facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Nabór do Akademii Młodych Orłów

Plan na dni Talentu 02-03.06.2018 i 09-10.06.2018 - adres KRAKÓW - UL. STRĄKOWA 3

02.06 -  Sobota

10.00-10.30 rejestracja- Skrzaty 2012/2013
10.30- 12.30 Testy Skrzaty
12.00- 12.30 rejestracja â   Żaki 2010/2011
12.30- 14.30 Testy Żaki
14.00- 14.30 rejestracja Orliki2008/2009
14.30- 16.30 Testy Orliki

03.06 - Niedziela

14.30- rejestracja Skrzaty 2012/2013
15.00- 17.00 Testy Skrzaty
16.30- 17.00 rejestracja Żaki 2010/2011
17.00- 19.00 Testy Żaki
18.30- 19.00 rejestracja Orliki 2008/2009
19.00- 21.00 Testy Orliki

09.06 - Sobota

14.30-15.00 rejestracja- Skrzaty 2012/2013
15.00- 17.00 Testy Skrzaty
16.30- 17.00 rejestracja â   Żaki 2010/2011
17.00- 19.00 Testy Żaki
18.30- 19.00 rejestracja Orliki 2008/2009
19.00- 21.00 Testy Orliki

10.06- Niedziela

10.00- rejestracja Skrzaty 2012/2013
10.30- 12.30 Testy Skrzaty
12.00- 12.30 rejestracja Żaki 2010/2011
12.30- 14.30 Testy Żaki
14.00- 14.30 rejestracja Orliki 2008/2009
14.30- 16.30 Testy Orliki

TRENER KOORDYNATOR- DARIUSZ WÓJTOWICZ tel. 602-483-527

 

 

Dodano: 2018-05-24 09:10:48


Komentarze


Ekstraklasa

Jagiellonia Białystok
0:1
Lechia Gdańsk
20.07.2018
20:30
Miedź Legnica
1:0
Pogoń Szczecin
20.07.2018
18:00
Legia Warszawa
1:3
Zagłębie Lubin
21.07.2018
20:30
Śląsk Wrocław
3:1
Cracovia Kraków
21.07.2018
15:30
Wisła Kraków
0:0
Arka Gdynia
21.07.2018
18:00
Górnik Zabrze
:
Korona Kielce
22.07.2018
15:30
Wisła Płock
:
Lech Poznań
22.07.2018
18:00
Zagłębie Sosnowiec
:
Piast Gliwice
23.07.2018
18:00

I liga

Chojniczanka Chojnice
3:3
Sandecja Nowy Sącz
20.07.2018
20:00
Garbarnia Kraków
0:2
Stal Mielec
20.07.2018
17:45
Raków Częstochowa
3:0
Puszcza Niepołomice
21.07.2018
20:00
GKS Jastrzębie
1:2
Wigry Suwałki
21.07.2018
20:30
Odra Opole
2:1
GKS Tychy
21.07.2018
18:00
Chrobry Głogów
0:1
ŁKS Łódź
21.07.2018
17:45
GKS Katowice
0:1
Podbeskidzie Bielsko Biała
21.07.2018
18:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
1:2
Bytovia Bytów
21.07.2018
17:00

II liga

ROW Rybnik
0:1
Stal Stalowa Wola
20.07.2018
18:00
Gryf Wejherowo
2:2
Górnik Łęczna
21.07.2018
17:00
Resovia Rzeszów
1:3
Znicz Pruszków
21.07.2018
17:30
Widzew Łódź
1:0
Olimpia Elbląg
21.07.2018
19:10
Błękitni Stargard
1:2
Olimpia Grudziądz
21.07.2018
16:00
Pogoń Siedlce
0:0
GKS Bełchatów
21.07.2018
17:00
Siarka Tarnobrzeg
1:0
Ruch Chorzów
21.07.2018
17:00
Radomiak Radom
1:0
Skra Bełchatów
21.07.2018
18:00
Elana Toruń
:
Rozwój Katowice
22.07.2018
15:00