facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

MLF: Lider nie zwalnia tempa (video)

MLF: Lider nie zwalnia tempa (video)



 

 

Myślenicka Liga Firm 07-06-2018 r.
W czwartej serii spotań nie brakowało bramek i emocji. Lider Polplast umocnił się na prowadzeniu w tabeli pewnie wygrywając swoje spotkanie. OL-Fliz w tej serii również pokazał się z bardzo dobrej strony aplikując drużynie swoich rywali aż siedem bramek, z czego aż cztery zdobył Artur Górka ! Podobnego wyczynu dokonał zawodnik Tinix'u Marek Zięba, który nie tylko zdobył cztery bramki, ale również asystował przy zdobyciu kolejnych. Największe emocje towarzyszyły spotkaniu pomiędzy KB Expansion, a FIB Talaga gdzie losy meczu ważyły się do samego końca. Oprócz walki o każdy metr na boisku sporo było również boiskowych starć i dyskusji z arbitrem, który odesłał na trybuny Marcina Bieńka najpierw upominając go żółtą kartką, a następnie czerwoną.

Polplast-Pod Blachą 5:1 (3:0)
Serafin 7, Bałucki 10, Sabała 20, Marchiński 32, Braś 40 - Surlas 22
 
Polplast: Kiełbowicz - Łapa, Braś, Wierzba, Marchiński, T.Serafin, Popek, Sabała, M.Serafin, Bałucki
Pod Blachą: Przała - Jordan, Anulewicz, Surlas, Pulchny, J.Madej A.Madej

OL-Fliz - Petrus Travel 7:1 (3:0)
Górka 18,28,34,35, Burda 17, Grabowski 25, Samobójcza 2 - K.Rak 30
 
Żółte kartki: Górka - Ostafin
 
OL-Fliz: Kiełbowicz - W.Niedźwiedź, Burda, Munia, Domanus, Górka, Opydo, Grabowski, Blecharczyk, J.Niedźwiedź, Sałach, Szczurek
Petrus Travel: Sztan - Słowik, Mirek, Karol Rak, Krzysztof Rak, B.Ostafin, W.Ostafin, Nieckuła

Tonix-Euforia 5:8 (0:4)
Liszka 40,41, Frączek 24, Lora 26, Kowalczyk 39 - Zięba 10,18,22,36, Bałucki 15,33, Leśniak 19,29
 
Tonix: Radoń - Frączek, S.Szczurek, K.Szczurek, T.Szczurek, Kowalczyk, Klimczyk, Liszka, Cora
Euforia: Żądło - Leśniak, M.Zięba, Gracz, S.Zięba, Mistarz, Malina, Bałucki 

K.B. Expansion-FIB Talaga 3:2 (1:1)
Bieniek 7, Chlebicki 24, Jaśkowiec 31 - Samobójcza KB Expansion 8, Wyroba 21
 
Czerowna kartka: Marcin Bieniek 34'
 
KB Expansion: Bieniek - Szczepaniak, Jaśkowiec, Jędrzejak, Kubała, Łapa, Strona, Bała, Frosztęga, Chlebicki
FIB Talaga: Kozioł - Płachta, Wyroba, Bałaziński, Żurek, Cienkosz, Tajs, S.Rusin, M.Rusin


Relacje filmowe WUTE TV
















Źródło: wojciech tracz, przemysław marczewski

Dodano: 2018-06-11 08:49:03


Zobacz też: Myślenicka Liga Firm

Myślenicka Liga Firm 

Komentarze


Ekstraklasa

Jagiellonia Białystok
2:2
Lech Poznań
11.11.2018
18:00
Miedź Legnica
0:4
Arka Gdynia
11.11.2018
15:30
Korona Kielce
1:0
Piast Gliwice
11.11.2018
15:30

I liga

Puszcza Niepołomice
1:3
Raków Częstochowa
11.11.2018
18:00

II liga

Górnik Łęczna
2:1
Gryf Wejherowo
11.11.2018
19:15

III liga, gr. IV

Wisła Sandomierz
0:1
Podlasie Biała Podlaska
11.11.2018
13:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

Pcimianka Pcim
1:0
MKS Trzebinia
11.11.2018
13:00

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Sandecja II Nowy Sącz
3:2
Dunajec Zakliczyn
11.11.2018
11:00
GKS Drwinia
2:1
LKS Szaflary
11.11.2018
13:00
Olimpia Pisarzowa
0:1
Okocimski Brzesko
11.11.2018
13:00
Barciczanka Barcice
:
Limanovia Limanowa
12.11.2018
13:00

Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Sokół Maszkienice
6:2
Radłovia Radłów
11.11.2018
14:00

Klasa Okręgowa (Tarnów II)

GLKS Gromnik
2:1
Wola Radłowska
11.11.2018
13:00
Dunajec Zbylitowska Góra
2:3
Pogórze
11.11.2018
13:00
Olimpia Wojnicz
2:4
Polan Żabno
11.11.2018
13:00
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
4:0
LKS Ładna
11.11.2018
13:00
Wolania Wola Rzędzińska
4:1
Ciężkowianka Ciężkowice
11.11.2018
13:00

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz)

Zalesianka
1:6
Sokół Słopnice
11.11.2018
13:30
KS Tymbark
1:5
Laskovia
11.11.2018
11:00
Sokół Stary Sącz
1:4
Gród Podegrodzie
11.11.2018
11:00
Ogniwo Piwniczna Zdrój
1:2
Wierchy Rabka Zdrój
11.11.2018
13:00
LKS Rupniów
2:3
Huragan Waksmund
11.11.2018
13:30

Klasa A (Kraków I)

Jastrzębiec Książ Wielki
5:1
Czarni 03 Grzegorzowice
11.11.2018
13:30
Orzeł Bębło
1:3
Partyzant Dojazdów
11.11.2018
14:00
Galicja Raciborowice
3:4
Szreniawa Koszyce
11.11.2018
14:00
Wierzbowianka Wierzbno
4:5
LKS Niedźwiedź
11.11.2018
14:00

Klasa A (Kraków II)

Lotnik Kryspinów
1:3
Kmita Zabierzów
11.11.2018
11:00

Klasa A (Kraków III)

Strzelcy Kraków
3:2
Cedronka Wola Radziszowska
11.11.2018
13:00

Klasa A (Olkusz)

Trzy Korony Żarnowiec
1:0
Legion Bydlin
11.11.2018
13:00
Promień Przeginia
2:3
Orzeł K.
11.11.2018
13:30

Klasa B (Kraków I)

Iskra Pałecznica
0:4
Novi Narama
11.11.2018
14:00
Milenium Radziemice
0:6
Orzeł II Iwanowice
11.11.2018
14:00
Słomniczanka II Słomniki
3:0
Agricola Klimontów
11.11.2018
13:00

Klasa B (Kraków II)

Sparta Przeginia Duchowna
4:2
Topór Aleksandrowice
11.11.2018
14:00

Klasa B (Kraków III)

Fairant Kraków
3:1
Zawisza Sulechów
11.11.2018
14:00

Klasa B (Kraków IV)

Pozowianka Pozowice
3:1
Universum Kraków
11.11.2018
14:00
Trzebol Wielkie Drogi
5:2
TKKF Kliny Kraków
11.11.2018
11:00
Gajowianka II Gaj
3:2
Grom Kraków
11.11.2018
14:00
Piast Skawina
:
Pogoń Skotniki
12.11.2018
13:30

Klasa B (Olkusz II)

Cobra Wężerów
2:8
Victoria Smroków
11.11.2018
13:00
Czapla Czaple Male
0:5
Dłubnia Trzyciąż
11.11.2018
13:00

Centralna Liga Juniorów

Ruch Chorzów
1:2
Escola Varsovia Warszawa
11.11.2018
11:30
Arka G.
2:3
Śląsk Wrocław
11.11.2018
13:00
Cracovia Kraków
2:1
Wisła Kraków
11.11.2018
14:30

Małopolska Liga Juniorów

Puszcza Niepołomice
5:3
Profi Zielonki
11.11.2018
11:00
Dalin Myślenice
3:1
BKS Bochnia
11.11.2018
10:00
Podhale Nowy Targ
0:2
Garbarnia Kraków
11.11.2018
10:00
Dunajec Nowy Sącz
:
Zatorzanka Zator
12.11.2018
11:00

I liga kobiet (południe)

Rysy Bukowina Tatrzańska
1:4
Rekord Bielsko Biała
11.11.2018
12:00
Czwórka Radom
0:1
Dargfil Tomaszów Mazowiecki
11.11.2018
13:00

II liga małopolska kobiet

Prądniczanka Kraków
1:2
Sparta Daleszyce
11.11.2018
11:00

III liga małopolska kobiet

Górnik Wieliczka
:
Pogorzanka Pogorzyce
14.11.2018
18:00