facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Derby gminy Liszki dla Kaszowa (video/foto)

Derby gminy Liszki dla Kaszowa (video/foto)

Kaszowianka Kaszów pewnie pokonała drużynę Wisły Jeziorzany 3-0. W całym spotkaniu  gospodarze mieli wszystko pod kontrolą. Spokojnie  nie śpiesząc się konstruowali  akcje i co najważniejsze punktowali. Wisła ograniczała się jedynie do  nielicznych i nieskutecznych kontrataków.  Ozdobą tego niezbyt ciekawego spotkania było wspaniałe dośrodkowanie (”na nos”) Konrada Tyrpuły, które idealnie głową wykończył Krzysztof Zawora, ustalając wynik meczu na 3-0.
 
Mimo ślimaczego tempa meczu licznie zgromadzeni kibice, mieli wiele powodów do zadowolenia: piękna pogoda, wspaniała oprawa, smaczne kiełbaski, zimne piwko, 3 bramki, wygrane derby dla Kaszowa.

Klasa Okręgowa (Kraków II), 05.05.2018
Kaszowianka Kaszów - Wisła Jeziorzany 3:0 (1:0)
Arynin 36, Pabiś 61, Zawora 83.

Kaszowianka: Bereta - Nosek, Fijak (54 Pabiś), Klima, Soból (57 Koczwara) - Armatys (74 Pikuła), Tyrpuła, Zawora, Cygnarowicz, Pamuła (67 Klimek) - Arynin (80 Misiewicz). 
Wisła: Gruca - Skowronek, D.Korcel (83 Stawowski), K.Korcel, P.Korcel, Nowak, Śladowski (69 Gaweł), Ptaszek (18 Tyrała), Ł.Sotwin, Galos (87 Mlostek), Sikora (88 Cygan). 


-[FOTOGALERIA ADAMA MURZAŃSKIEGO


 

 

Źródło: Adam Murzański

Dodano: 2018-05-11 20:55:15


Zobacz też: Klasa Okręgowa (Kraków II)

Wisła Jeziorzany  Kaszowianka 

Komentarze


Klasa A (Myślenice)

Rokita Kornatka
:
Iskra Głogoczów
23.06.2018
17:00
Wrzosy Osieczany
:
Clavia Świątniki Górne
23.06.2018
17:00
Beskid Tokarnia
:
Górki Myślenice
23.06.2018
17:00
Lubomir Wiśniowa
:
LKS Rudnik
23.06.2018
17:00
Gościbia II Sułkowice
:
Dziecanovia Dziekanowice
23.06.2018
17:00
Skalnik Trzemeśnia
:
LKS Trzebunia
23.06.2018
17:00
Topór Tenczyn
:
Wróblowianka Wróblowice
23.06.2018
17:00
Orzeł Nowa Wieś
:
Jordan Sum Zakliczyn
23.06.2018
17:00

Klasa B (Myślenice)

Sęp Droginia
:
Iskra Brzączowice
23.06.2018
17:00
Orzeł II Myślenice
:
Karpaty II Siepraw
24.06.2018
17:00
Staw Polanka
:
Grodzisko Raciechowice
24.06.2018
17:00
Tempo II Rzeszotary
:
Dukla Bysina
24.06.2018
17:00
Wicher Stróża
:
Cyrhla Krzczonów
24.06.2018
17:00
Sokół Borzęta
:
Hejnał Krzyszkowice
24.06.2018
17:00

I liga oldbojów (Kraków)

Cracovia Kraków
:
Grębałowianka Kraków
25.06.2018
19:00
Orzeł Piaski Wielkie
:
Garbarnia Kraków
25.06.2018
18:00
Wisła Kraków
:
Clepardia Kraków
25.06.2018
19:30
Dąbski
:
Prokocim Kraków
25.06.2018
18:00
Hutnik Kraków
:
Opatkowianka Opatkowice
25.06.2018
18:00

II liga oldbojów (Kraków)

Prądniczanka Kraków
:
Zwierzyniecki Kraków
25.06.2018
18:00
Armatura Kraków
:
Krakus Swoszowice
25.06.2018
18:00
Strzelcy
:
Tyniec Kraków
25.06.2018
18:00
Borek Kraków
:
Victoria Kobierzyn
25.06.2018
18:30
Wieczysta Kraków
:
Wanda Kraków
25.06.2018
18:00

Myślenicka Liga Firm

Pod Blachą
3:4
Petrus Travel
21.06.2018
20:00
Polplast
6:1
Tonix
21.06.2018
20:00
Talaga
3:0 v.o.
Euforia
21.06.2018
21:00
występ nieuprawnionego do gry zawodnika w drużynie Euforii, na boisku 2:8
K.B. Expansion
0:8
OL-Fliz
21.06.2018
21:00

Seniorzy

Młodzież

Inne

Patronat medialny