Udany rewanż Orła z Bukownem (foto/video)

Bolesław Bukowno podejmował u siebie Orła Iwanowice. W rundzie jesiennej drużyna z Bukowna wygrała na boisku w Biskupicach k/ Iwanowic 3:1. Orzeł Iwanowice po dwóch przegranych spotkaniach kolejno z Proszowianką oraz Grębałowianką chciał przerwać złą passę. Pierwsza połowa nie była zbyt ciekawym wydarzeniem i pomimo optycznej przewagi gości zakończyła się remisem 1:1, a bramki padły w ostatnich dwóch minutach regulaminowanego czasu gry.

Druga odsłona była już ciekawszym widowiskiem i zaowocowała aż czterema bramkami i to bardzo ładnymi. W tej części spotkania trzy razy trafiali zawodnicy Orła Iwanowice, natomiast Bolesław tylko raz doprowadzając w 73 minucie do wyniku 2:2. Od 88 minuty gospodarze grali w dziesiątkę po tym jak drugą żółta kartkę zobaczył Przybyła Maksymilian. Orzeł wykorzystał ostatnie minuty gry w przewadze i zdobywając w 90 minucie czwartą bramkę ustalił wynik meczu.

Z perspektywy całego spotkania Orzeł Iwanowice zasłużenie wywiózł z Bukowna komplet punktów.