facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Skruszyli rzeszowską Stal

Juniorzy krakowskiej Wisły pokonali w Rzeszowie Stal i zajmują trzecie miejsce w Centralnej Lidze Juniorów. 

Pierwszą bramkę dla Wisły zdobył precyzynym uderzeniem z rzutu wolnego Jeziorski, równie efetowna była bramka zdobyta po chwili przez Gałkę. W drugiej połowie podopieczni Mariusza Jopa nadal dominowali i przypieczętowali zwycięstwo bramką zdobytą przez Śliwę. Krakowianie mają bardzo zdolną grupę młodych zawodników, dla których głównym celem jest utrzymanie w CLJ. Może jednak stać ich będzie na coś więcej?

Stal Rzeszów - Wisła Kraków 1-3 (0-2)
Bramki dla Wisły: Śliwa, Jeziorski, Gałka.
Wisła: Broda – Morys, Pandyra, Jeziorski, Żółkoś – Gałka (65 Malik), Laskoś, Plewka, Korczyk (80 Wyjadłowski) – Feliks (55 Banik), Wróblewski (50 Śliwa). 

 

 

Źródło: Paweł Panuś

Dodano: 2018-04-16 16:11:07


Zobacz też: Centralna Liga Juniorów (Wschód)

clj 

Komentarze


Ekstraklasa

Jagiellonia Białystok
:
Lechia Gdańsk
20.07.2018
20:30
Miedź Legnica
:
Pogoń Szczecin
20.07.2018
18:00
Legia Warszawa
:
Zagłębie Lubin
21.07.2018
20:30
Śląsk Wrocław
:
Cracovia Kraków
21.07.2018
15:30
Wisła Kraków
:
Arka Gdynia
21.07.2018
18:00
Górnik Zabrze
:
Korona Kielce
22.07.2018
15:30
Wisła Płock
:
Lech Poznań
22.07.2018
18:00
Zagłębie Sosnowiec
:
Piast Gliwice
23.07.2018
18:00

I liga

Chojniczanka Chojnice
3:3
Sandecja Nowy Sącz
20.07.2018
20:00
Garbarnia Kraków
0:2
Stal Mielec
20.07.2018
17:45
Raków Częstochowa
:
Puszcza Niepołomice
21.07.2018
20:00
GKS Jastrzębie
:
Wigry Suwałki
21.07.2018
20:30
Odra Opole
:
GKS Tychy
21.07.2018
18:00
Chrobry Głogów
:
ŁKS Łódź
21.07.2018
17:45
GKS Katowice
:
Podbeskidzie Bielsko Biała
21.07.2018
18:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Bytovia Bytów
21.07.2018
17:00

II liga

ROW Rybnik
:
Stal Stalowa Wola
20.07.2018
18:00
Gryf Wejherowo
:
Górnik Łęczna
21.07.2018
17:00
Resovia Rzeszów
:
Znicz Pruszków
21.07.2018
17:30
Widzew Łódź
:
Olimpia Elbląg
21.07.2018
19:10
Błękitni Stargard
:
Olimpia Grudziądz
21.07.2018
16:00
Pogoń Siedlce
:
GKS Bełchatów
21.07.2018
17:00
Siarka Tarnobrzeg
:
Ruch Chorzów
21.07.2018
17:00
Radomiak Radom
:
Skra Bełchatów
21.07.2018
18:00
Elana Toruń
:
Rozwój Katowice
22.07.2018
15:00