facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Futmal w delegacji: 2-7 czerwca

Futmal w delegacji: 2-7 czerwca

I liga juniorów (Wieliczka-Myślenice), 02.06.2018
Górnik Wieliczka - Orzeł Myślenice, sb.11:00 www.futmal.pl/patronat
reporter: Piotr Kwiecień (tekst, foto)

IV liga (Kraków-Wadowice), 02.06.2018
Clepardia Kraków - Wiślanka Grabie, sb.11:00
reporter: Adam Murzański (tekst, foto, video)

Klasa Okręgowa (Kraków II), 02.06.2018
Kaszowianka Kaszów - Prokocim Kraków, sb.14:00
reporter: Adam Murzański (tekst, foto, video)

Klasa A (Kraków I), 02.06.2018
LKS Niedźwiedź - Jastrzębiec Książ Wielki, sb.15:30
reporter: Michał Natkaniec (tekst)

Klasa A (Chrzanów), 02.06.2018
Start Kamień - Ciężkowianka Jaworzno, sb.17:00 www.futmal.pl/patronat
reporter: Piotr Kwiecień (tekst, foto)

II liga polska, 02.06.2018
Puszcza Niepołomice - Miedź Legnica, nd.12:45
reporter: Paweł Panuś (tekst)

Mecz towarzyski, 03.06.2018
Mecz Wspomnień Hutnika Kraków, nd.15:30
reporter: Adam Murzański (tekst, foto, video)

Klasa Okręgowa (Kraków I), 03.06.2018
Orzeł Iwanowice - Strażak Przybysławice, nd.18:00
reporter: Krzysztof Jazgar (video, foto)

Rozgrywki amatorskie, 07.06.2018
Myślenicka Liga Firm - 4.kolejka, cz.20:00 www.futmal.pl/patronat
reporterzy: Wojciech Tracz i Przemysław Marczewski (video)


LISTA DELEGACJI ZAWIERA WYBRANE PLANY MECZOWE REPORTERÓW FUTMAL.PL I JEST AKTUALIZOWANA NA BIEŻĄCO

 

 

Źródło: futmal.pl

Dodano: 2018-06-01 12:26:43


Futmal w delegacji 

Komentarze


I liga oldbojów (Kraków)

Grębałowianka Kraków
0:2
Opatkowianka Opatkowice
17.09.2018
17:30
Dąbski
3:6
Hutnik Kraków
17.09.2018
17:30
Prokocim Kraków
1:8
Wisła Kraków
17.09.2018
17:30
Clepardia Kraków
1:5
Orzeł Piaski Wielkie
17.09.2018
17:30
Cracovia Kraków
5:1
Garbarnia Kraków
17.09.2018
19:00

II liga oldbojów (Kraków)

Prądniczanka Kraków
6:3
Tyniec Kraków
17.09.2018
17:30
Krakus Swoszowice
11:0
Victoria Kobierzyn
17.09.2018
17:30
Zwierzyniecki Kraków
2:4
Wieczysta Kraków
17.09.2018
17:30
Wanda Kraków
5:1
Armatura Kraków
17.09.2018
17:30
Strzelcy
3:0
Borek Kraków
17.09.2018
17:30

Myślenicka Liga Firm

Polplast
:
OL-Fliz
20.09.2018
20:00
Talaga
:
Tonix
20.09.2018
20:00
K.B. Expansion
:
Pod Blachą
20.09.2018
21:00
Petrus Travel
:
Euforia
20.09.2018
21:00

Ekstraklasa

Zagłębie Sosnowiec
:
Górnik Zabrze
17.09.2018
18:00

I liga

Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Chojniczanka Chojnice
19.09.2018
18:00
GKS Katowice
:
Odra Opole
19.09.2018
19:00
Podbeskidzie Bielsko Biała
:
ŁKS Łódź
19.09.2018
19:00
GKS Jastrzębie
:
Stomil Olsztyn
19.09.2018
19:00
Chrobry Głogów
:
Puszcza Niepołomice
19.09.2018
18:00
Stal Mielec
:
Wigry Suwałki
19.09.2018
19:00

II liga

Błękitni Stargard
:
Elana Toruń
19.09.2018
17:00

Klasa Okręgowa (Kraków III)

LKS Śledziejowice
:
Gościbia Sułkowice
19.09.2018
17:00

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz)

Kolejarz Stróże
:
Huragan Waksmund
19.09.2018
16:00
Ogniwo Piwniczna Zdrój
:
Skalnik Kamionka Wielka
21.09.2018
16:30

Klasa A (Myślenice)

Hejnał Krzyszkowice
:
Orzeł Nowa Wieś
20.09.2018
17:00

Klasa B (Kraków III)

Orzeł II Bębło
:
Bronowicki/Bratniak Kraków
19.09.2018
17:00

Klasa B (Kraków IV)

Pozowianka Pozowice
:
Rzozovia Rzozów
19.09.2018
17:00

Centralna Liga Juniorów

Legia Warszawa
:
Arka G.
19.09.2018
14:00
Zagłębie Lubin
:
GKS Bełchatów
19.09.2018
15:00
Jagiellonia
:
Korona Kielce
19.09.2018
11:00
Pogoń Szczecin
:
Śląsk Wrocław
19.09.2018
12:00
Lech Poznań
:
Wisła Kraków
19.09.2018
15:00

I Małopolska Liga Trampkarzy

Unia Oświęcim
:
Krakus Nowa Huta
19.09.2018
17:00

II Małopolska Liga Trampkarzy

Górnik Wieliczka
:
Unia II Tarnów
19.09.2018
18:30

Ekstraliga Kobiet

AZS Wrocław
:
Górnik Łęczna
19.09.2018
17:00