facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Analiza dla każdego - Wojciech Makowski zaprasza



Zapraszam na szkolenie "Analiza dla każdego", które odbędzie się 10 czerwca 2018 w Krakowie.
 
Podzielone będzie ono na 4 części:
-analiza przeciwnika
-analiza w czasie meczu
-analiza pomeczowa
-warsztaty
 
Dowiesz się:
-od czego zacząć
-na co zwracać uwagę 
-jak wykorzystać przeanalizowane aspekty
 
Prowadzący:
Wojciech Makowski
-trener UEFA A
-obecnie asystent trenera w Rakowie Częstochowa
 
Wiedzę zdobytą na szkoleniu będziesz mógł wdrożyć do swojej pracy zarówno na poziomie amatorskim jak i profesjonalnym. Niezależnie od tego czy jesteś trenerem, asystentem trenera, analitykiem czy dopiero marzysz o pracy w piłce nożnej - to szkolenie jest dla Ciebie!
 
Jak się zapisać?
 
1. Na adres wojciechmakowski90@gmail.com napisz maila o tytule ANALIZA DLA KAŻDEGO, a w treści:
-Imię i nazwisko
-Datę urodzenia
-Klub w którym pracujesz
-Funkcję jaką pełnisz oraz z jaką kategorią wiekową pracujesz.
 
2. W przypadku wolnych miejsc napiszę numer konta, na który należy wpłacić pieniądze.
 
Cena:
-Do 20 maja - 199zł
-Do  30 maja - 249zł
-Do 10 czerwca - 299zł
 
Cena zawiera:
-szkolenie
-poczęstunek na przerwach kawowych
-certyfikat ukończenia szkolenia
 
UWAGA! ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA!

WWW.WOJCIECHMAKOWSKI.PL

 

 

Źródło: wojciechmakowski.pl

Dodano: 2018-05-08 00:17:47


Makowski 

Komentarze


Klasa A (Myślenice)

Rokita Kornatka
:
Iskra Głogoczów
23.06.2018
17:00
Wrzosy Osieczany
:
Clavia Świątniki Górne
23.06.2018
17:00
Beskid Tokarnia
:
Górki Myślenice
23.06.2018
17:00
Lubomir Wiśniowa
:
LKS Rudnik
23.06.2018
17:00
Gościbia II Sułkowice
:
Dziecanovia Dziekanowice
23.06.2018
17:00
Skalnik Trzemeśnia
:
LKS Trzebunia
23.06.2018
17:00
Topór Tenczyn
:
Wróblowianka Wróblowice
23.06.2018
17:00
Orzeł Nowa Wieś
:
Jordan Sum Zakliczyn
23.06.2018
17:00

Klasa B (Myślenice)

Sęp Droginia
:
Iskra Brzączowice
23.06.2018
17:00
Orzeł II Myślenice
:
Karpaty II Siepraw
24.06.2018
17:00
Staw Polanka
:
Grodzisko Raciechowice
24.06.2018
17:00
Tempo II Rzeszotary
:
Dukla Bysina
24.06.2018
17:00
Wicher Stróża
:
Cyrhla Krzczonów
24.06.2018
17:00
Sokół Borzęta
:
Hejnał Krzyszkowice
24.06.2018
17:00

I liga oldbojów (Kraków)

Cracovia Kraków
:
Grębałowianka Kraków
25.06.2018
19:00
Orzeł Piaski Wielkie
:
Garbarnia Kraków
25.06.2018
18:00
Wisła Kraków
:
Clepardia Kraków
25.06.2018
19:30
Dąbski
:
Prokocim Kraków
25.06.2018
18:00
Hutnik Kraków
:
Opatkowianka Opatkowice
25.06.2018
18:00

II liga oldbojów (Kraków)

Prądniczanka Kraków
:
Zwierzyniecki Kraków
25.06.2018
18:00
Armatura Kraków
:
Krakus Swoszowice
25.06.2018
18:00
Strzelcy
:
Tyniec Kraków
25.06.2018
18:00
Borek Kraków
:
Victoria Kobierzyn
25.06.2018
18:30
Wieczysta Kraków
:
Wanda Kraków
25.06.2018
18:00

Myślenicka Liga Firm

Pod Blachą
3:4
Petrus Travel
21.06.2018
20:00
Polplast
6:1
Tonix
21.06.2018
20:00
Talaga
3:0 v.o.
Euforia
21.06.2018
21:00
występ nieuprawnionego do gry zawodnika w drużynie Euforii, na boisku 2:8
K.B. Expansion
0:8
OL-Fliz
21.06.2018
21:00

Seniorzy

Młodzież

Inne

Patronat medialny