facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Futmal w delegacji: 2-7 czerwca

Futmal w delegacji: 2-7 czerwca

I liga juniorów (Wieliczka-Myślenice), 02.06.2018
Górnik Wieliczka - Orzeł Myślenice, sb.11:00 www.futmal.pl/patronat
reporter: Piotr Kwiecień (tekst, foto)

IV liga (Kraków-Wadowice), 02.06.2018
Clepardia Kraków - Wiślanka Grabie, sb.11:00
reporter: Adam Murzański (tekst, foto, video)

Klasa Okręgowa (Kraków II), 02.06.2018
Kaszowianka Kaszów - Prokocim Kraków, sb.14:00
reporter: Adam Murzański (tekst, foto, video)

Klasa A (Kraków I), 02.06.2018
LKS Niedźwiedź - Jastrzębiec Książ Wielki, sb.15:30
reporter: Michał Natkaniec (tekst)

Klasa A (Chrzanów), 02.06.2018
Start Kamień - Ciężkowianka Jaworzno, sb.17:00 www.futmal.pl/patronat
reporter: Piotr Kwiecień (tekst, foto)

II liga polska, 02.06.2018
Puszcza Niepołomice - Miedź Legnica, nd.12:45
reporter: Paweł Panuś (tekst)

Mecz towarzyski, 03.06.2018
Mecz Wspomnień Hutnika Kraków, nd.15:30
reporter: Adam Murzański (tekst, foto, video)

Klasa Okręgowa (Kraków I), 03.06.2018
Orzeł Iwanowice - Strażak Przybysławice, nd.18:00
reporter: Krzysztof Jazgar (video, foto)

Rozgrywki amatorskie, 07.06.2018
Myślenicka Liga Firm - 4.kolejka, cz.20:00 www.futmal.pl/patronat
reporterzy: Wojciech Tracz i Przemysław Marczewski (video)


LISTA DELEGACJI ZAWIERA WYBRANE PLANY MECZOWE REPORTERÓW FUTMAL.PL I JEST AKTUALIZOWANA NA BIEŻĄCO

 

 

Źródło: futmal.pl

Dodano: 2018-06-01 12:26:43


Futmal w delegacji 

Komentarze


Ekstraklasa

Jagiellonia Białystok
:
Lechia Gdańsk
20.07.2018
20:30
Miedź Legnica
:
Pogoń Szczecin
20.07.2018
18:00
Legia Warszawa
:
Zagłębie Lubin
21.07.2018
20:30
Śląsk Wrocław
:
Cracovia Kraków
21.07.2018
15:30
Wisła Kraków
:
Arka Gdynia
21.07.2018
18:00
Górnik Zabrze
:
Korona Kielce
22.07.2018
15:30
Wisła Płock
:
Lech Poznań
22.07.2018
18:00
Zagłębie Sosnowiec
:
Piast Gliwice
23.07.2018
18:00

I liga

Chojniczanka Chojnice
3:3
Sandecja Nowy Sącz
20.07.2018
20:00
Garbarnia Kraków
0:2
Stal Mielec
20.07.2018
17:45
Raków Częstochowa
:
Puszcza Niepołomice
21.07.2018
20:00
GKS Jastrzębie
:
Wigry Suwałki
21.07.2018
20:30
Odra Opole
:
GKS Tychy
21.07.2018
18:00
Chrobry Głogów
:
ŁKS Łódź
21.07.2018
17:45
GKS Katowice
:
Podbeskidzie Bielsko Biała
21.07.2018
18:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Bytovia Bytów
21.07.2018
17:00

II liga

ROW Rybnik
:
Stal Stalowa Wola
20.07.2018
18:00
Gryf Wejherowo
:
Górnik Łęczna
21.07.2018
17:00
Resovia Rzeszów
:
Znicz Pruszków
21.07.2018
17:30
Widzew Łódź
:
Olimpia Elbląg
21.07.2018
19:10
Błękitni Stargard
:
Olimpia Grudziądz
21.07.2018
16:00
Pogoń Siedlce
:
GKS Bełchatów
21.07.2018
17:00
Siarka Tarnobrzeg
:
Ruch Chorzów
21.07.2018
17:00
Radomiak Radom
:
Skra Bełchatów
21.07.2018
18:00
Elana Toruń
:
Rozwój Katowice
22.07.2018
15:00