facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

8. Turniej Sokolika zbliża się wielkimi krokami

8. Turniej Sokolika zbliża się wielkimi krokami

Wielkimi krokami zbliża się jeden z najbardziej rozpoznawalnych turniejów młodzieżowych w Polsce! Trwają ostatnie przygotowania do VIII Międzynarodowego Turnieju Sokolika o Puchar INNOJU U10, który odbędzie się w dniach 09-10 czerwca 2018 roku w Starym Sączu. Kilka dni dzieli nas od największego święta piłki nożnej na Sądecczyźnie.

Turniej Sokolika jest najbardziej dynamicznie rozwijającym się międzynarodowym turniejem piłki nożnej w naszym kraju. W tegorocznej edycji udział w nim weźmie 32 zespoły z 11 krajów w tym: Liverpool FC, Crystal Palace FC, Sporting Lizbona, Feyenoord Rotterdam, Olympique Marsylia, Hertha BSC Berlin, RB Liepzig czy Austria Wiedeń.

Uroczyste rozpoczęcie, przemarsz wszystkich zespołów na płytę starosądeckiego Rynku i odegranie hymnów państwowych już 8 czerwca o godzinie 19:00. Zapraszamy do wspólnego kibicowania.

 

 

Źródło: tp

Dodano: 2018-06-07 22:55:50


Komentarze


I liga oldbojów (Kraków)

Grębałowianka Kraków
0:2
Opatkowianka Opatkowice
17.09.2018
17:30
Dąbski
3:6
Hutnik Kraków
17.09.2018
17:30
Prokocim Kraków
1:8
Wisła Kraków
17.09.2018
17:30
Clepardia Kraków
1:5
Orzeł Piaski Wielkie
17.09.2018
17:30
Cracovia Kraków
5:1
Garbarnia Kraków
17.09.2018
19:00

II liga oldbojów (Kraków)

Prądniczanka Kraków
6:3
Tyniec Kraków
17.09.2018
17:30
Krakus Swoszowice
11:0
Victoria Kobierzyn
17.09.2018
17:30
Zwierzyniecki Kraków
2:4
Wieczysta Kraków
17.09.2018
17:30
Wanda Kraków
5:1
Armatura Kraków
17.09.2018
17:30
Strzelcy
3:0
Borek Kraków
17.09.2018
17:30

Myślenicka Liga Firm

Polplast
:
OL-Fliz
20.09.2018
20:00
Talaga
:
Tonix
20.09.2018
20:00
K.B. Expansion
:
Pod Blachą
20.09.2018
21:00
Petrus Travel
:
Euforia
20.09.2018
21:00

Ekstraklasa

Zagłębie Sosnowiec
:
Górnik Zabrze
17.09.2018
18:00

I liga

Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Chojniczanka Chojnice
19.09.2018
18:00
GKS Katowice
:
Odra Opole
19.09.2018
19:00
Podbeskidzie Bielsko Biała
:
ŁKS Łódź
19.09.2018
19:00
GKS Jastrzębie
:
Stomil Olsztyn
19.09.2018
19:00
Chrobry Głogów
:
Puszcza Niepołomice
19.09.2018
18:00
Stal Mielec
:
Wigry Suwałki
19.09.2018
19:00

II liga

Błękitni Stargard
:
Elana Toruń
19.09.2018
17:00

Klasa Okręgowa (Kraków III)

LKS Śledziejowice
:
Gościbia Sułkowice
19.09.2018
17:00

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz)

Kolejarz Stróże
:
Huragan Waksmund
19.09.2018
16:00
Ogniwo Piwniczna Zdrój
:
Skalnik Kamionka Wielka
21.09.2018
16:30

Klasa A (Myślenice)

Hejnał Krzyszkowice
:
Orzeł Nowa Wieś
20.09.2018
17:00

Klasa B (Kraków III)

Orzeł II Bębło
:
Bronowicki/Bratniak Kraków
19.09.2018
17:00

Klasa B (Kraków IV)

Pozowianka Pozowice
:
Rzozovia Rzozów
19.09.2018
17:00

Centralna Liga Juniorów

Legia Warszawa
:
Arka G.
19.09.2018
14:00
Zagłębie Lubin
:
GKS Bełchatów
19.09.2018
15:00
Jagiellonia
:
Korona Kielce
19.09.2018
11:00
Pogoń Szczecin
:
Śląsk Wrocław
19.09.2018
12:00
Lech Poznań
:
Wisła Kraków
19.09.2018
15:00

I Małopolska Liga Trampkarzy

Unia Oświęcim
:
Krakus Nowa Huta
19.09.2018
17:00

II Małopolska Liga Trampkarzy

Górnik Wieliczka
:
Unia II Tarnów
19.09.2018
18:30

Ekstraliga Kobiet

AZS Wrocław
:
Górnik Łęczna
19.09.2018
17:00