facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Futmal w delegacji: 27.04-03.05

Futmal w delegacji: 27.04-03.05

IV liga (Kraków-Wadowice), 28.04.2018
Clepardia Kraków - Jutrzenka Giebułtów, sb.11:00
reporter: Adam Murzański (tekst, foto, video)

III liga, 28.04.2018
Soła Oświęcim - Resovia Rzeszów, sb.14:30
reporter: Wojciech Tracz (video, foto)

Liga Młodzików 2010
Małopolska Liga Talentów, nd.09:00
reporter: Wojciech Tracz (video, foto)

Klasa Okręgowa (Kraków I), 29.04.2018
Orzeł Iwanowice - Bibiczanka Bibice, nd.14:00
reporter: Krzysztof Jazgar (video, foto)

Klasa Okręgowa (Kraków II), 29.04.2018
Kaszowianka Kaszów - Borek Kraków, nd.14:00
reporter: Adam Murzański (tekst, foto, video)

I liga juniorów (Kraków), 29.04.2018
Wieczysta Kraków - SMS II Kraków, nd.14:00
reporter: Adam Murzański (tekst, foto, video)

Lotto Ekstraklasa, 29.04.2018
Cracovia Kraków - BBT Nieciecza, nd.15:30
reporter: Jakub Pieprzyk (foto), Paweł Panuś (tekst)

Klasa C (Kraków I), 29.04.2018
LKS Polanowice - Iskra Pałecznica, nd.17:00 www.futmal.pl/patronat
reporter: Piotr Kwiecień (tekst, foto)

I liga polska, 29.04.2018
Puszcza Niepołomice - Podbeskidzie Bielsko Biała, nd.17:00
reporter: Paweł Panuś (tekst)

I liga juniorów (Wieliczka-Myślenice), 01.05.2018
Orzeł Myślenice - Górnik Wieliczka, wt.11:00 www.futmal.pl/patronat
reporter: Piotr Kwiecień (tekst, foto)

IV liga (Kraków-Wadowice), 01.05.2018
Iskra Klecza Dolna - Clepardia Kraków, wt.17:00
reporter: Adam Murzański (tekst, foto, video)

Ekstraliga Kobiet, 02.05.2018
AZS UJ Kraków - AZS Biała Podlaska, śr.17:00 www.futmal.pl/patronat
reporterzy: Piotr Kwiecień (video), Piotr Prochownik (tekst, foto)


Lista delegacji aktualizowana jest do poniedziałku g.12:00


 

 

Źródło: futmal.pl

Dodano: 2018-04-27 14:22:03


Futmal w delegacji 

Komentarze


Klasa A (Myślenice)

Rokita Kornatka
:
Iskra Głogoczów
23.06.2018
17:00
Wrzosy Osieczany
:
Clavia Świątniki Górne
23.06.2018
17:00
Beskid Tokarnia
:
Górki Myślenice
23.06.2018
17:00
Lubomir Wiśniowa
:
LKS Rudnik
23.06.2018
17:00
Gościbia II Sułkowice
:
Dziecanovia Dziekanowice
23.06.2018
17:00
Skalnik Trzemeśnia
:
LKS Trzebunia
23.06.2018
17:00
Topór Tenczyn
:
Wróblowianka Wróblowice
23.06.2018
17:00
Orzeł Nowa Wieś
:
Jordan Sum Zakliczyn
23.06.2018
17:00

Klasa B (Myślenice)

Sęp Droginia
:
Iskra Brzączowice
23.06.2018
17:00
Orzeł II Myślenice
:
Karpaty II Siepraw
24.06.2018
17:00
Staw Polanka
:
Grodzisko Raciechowice
24.06.2018
17:00
Tempo II Rzeszotary
:
Dukla Bysina
24.06.2018
17:00
Wicher Stróża
:
Cyrhla Krzczonów
24.06.2018
17:00
Sokół Borzęta
:
Hejnał Krzyszkowice
24.06.2018
17:00

I liga oldbojów (Kraków)

Cracovia Kraków
:
Grębałowianka Kraków
25.06.2018
19:00
Orzeł Piaski Wielkie
:
Garbarnia Kraków
25.06.2018
18:00
Wisła Kraków
:
Clepardia Kraków
25.06.2018
19:30
Dąbski
:
Prokocim Kraków
25.06.2018
18:00
Hutnik Kraków
:
Opatkowianka Opatkowice
25.06.2018
18:00

II liga oldbojów (Kraków)

Prądniczanka Kraków
:
Zwierzyniecki Kraków
25.06.2018
18:00
Armatura Kraków
:
Krakus Swoszowice
25.06.2018
18:00
Strzelcy
:
Tyniec Kraków
25.06.2018
18:00
Borek Kraków
:
Victoria Kobierzyn
25.06.2018
18:30
Wieczysta Kraków
:
Wanda Kraków
25.06.2018
18:00

Myślenicka Liga Firm

Pod Blachą
3:4
Petrus Travel
21.06.2018
20:00
Polplast
6:1
Tonix
21.06.2018
20:00
Talaga
3:0 v.o.
Euforia
21.06.2018
21:00
występ nieuprawnionego do gry zawodnika w drużynie Euforii, na boisku 2:8
K.B. Expansion
0:8
OL-Fliz
21.06.2018
21:00

Seniorzy

Młodzież

Inne

Patronat medialny