facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Futmal w delegacji: 25-31 maja

Futmal w delegacji: 25-31 maja

Klasa A (Kraków I), 26.05.2018
Czarni Grzegorzowice - Partyzant Dojazdow, sb.11:00
reporter: Michał Natkaniec (tekst)


Salt Mine Cup, 25.05.2018
Newcastle United - Wisła Kraków, pt.12:00 www.futmal.pl/patronat
reporter: Piotr Kwiecień (tekst, foto)

Salt Mine Cup, 25.05.2018
Nottingham Forrest - Górnik Wieliczka, pt.13:00 www.futmal.pl/patronat
reporter: Piotr Kwiecień (tekst, foto)

Salt Mine Cup, 26.05.2018
Puchar Fundacji Mali Mistrzowie, sb.14:30 www.futmal.pl/patronat
reporter: Piotr Kwiecień (tekst, foto)

Klasa Okręgowa (Kraków I), 26.05.2018
Przebój Wolbrom - Orzeł Iwanowice, sb.17:00
reporter: Krzysztof Jazgar (video, foto)

II liga, 26.05.2018
Garbarnia Kraków - Warta Poznań, sb.17:00
reporterzy: Waldemar Ignaciuk (tekst), Dariusz Grochal (foto)

III liga, 26.05.2018
Soła Oświęcim - JKS Jarosław, sb.17:00
reporter: Wojciech Tracz (video)

Klasa A (Kraków I), 26.05.2018
LKS Niedźwiedź - Hutnik II Kraków, sb.17:00
reporter: Michał Natkaniec (tekst)

IV liga (Kraków-Wadowice), 26.05.2018
Dalin Myślenice - Clepardia Kraków, sb.17:00
reporter: Adam Murzański (tekst, video, foto)

Klasa Okręgowa (Kraków II), 27.05.2018
Garbarnia II Kraków - Kaszowianka Kaszów, nd.11:00
reporter: Adam Murzański (tekst, foto, video)

I liga juniorów (Wieliczka-Myślenice), 27.05.2018
UKS Sygneczów - Górnik Wieliczka, nd.11:00 www.futmal.pl/patronat
reporter: Piotr Kwiecień (tekst, foto)

Salt Mine Cup, 27.05.2018
Mecz o III miejsce, nd.15:00 www.futmal.pl/patronat
reporter: Piotr Kwiecień (tekst, foto)

Salt Mine Cup, 27.05.2018
Mecz o I miejsce, nd.16:00 www.futmal.pl/patronat
reporter: Piotr Kwiecień (tekst, foto)

Finał Pucharu Polski w okręgu Kraków, 29.05.2018
LKS Mogilany - Hutnik Kraków, wt.18:00
reporter: Dariusz Grochal (tekst, foto)

I liga juniorów (Wieliczka-Myślenice), 31.05.2018
Górnik Wieliczka - Pcimianka Pcim, cz.11:00 www.futmal.pl/patronat
reporter: Piotr Kwiecień (tekst, foto)



Lista delegacji aktualizowana jest do środy g.12:00

 

 

Źródło: futmal.pl

Dodano: 2018-05-24 12:10:53


Futmal w delegacji 

Komentarze


I liga

Warta Poznań
1:1
GKS Tychy
24.03.2019
15:00

II liga

Ruch Chorzów
1:1
Rozwój Katowice
24.03.2019
13:05

III liga, gr. IV

Wisła Sandomierz
2:1
Czarni Połaniec
24.03.2019
15:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

Kaszowianka Kaszów
2:2
KS Olkusz
24.03.2019
14:00
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
0:1
Beskid Andrychów
24.03.2019
14:00
Unia Oświęcim
0:1
Orzeł Ryczów
24.03.2019
11:00
Pcimianka Pcim
2:2
Wiślanka Grabie
24.03.2019
15:00

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Dunajec Zakliczyn
2:1
LKS Szaflary
24.03.2019
16:00
Orkan Szczyrzyc
1:3
GKS Drwinia
24.03.2019
15:30
Poprad Muszyna
1:1
Sandecja II Nowy Sącz
24.03.2019
16:00
Lubań Maniowy
0:3
Tarnovia Tarnów
24.03.2019
15:00

Klasa Okręgowa (Kraków I)

Bibiczanka Bibice
0:2
Piliczanka Pilica
24.03.2019
15:00
Proszowianka Proszowice
1:2
Orzeł Iwanowice
24.03.2019
15:30

Klasa Okręgowa (Kraków II)

Skawinka Skawina
2:1
TS Węgrzce
24.03.2019
15:00
Wieczysta Kraków
3:2
Hutnik II Kraków
24.03.2019
11:00
Piast Wołowice
1:0
Błękitni Modlnica
24.03.2019
16:00

Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Naprzód Sobolów
3:2
Rylovia Rylowa
24.03.2019
13:00
Radłovia Radłów
1:0
Raba Książnice
24.03.2019
15:00
Olimpia B.
2:4
Sokół Maszkienice
24.03.2019
14:00

Klasa Okręgowa (Tarnów II)

Wolania Wola Rzędzińska
5:2
Metal Tarnów
24.03.2019
15:00
Pogórze
2:1
LKS Ładna
24.03.2019
13:30
KS US Śmigno
0:1
Zorza Zaczarnie
24.03.2019
11:30
Olimpia Wojnicz
1:3
Ciężkowianka Ciężkowice
24.03.2019
16:00
Wisła Szczucin
1:0
Dunajec Zbylitowska Góra
24.03.2019
15:00
Tuchovia Tuchów
1:0
GLKS Gromnik
24.03.2019
15:00

Klasa A (Wieliczka)

Strażak Kokotów
3:2
UKS Sygneczów
24.03.2019
15:30
Piast Łapanów
1:2
Wilga Koźmice Wielkie
24.03.2019
15:30
Zryw Szarów
2:4
Błękitni Bodzanów
24.03.2019
14:00

Klasa A (Olkusz)

Orzeł K.
1:3
Pilica Wierbka
24.03.2019
13:00
Trzy Korony Żarnowiec
1:2
Olimpia Łobzów
24.03.2019
15:00
Unia Jaroszowiec
4:2
Leśnik Gorenice
24.03.2019
15:30
Laskowianka Laski
4:4
Spartak Charsznica
24.03.2019
15:00
Błysk Zederman
3:2
Hetman Dłużec
24.03.2019
15:30
Promień Przeginia
1:4
Legion Bydlin
24.03.2019
15:30

Klasa A (Chrzanów)

Victoria Zalas
1:3
MKS Libiąż
24.03.2019
11:00
Błyskawica Myślachowice
5:1
Korona Lgota
24.03.2019
15:00

Klasa B (Wieliczka)

Iskra Zakrzów
2:1
Naprzód Ochmanów
24.03.2019
15:00
Gryf Wiatowice
1:3
Sokół Chorągwica
24.03.2019
15:30
Wiarusy II
7:1
Błyskawica Wyciąże
24.03.2019
15:00

Centralna Liga Juniorów

Motor Lublin
2:1
Śląsk Wrocław
24.03.2019
12:00

Centralna Liga Trampkarzy (gr.D) - wiosna

AP 21 Kraków
2:2
Górnik Ł.
24.03.2019
12:00
Motor Lublin
0:3
KKP Korona
24.03.2019
14:30

Małopolska Liga Juniorów

Puszcza Niepołomice
2:1
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
24.03.2019
10:00
BKS Bochnia
4:0
Sokół Słopnice
24.03.2019
10:00
Górnik Wieliczka
2:0
Dalin Myślenice
24.03.2019
11:00

I Małopolska Liga Juniorów Młd - wiosna

Pcimianka
4:1
Dąb P.
24.03.2019
11:00
Soła Oświęcim
2:1
Tarnovia Tarnów
24.03.2019
11:00

I Małopolska Liga Trampkarzy - wiosna

Sandecja Nowy Sącz
2:1
AS Progres Kraków
24.03.2019
11:00
Okocimski Brzesko
2:0
Glinik
24.03.2019
10:00

II Małopolska Liga Trampkarzy - wiosna

Soła
1:4
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
24.03.2019
10:00
Raba Dobczyce
3:2
MKS Trzebinia
24.03.2019
14:00

I liga kobiet (południe)

Czwórka Radom
3:2
Rolnik Głogówek
24.03.2019
13:00
Resovia Rzeszów
3:0
Rysy Bukowina Tatrzańska
24.03.2019
12:00
ISD-AJD Częstochowa
0:0
Respekt Myślenice
24.03.2019
12:00