facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Futmal w delegacji: 25-31 maja

Futmal w delegacji: 25-31 maja

Klasa A (Kraków I), 26.05.2018
Czarni Grzegorzowice - Partyzant Dojazdow, sb.11:00
reporter: Michał Natkaniec (tekst)


Salt Mine Cup, 25.05.2018
Newcastle United - Wisła Kraków, pt.12:00 www.futmal.pl/patronat
reporter: Piotr Kwiecień (tekst, foto)

Salt Mine Cup, 25.05.2018
Nottingham Forrest - Górnik Wieliczka, pt.13:00 www.futmal.pl/patronat
reporter: Piotr Kwiecień (tekst, foto)

Salt Mine Cup, 26.05.2018
Puchar Fundacji Mali Mistrzowie, sb.14:30 www.futmal.pl/patronat
reporter: Piotr Kwiecień (tekst, foto)

Klasa Okręgowa (Kraków I), 26.05.2018
Przebój Wolbrom - Orzeł Iwanowice, sb.17:00
reporter: Krzysztof Jazgar (video, foto)

II liga, 26.05.2018
Garbarnia Kraków - Warta Poznań, sb.17:00
reporterzy: Waldemar Ignaciuk (tekst), Dariusz Grochal (foto)

III liga, 26.05.2018
Soła Oświęcim - JKS Jarosław, sb.17:00
reporter: Wojciech Tracz (video)

Klasa A (Kraków I), 26.05.2018
LKS Niedźwiedź - Hutnik II Kraków, sb.17:00
reporter: Michał Natkaniec (tekst)

IV liga (Kraków-Wadowice), 26.05.2018
Dalin Myślenice - Clepardia Kraków, sb.17:00
reporter: Adam Murzański (tekst, video, foto)

Klasa Okręgowa (Kraków II), 27.05.2018
Garbarnia II Kraków - Kaszowianka Kaszów, nd.11:00
reporter: Adam Murzański (tekst, foto, video)

I liga juniorów (Wieliczka-Myślenice), 27.05.2018
UKS Sygneczów - Górnik Wieliczka, nd.11:00 www.futmal.pl/patronat
reporter: Piotr Kwiecień (tekst, foto)

Salt Mine Cup, 27.05.2018
Mecz o III miejsce, nd.15:00 www.futmal.pl/patronat
reporter: Piotr Kwiecień (tekst, foto)

Salt Mine Cup, 27.05.2018
Mecz o I miejsce, nd.16:00 www.futmal.pl/patronat
reporter: Piotr Kwiecień (tekst, foto)

Finał Pucharu Polski w okręgu Kraków, 29.05.2018
LKS Mogilany - Hutnik Kraków, wt.18:00
reporter: Dariusz Grochal (tekst, foto)

I liga juniorów (Wieliczka-Myślenice), 31.05.2018
Górnik Wieliczka - Pcimianka Pcim, cz.11:00 www.futmal.pl/patronat
reporter: Piotr Kwiecień (tekst, foto)



Lista delegacji aktualizowana jest do środy g.12:00

 

 

Źródło: futmal.pl

Dodano: 2018-05-24 12:10:53


Futmal w delegacji 

Komentarze


Ekstraklasa

Cracovia Kraków
2:1
Pogoń Szczecin
15.12.2018
15:30
Legia Warszawa
2:0
Piast Gliwice
15.12.2018
20:30
Górnik Zabrze
1:1
Arka Gdynia
15.12.2018
18:00
Śląsk Wrocław
1:1
Korona Kielce
16.12.2018
15:30
Zagłębie Sosnowiec
0:6
Lech Poznań
16.12.2018
18:00
Miedź Legnica
:
Lechia Gdańsk
17.12.2018
18:00

Ekstraliga Futsalu Kobiet (południe)

AZS UJ Kraków
3:0
ROW Rybnik
16.12.2018
18:00
Rekord Bielsko Biała
:
ISD-AJD Częstochowa
18.12.2018
18:30

I liga futsalu kobiet (południe)

Unia Opole
1:3
AZS UŚ Katowice
16.12.2018
18:00
Gwiazda Prószków
5:3
Wierzbowianka Wierzbno
16.12.2018
17:00

I liga futsalu (południe)

GST Gliwice
4:0
Odra Futsal Opole
16.12.2018
16:00