facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Małopolskie kluby pod nadzorem

Komisja ds. Licencji Klubowych PZPN na dzisiejszym posiedzieniu rozpatrzyła wnioski licencyjne klubów, które spadły do I ligi oraz klubów awansujących z II ligi do rozgrywek I ligi w sezonie 2018/2019.

Komunikat Komisji ds. Licencji Klubowych PZPN: 

I. Przyznała następującym Klubom licencję upoważniającą do uczestnictwa w rozgrywkach I ligi w sezonie 2018/2019 z nadzorem finansowym: Bruk Bet Termalica Nieciecza, MKS Sandecja Nowy Sącz (na stadionie zastępczym w Niecieczy), RKS Garbarnia Kraków (na stadionie zastępczym w Niepołomicach), GKS 1962 Jastrzębie Zdrój. 

II. Przyznała następującemu klubowi licencję upoważniającą do uczestnictwa w rozgrywkach I ligi w sezonie 2018/2019 z nadzorem finansowym i Infrastrukturalnym: ŁKS Łódź SA. 

III. Przyznała następującemu klubowi licencję upoważniającą do uczestnictwa w rozgrywkach I ligi w sezonie 2018/2019 z nadzorem finansowym, Infrastrukturalnym i prawnym: Warta Poznań SA (na stadionie zastępczym w Grodzisku Wielkopolskim). 

Ponadto Komisja nałożyła na Klub RKS Garbarnia sankcję regulaminową w postaci nałożenia kary finansowej w wysokości 4.000 zł za niezrealizowanie w wyznaczonym przez Komisję terminie zadaszenia trybuny głównej zgodnie z kryterium I.12 Podręcznika. 

 

 

Źródło: pzpn

Dodano: 2018-06-12 20:20:58


Zobacz też: I liga polska

licencje 

Komentarze


Heiro Rzeszów
:
Odra Futsal Opole
16.02.2019
18:00

Ekstraklasa

Pogoń Szczecin
3:1
Górnik Zabrze
15.02.2019
18:00
Piast Gliwice
4:0
Lech Poznań
15.02.2019
20:30
Jagiellonia Białystok
:
Wisła Płock
16.02.2019
15:30
Korona Kielce
:
Lechia Gdańsk
16.02.2019
20:30
Zagłębie Sosnowiec
:
Arka Gdynia
16.02.2019
18:00
Zagłębie Lubin
:
Miedź Legnica
17.02.2019
15:30
Legia Warszawa
:
Cracovia Kraków
17.02.2019
18:00
Wisła Kraków
:
Śląsk Wrocław
18.02.2019
18:00

Halowa Liga Oldbojów (Kraków)

Wanda Kraków
0:5
Hutnik Kraków
15.02.2019
19:30
walkower, brak gospodarzy
Garbarnia Kraków
5:2
Grębałowianka Kraków
15.02.2019
19:30
Orzeł Piaski Wielkie
1:3
Opatkowianka Opatkowice
15.02.2019
20:30
Wisła Kraków
7:10
Cracovia Kraków
15.02.2019
20:30
Clepardia Kraków
7:2
Dąbski
15.02.2019
21:30
Wieczysta Kraków
9:3
Prokocim Kraków
15.02.2019
21:30