facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Turniej Bądź Następny w roczniku 2011-2012

Szkoła Futbolu Staniątki zaprasza na turniej piłki nożnej z okazji Dnia Dziecka dla rocznika 2011-2012.

Już 9 czerwca na stadionie sportowym im. Tadeusza Szybińskiego w Staniątkach (naturalna nawierzchnia) odbędzie się turniej Bądź Następny w roczniku 2011 i 2012.

Turniej przewidziany jest dla maksymalnie 32 zespołów które będą rozgrywały mecze w składach 3+1 na 4 lub 6 równoległych boiskach o wymiarach 20×30 m. i bramkach 5×2 m.

Każda drużyna zagra od 6 do 10 spotkań w zależności od ostatecznej ilości zgłoszeń.

Dodatkowo przewidujemy  atrakcje takie jak zjeżdżalnia oraz konkurs z nagrodami, gry i zabawy.

Każdy uczestnik otrzyma poczęstunek, napoje oraz drobny upominek a dla osób towarzyszących przez cały czas trwania turnieju będzie czynny catering.

Koszt wpisowego od jednej drużyny to 250 złotych płatne na konto PEKAO nr: 22 1240 5080 1111 0010 6357 5199 lub w dniu turnieju.

Zgłoszenia przyjmowane są do 31 maja poprzez wypełnienie formularza poniżej.

Do zobaczenia 9 czerwca!


 

 

Źródło: sfs

Dodano: 2018-05-20 22:21:34


Komentarze


Ekstraklasa

Jagiellonia Białystok
0:1
Lechia Gdańsk
20.07.2018
20:30
Miedź Legnica
1:0
Pogoń Szczecin
20.07.2018
18:00
Legia Warszawa
1:3
Zagłębie Lubin
21.07.2018
20:30
Śląsk Wrocław
3:1
Cracovia Kraków
21.07.2018
15:30
Wisła Kraków
0:0
Arka Gdynia
21.07.2018
18:00
Górnik Zabrze
:
Korona Kielce
22.07.2018
15:30
Wisła Płock
:
Lech Poznań
22.07.2018
18:00
Zagłębie Sosnowiec
:
Piast Gliwice
23.07.2018
18:00

I liga

Chojniczanka Chojnice
3:3
Sandecja Nowy Sącz
20.07.2018
20:00
Garbarnia Kraków
0:2
Stal Mielec
20.07.2018
17:45
Raków Częstochowa
3:0
Puszcza Niepołomice
21.07.2018
20:00
GKS Jastrzębie
1:2
Wigry Suwałki
21.07.2018
20:30
Odra Opole
2:1
GKS Tychy
21.07.2018
18:00
Chrobry Głogów
0:1
ŁKS Łódź
21.07.2018
17:45
GKS Katowice
0:1
Podbeskidzie Bielsko Biała
21.07.2018
18:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
1:2
Bytovia Bytów
21.07.2018
17:00

II liga

ROW Rybnik
0:1
Stal Stalowa Wola
20.07.2018
18:00
Gryf Wejherowo
2:2
Górnik Łęczna
21.07.2018
17:00
Resovia Rzeszów
1:3
Znicz Pruszków
21.07.2018
17:30
Widzew Łódź
1:0
Olimpia Elbląg
21.07.2018
19:10
Błękitni Stargard
1:2
Olimpia Grudziądz
21.07.2018
16:00
Pogoń Siedlce
0:0
GKS Bełchatów
21.07.2018
17:00
Siarka Tarnobrzeg
1:0
Ruch Chorzów
21.07.2018
17:00
Radomiak Radom
1:0
Skra Bełchatów
21.07.2018
18:00
Elana Toruń
:
Rozwój Katowice
22.07.2018
15:00