovia Radłów
22.09.2018
16:30
Orzeł Dębno
:
Rylovia Rylowa
22.09.2018
16:30

Klasa Okręgowa (Tarnów II)

Pogórze
:
Polan Żabno
22.09.2018
14:00
LKS Ładna
:
Wolania Wola Rzędzińska
22.09.2018
16:00
Wola Radłowska
:
KS US Śmigno
22.09.2018
16:30

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz)

Kolejarz Stróże
:
Huragan Waksmund
19.09.2018
16:00
Ogniwo Piwniczna Zdrój
:
Skalnik Kamionka Wielka
21.09.2018
16:30
KS Tymbark
:
Kolejarz Stróże
22.09.2018
16:00
Orzeł Wojnarowa
:
LKS Rupniów
22.09.2018
16:00
Sokół Słopnice
:
Gród Podegrodzie
22.09.2018
16:00

Klasa A (Kraków I)

Partyzant Dojazdów
:
Galicja Raciborowice
22.09.2018
16:00
Spartak Wielkanoc
:
LKS Niedźwiedź
22.09.2018
 
Strażak Goszcza
:
Orzeł Bębło
22.09.2018
 
Kapitol Racławice
:
Szreniawa Koszyce
22.09.2018
 
Michałowianka Michałowice
:
Jastrzębiec Książ Wielki
22.09.2018
 
Ekler Baranówka
:
Wierzbowianka Wierzbno
22.09.2018
 

Klasa A (Kraków II)

Dragon Szczyglice
:
Górzanka Nawojowa Góra
22.09.2018
16:00
Nadwiślan Rusocice
:
Kmita Zabierzów
22.09.2018
16:00
Orlęta Rudawa
:
Liszczanka Liszki
22.09.2018
 
Wisła Jeziorzany
:
Tęcza Piekary
22.09.2018
 
Sportowiec Modlniczka
:
Sokół Rybna
22.09.2018
 
Wisła Czernichów
:
Lotnik Kryspinów
22.09.2018
 
JKS Zelków
:
Strażak Rączna
22.09.2018
 

Klasa A (Kraków III)

Dąbski Kraków
:
Strzelcy Kraków
22.09.2018
16:00
Podgórze Kraków
:
Tramwaj Kraków
22.09.2018
 
Wawel Kraków
:
Radziszowianka II
22.09.2018
 
Wanda Nowa Huta
:
Krakus Swoszowice
22.09.2018
 
Cedronka Wola Radziszowska
:
Bieżanowianka Kraków
22.09.2018
 
Płomień Kostrze
:
Zwierzyniecki Kraków
22.09.2018
 
Iskra Krzęcin
:
Gajowianka Gaj
22.09.2018
 

Klasa A (Wieliczka)

Wolni Kłaj
:
Błękitni Bodzanów
22.09.2018
 
Piłkarz Podłęże
:
Czarnochowice
22.09.2018
 
Piast Łapanów
:
Nadwiślanka Nowe Brzesko
22.09.2018
 
Strażak Kokotów
:
Contra Sułków
22.09.2018
 
Wieliczanka Wieliczka
:
Złomex Branice
22.09.2018
 
Wilga Koźmice Wielkie
:
Zieloni Niegowić
22.09.2018
 
UKS Sygneczów
:
Zryw Szarów
22.09.2018
 

Klasa A (Myślenice)

Hejnał Krzyszkowice
:
Orzeł Nowa Wieś
20.09.2018
17:00
Topór Tenczyn
:
Orzeł Nowa Wieś
22.09.2018
 
Skalnik Trzemeśnia
:
Rokita Kornatka
22.09.2018
 
Beskid Tokarnia
:
Hejnał Krzyszkowice
22.09.2018
 
Clavia Świątniki Górne
:
Iskra Głogoczów
22.09.2018
 
Zielonka Wrząsowice
:
Lubomir Wiśniowa
22.09.2018
 
Górki Myślenice
:
Iskra Brzączowice
22.09.2018
 
LKS Rudnik
:
Jordan Sum Zakliczyn
22.09.2018
 

Klasa A (Olkusz)

Bolesław Bukowno
:
Trzy Korony Żarnowiec
22.09.2018
16:00
Centuria Chechło
:
Pilica Wierbka
22.09.2018
16:00
Laskowianka Laski
:
Hetman Dłużec
22.09.2018
16:00

Klasa A (Chrzanów)

MKS Alwernia
:
Korona Lgota
22.09.2018
11:00
Zagórzanka Zagórze
:
Victoria Zalas
22.09.2018
16:30
Tęcza Tenczynek
:
Start Kamień
22.09.2018
16:30
Wolanka Wola Filipowska
:
Fablok Chrzanów
22.09.2018
16:30
Ciężkowianka Ciężkowice
:
MKS Libiąż
22.09.2018
16:00

Klasa B (Kraków I)

Milenium Radziemice
:
Sparta Skrzeszowice
22.09.2018
 
Słomniczanka II Słomniki
:
Iskra Pałecznica
22.09.2018
 
Orzeł II Iwanowice
:
LKS Polanowice
22.09.2018
 
Maszycanka Maszyce
:
Novi Narama
22.09.2018
 
Trątnowianka Trątnowice
:
Płomień Kościelec
22.09.2018
 
Agricola Klimontów
:
LKS Niedźwiedź II
22.09.2018
 

Klasa B (Kraków II)

Kmita II Zabierzów
:
Sparta Przeginia Duchowna
22.09.2018
16:00
Topór Aleksandrowice
:
Tyniec Kraków
22.09.2018
16:30

Klasa B (Kraków III)

Orzeł II Bębło
:
Bronowicki/Bratniak Kraków
19.09.2018
17:00
Prądniczanka II Kraków
:
Polonia Wilczkowice
22.09.2018
 
Błękitni II Modlnica
:
Fairant Kraków
22.09.2018
 
Grębałowianka II Kraków
:
Zawisza Sulechów
22.09.2018
 
Albertus Kraków
:
Płomień Jerzmanowice
22.09.2018
 
Bronowicki/Bratniak Kraków
:
MKS Skała 2004
22.09.2018
 
Kabel
:
Clepardia II Kraków
22.09.2018
 

Klasa B (Kraków IV)

Pozowianka Pozowice
:
Rzozovia Rzozów
19.09.2018
17:00
Pozowianka Pozowice
:
Armatura Kraków
22.09.2018
 
Rybitwy Kraków
:
Borkowianka Borek Sz.
22.09.2018
 
Pychowianka Kraków
:
Grom Kraków
22.09.2018
 
Universum Kraków
:
Rzozovia Rzozów
22.09.2018
 
TKKF Kliny Kraków
:
Pogoń Skotniki
22.09.2018
 

Klasa B (Wieliczka)

Naprzód Ochmanów
:
Wilga Instalbud Golkowice
22.09.2018
 
Gryf Wiatowice
:
Gdovia II Gdów
22.09.2018
 
Gwiazda Brzegi
:
Dąb Zabierzów Bocheński
22.09.2018
 
Iskra Zakrzów
:
Błyskawica Wyciąże
22.09.2018
 
Sokół Chorągwica
:
Tęcza Słomiróg
22.09.2018
 
Start Brzezie
:
Batory Wola Batorska
22.09.2018
 
Rożnowa
:
Wiarusy II
22.09.2018
 

Klasa B (Myślenice I)

Szczebel Lubień
:
Górki II Myślenice
22.09.2018
 
Sokół Borzęta
:
Wicher Stróża
22.09.2018
 
Sęp Droginia
:
Grodzisko Raciechowice
22.09.2018
 
Orzeł II Myślenice
:
Karpaty II Siepraw
22.09.2018
 

Klasa B (Myślenice II)

Radwan Skomielna Czarna
:
Cisy Harbutowice
22.09.2018
 
Raba II Dobczyce
:
Staw Polanka
22.09.2018
 
Jawor Jawornik
:
Cyrhla Krzczonów
22.09.2018
 
Gościbia II Sułkowice
:
Dukla Bysina
22.09.2018
 

Klasa B (Olkusz II)

Strumyk Zarzecze
:
Victoria Smroków
22.09.2018
 
Sokół Gołaczewy
:
Czapla Czaple Male
22.09.2018
 
Zryw Przesławice
:
Trzy Buki Wierzchowisko
22.09.2018
 
Nidzica Słaboszów
:
Cobra Wężerów
22.09.2018
 
Northstar Miechów
:
Dłubnia Trzyciąż
22.09.2018
 
Błękitni Falniów
:
Błyskawica Kolbark
22.09.2018
 

Klasa C (Wieliczka)

Czarnochowice II
:
Czarni II Staniątki
22.09.2018
 

Centralna Liga Juniorów

Legia Warszawa
:
Arka G.
19.09.2018
14:00
Zagłębie Lubin
:
GKS Bełchatów
19.09.2018
15:00
Jagiellonia
:
Korona Kielce
19.09.2018
11:00
Pogoń Szczecin
:
Śląsk Wrocław
19.09.2018
12:00
Lech Poznań
:
Wisła Kraków
19.09.2018
15:00
Legia Warszawa
:
Cracovia Kraków
22.09.2018
 
Zagłębie Lubin
:
Arka G.
22.09.2018
 
Jagiellonia
:
Ruch Chorzów
22.09.2018
 
Elana Toruń
:
GKS Bełchatów
22.09.2018
 
Motor Lublin
:
Korona Kielce
22.09.2018
 
Pogoń Szczecin
:
Górnik Zabrze
22.09.2018
 
Lech Poznań
:
Escola Varsovia Warszawa
22.09.2018
 
Wisła Kraków
:
Śląsk Wrocław
22.09.2018
 

Małopolska Liga Juniorów

Podhale Nowy Targ
:
Dalin Myślenice
22.09.2018
10:00
Garbarnia Kraków
:
Dunajec Nowy Sącz
22.09.2018
11:00
Zatorzanka Zator
:
Unia Tarnów
22.09.2018
11:00
Górnik Wieliczka
:
Puszcza Niepołomice
22.09.2018
16:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
22.09.2018
 
Hutnik Kraków
:
BKS Bochnia
22.09.2018
 
Okocimski Brzesko
:
Sokół Słopnice
22.09.2018
 

I Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Limanovia Limanowa
:
Hutnik Kraków
22.09.2018
10:00
Dąb P.
:
Sandecja Nowy Sącz
22.09.2018
 

II Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Dalin Myślenice
:
Soła Oświęcim
22.09.2018
 
Unia Tarnów
:
Pcimianka
22.09.2018
 
Sandecja II Nowy Sącz
:
Okocimski Brzesko
22.09.2018
 

I Małopolska Liga Trampkarzy

Unia Oświęcim
:
Krakus Nowa Huta
19.09.2018
17:00
Krakus Nowa Huta
:
Limanovia
22.09.2018
10:00
Glinik
:
AS Progres Kraków
22.09.2018
 
Tarnovia Tarnów
:
Unia Tarnów
22.09.2018
 
Unia Oświęcim
:
Cracovia Kraków
22.09.2018
 

II Małopolska Liga Trampkarzy

Górnik Wieliczka
:
Unia II Tarnów
19.09.2018
18:30
Dunajec Nowy Sącz
:
Orzeł Myślenice
22.09.2018
 
Unia II Tarnów
:
Górnik Wieliczka
22.09.2018
 
MKS Trzebinia
:
Okocimski Brzesko
22.09.2018
 
Hutnik Kraków
:
Karol Wadowice
22.09.2018
 

Ekstraliga Kobiet

AZS Wrocław
:
Górnik Łęczna
19.09.2018
17:00
Polonia Poznań
:
SMS Łódź
22.09.2018
 
AZS PSW Biała Podlaska
:
AZS Wrocław
22.09.2018
 
GKS Katowice
:
Górnik Łęczna
22.09.2018
 
Czarni Sosnowiec
:
Olimpia Szczecin
22.09.2018
 
AZS UJ Kraków
:
AZS PWSZ Wałbrzych
22.09.2018
 
Mitech Żywiec
:
Medyk Konin
22.09.2018
 

I liga kobiet (południe)

Wanda Nowa Huta
:
Rysy Bukowina Tatrzańska
22.09.2018
16:00
Tarnovia Tarnów
:
Czwórka Radom
22.09.2018
16:00
Rolnik Głogówek
:
Sokół Kolbuszowa Dolna
22.09.2018
 
ISD-AJD Częstochowa
:
Dargfil Tomaszów Mazowiecki
22.09.2018
 
Respekt Myślenice
:
Resovia Rzeszów
22.09.2018
 
ROW Rybnik
:
Rekord Bielsko Biała
22.09.2018
 

II liga małopolska kobiet

Sparta Daleszyce
:
Łysica Bodzentyn
22.09.2018
14:00
Widok Lublin
:
Naprzód Sobolów
22.09.2018
15:00
Starówka Nowy Sącz
:
Potok Sitno
22.09.2018
15:30
UKS Staszkówka Jelna
:
GKS Majdan Sieniawski
22.09.2018
 

III liga małopolska kobiet

Podgórze Kraków
:
Puszcza Niepołomice
22.09.2018
14:30
Pogorzanka Pogorzyce
:
Prądniczanka II Kraków
22.09.2018
16:00
Olimpia Osieczany
:
Bronowianka Kraków
22.09.2018
 
Iskra Brzezinka KKPN
:
FSA Kraków
22.09.2018