facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Futmal w delegacji: 19-23 maja

IV liga (Kraków-Wadowice), 19.05.2018
Clepardia Kraków - Górnik Wieliczka, sb.11:00
reporter: Adam Murzański (tekst, foto, video)

I liga juniorów (Wieliczka-Myślenice), 19.05.2018
Górnik Wieliczka - Contra Sułków, sb.13:00 www.futmal.pl/patronat
reporter: Piotr Kwiecień (tekst, foto)

Klasa Okręgowa (Kraków I), 19.05.2018
Prądniczanka Kraków - Strażak Przybysławice, sb.13:00
reporter: Paweł Panuś (tekst)

Ekstraliga Kobiet, 19.05.2018
AZS UJ Kraków - Czwórka Radom, sb.16:00 www.futmal.pl/patronat
reporterzy: Jakub Pieprzyk (tekst, foto), Piotr Kwiecień (video)

Klasa A (Chrzanów), 19.05.2018
Start Kamień - Promyk Bolęcin, sb.17:00 www.futmal.pl/patronat
reporter: Piotr Prochownik (tekst, foto)

Klasa A (Kraków I), 19.05.2018
Ekler Baranówka - LKS Niedźwiedź, sb.17:00
reporter: Michał Natkaniec (tekst)

IV liga (Kraków-Wadowice), 19.05.2018
Beskid Andrychów - Hutnik Kraków, sb.17:00
reporter: Wojciech Tracz (video)


Klasa C (Wadowice), 19.05.2018
Jubilat Izdebnik - Zryw Lanckorona, sb.17:00 www.futmal.pl/patronat
reporter: Przemysław Marczewski (tekst, foto)

Lotto Ekstraklasa, 19.05.2018
Cracovia Kraków - Pogoń Szczecin, sb.18:00
reporter: Waldemar Ignaciuk (tekst, foto)

Turniej żaków, orlików i trampkarzy, 20.05.2018
Krakowska Metropolia Cup, nd.09:00 www.futmal.pl/patronat
reporterzy: Paweł Panuś (tekst), Piotr Kwiecień (foto)

Klasa Okręgowa (Kraków II), 20.05.2018
Kaszowianka Kaszów - Świt Krzeszowice, nd.14:00
reporter: Adam Murzański (tekst, foto, video)

I liga polska, 20.05.2018
Puszcza Niepołomice - Górnik Łęczna, nd.17:00
reporter: Paweł Panuś (tekst)

Klasa Okręgowa (Kraków I), 20.05.2018
Orzeł Iwanowice - Zieleńczanka Zielonki, nd.17:30
reporter: Krzysztof Jazgar (foto, video)

IV liga (Kraków-Wadowice), 23.05.2018
Clepardia Kraków - TS Węgrzce, śr.18:00
reporter: Adam Murzański (tekst, foto, video)


Lista delegacji aktualizowana jest do soboty g.12:00

 

 

Źródło: futmal.pl

Dodano: 2018-05-17 12:12:41


Futmal w delegacji 

Komentarze


Ekstraklasa

Śląsk Wrocław
:
Korona Kielce
15.12.2018
 
Jagiellonia Białystok
:
Zagłębie Lubin
15.12.2018
 
Miedź Legnica
:
Lechia Gdańsk
15.12.2018
 
Cracovia Kraków
:
Pogoń Szczecin
15.12.2018
 
Wisła Płock
:
Wisła Kraków
15.12.2018
 
Legia Warszawa
:
Piast Gliwice
15.12.2018
 
Zagłębie Sosnowiec
:
Lech Poznań
15.12.2018
 
Górnik Zabrze
:
Arka Gdynia
15.12.2018
 

Ekstraliga Futsalu Kobiet (południe)

Rolnik Głogówek
:
Wanda Słomniczanka Słomniki
15.12.2018
 
AZS UJ Kraków
:
ROW Rybnik
15.12.2018
18:00
Rekord Bielsko Biała
:
ISD-AJD Częstochowa
15.12.2018
 

I liga futsalu kobiet (południe)

Halowa Liga Oldbojów (Kraków)

Prokocim Kraków
:
Opatkowianka Opatkowice
14.12.2018
19:30
Grębałowianka Kraków
:
Orzeł Piaski Wielkie
14.12.2018
19:30
Wanda Kraków
:
Wisła Kraków
14.12.2018
20:30
Wieczysta Kraków
:
Cracovia Kraków
14.12.2018
20:30
Clepardia Kraków
:
Garbarnia Kraków
14.12.2018
21:30
Dąbski
:
Hutnik Kraków
14.12.2018
21:30