facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Futmal w delegacji: 2-7 czerwca

Futmal w delegacji: 2-7 czerwca

I liga juniorów (Wieliczka-Myślenice), 02.06.2018
Górnik Wieliczka - Orzeł Myślenice, sb.11:00 www.futmal.pl/patronat
reporter: Piotr Kwiecień (tekst, foto)

IV liga (Kraków-Wadowice), 02.06.2018
Clepardia Kraków - Wiślanka Grabie, sb.11:00
reporter: Adam Murzański (tekst, foto, video)

Klasa Okręgowa (Kraków II), 02.06.2018
Kaszowianka Kaszów - Prokocim Kraków, sb.14:00
reporter: Adam Murzański (tekst, foto, video)

Klasa A (Kraków I), 02.06.2018
LKS Niedźwiedź - Jastrzębiec Książ Wielki, sb.15:30
reporter: Michał Natkaniec (tekst)

Klasa A (Chrzanów), 02.06.2018
Start Kamień - Ciężkowianka Jaworzno, sb.17:00 www.futmal.pl/patronat
reporter: Piotr Kwiecień (tekst, foto)

II liga polska, 02.06.2018
Puszcza Niepołomice - Miedź Legnica, nd.12:45
reporter: Paweł Panuś (tekst)

Mecz towarzyski, 03.06.2018
Mecz Wspomnień Hutnika Kraków, nd.15:30
reporter: Adam Murzański (tekst, foto, video)

Klasa Okręgowa (Kraków I), 03.06.2018
Orzeł Iwanowice - Strażak Przybysławice, nd.18:00
reporter: Krzysztof Jazgar (video, foto)

Rozgrywki amatorskie, 07.06.2018
Myślenicka Liga Firm - 4.kolejka, cz.20:00 www.futmal.pl/patronat
reporterzy: Wojciech Tracz i Przemysław Marczewski (video)


LISTA DELEGACJI ZAWIERA WYBRANE PLANY MECZOWE REPORTERÓW FUTMAL.PL I JEST AKTUALIZOWANA NA BIEŻĄCO

 

 

Źródło: futmal.pl

Dodano: 2018-06-01 12:26:43


Futmal w delegacji 

Komentarze


Heiro Rzeszów
:
Odra Futsal Opole
16.02.2019
18:00

Ekstraklasa

Pogoń Szczecin
3:1
Górnik Zabrze
15.02.2019
18:00
Piast Gliwice
4:0
Lech Poznań
15.02.2019
20:30
Jagiellonia Białystok
:
Wisła Płock
16.02.2019
15:30
Korona Kielce
:
Lechia Gdańsk
16.02.2019
20:30
Zagłębie Sosnowiec
:
Arka Gdynia
16.02.2019
18:00
Zagłębie Lubin
:
Miedź Legnica
17.02.2019
15:30
Legia Warszawa
:
Cracovia Kraków
17.02.2019
18:00
Wisła Kraków
:
Śląsk Wrocław
18.02.2019
18:00

Halowa Liga Oldbojów (Kraków)

Wanda Kraków
0:5
Hutnik Kraków
15.02.2019
19:30
walkower, brak gospodarzy
Garbarnia Kraków
5:2
Grębałowianka Kraków
15.02.2019
19:30
Orzeł Piaski Wielkie
1:3
Opatkowianka Opatkowice
15.02.2019
20:30
Wisła Kraków
7:10
Cracovia Kraków
15.02.2019
20:30
Clepardia Kraków
7:2
Dąbski
15.02.2019
21:30
Wieczysta Kraków
9:3
Prokocim Kraków
15.02.2019
21:30