facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Błękitni II - Orlęta 2:6 (foto)

Klasa B (Kraków II), 09.06.2018
Błękitni II Modlnica - Orlęta Rudawa 2:6 (2:1)
Baran 13, Żurek 33 - Całek 6, 50, 79, Mucha 53, Nęcka 76, Król 82

Żółta kartka: Synowski
Błękitni: Maciejaszek - Synowski, Bogucki (Rębilas 46'), Grzybowski, Żurek, Stebnicki (Morawiec 70'), Zabiegaj, K. Habuda, B. Habuda (Tekieli 75'), M. Habuda (Jasiński 46'), Baran (Janik 46')
Orlęta: Mazur (80' Korbiel) - Chlipała, Mucha (Kornaś 75'), Stryczek, Całek (Kłosowski 85'), Patej, Kołodziejczyk, Król, Jacak (Stopa 50'), Nęcka (Kuhfeldt 78'), Karoń


 

 

Źródło: Piotr Patej

Dodano: 2018-06-12 23:03:21


Galeria zdjęć

 

Zobacz też: Klasa B (Kraków II)

Błękitni  Orlęta 

Komentarze


I liga oldbojów (Kraków)

Grębałowianka Kraków
0:2
Opatkowianka Opatkowice
17.09.2018
17:30
Dąbski
3:6
Hutnik Kraków
17.09.2018
17:30
Prokocim Kraków
1:8
Wisła Kraków
17.09.2018
17:30
Clepardia Kraków
1:5
Orzeł Piaski Wielkie
17.09.2018
17:30
Cracovia Kraków
5:1
Garbarnia Kraków
17.09.2018
19:00

II liga oldbojów (Kraków)

Prądniczanka Kraków
6:3
Tyniec Kraków
17.09.2018
17:30
Krakus Swoszowice
11:0
Victoria Kobierzyn
17.09.2018
17:30
Zwierzyniecki Kraków
2:4
Wieczysta Kraków
17.09.2018
17:30
Wanda Kraków
5:1
Armatura Kraków
17.09.2018
17:30
Strzelcy
3:0
Borek Kraków
17.09.2018
17:30

Myślenicka Liga Firm

Polplast
:
OL-Fliz
20.09.2018
20:00
Talaga
:
Tonix
20.09.2018
20:00
K.B. Expansion
:
Pod Blachą
20.09.2018
21:00
Petrus Travel
:
Euforia
20.09.2018
21:00

Ekstraklasa

Zagłębie Sosnowiec
:
Górnik Zabrze
17.09.2018
18:00

I liga

Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Chojniczanka Chojnice
19.09.2018
18:00
GKS Katowice
:
Odra Opole
19.09.2018
19:00
Podbeskidzie Bielsko Biała
:
ŁKS Łódź
19.09.2018
19:00
GKS Jastrzębie
:
Stomil Olsztyn
19.09.2018
19:00
Chrobry Głogów
:
Puszcza Niepołomice
19.09.2018
18:00
Stal Mielec
:
Wigry Suwałki
19.09.2018
19:00

II liga

Błękitni Stargard
:
Elana Toruń
19.09.2018
17:00

Klasa Okręgowa (Kraków III)

LKS Śledziejowice
:
Gościbia Sułkowice
19.09.2018
17:00

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz)

Kolejarz Stróże
:
Huragan Waksmund
19.09.2018
16:00
Ogniwo Piwniczna Zdrój
:
Skalnik Kamionka Wielka
21.09.2018
16:30

Klasa A (Myślenice)

Hejnał Krzyszkowice
:
Orzeł Nowa Wieś
20.09.2018
17:00

Klasa B (Kraków III)

Orzeł II Bębło
:
Bronowicki/Bratniak Kraków
19.09.2018
17:00

Klasa B (Kraków IV)

Pozowianka Pozowice
:
Rzozovia Rzozów
19.09.2018
17:00

Centralna Liga Juniorów

Legia Warszawa
:
Arka G.
19.09.2018
14:00
Zagłębie Lubin
:
GKS Bełchatów
19.09.2018
15:00
Jagiellonia
:
Korona Kielce
19.09.2018
11:00
Pogoń Szczecin
:
Śląsk Wrocław
19.09.2018
12:00
Lech Poznań
:
Wisła Kraków
19.09.2018
15:00

I Małopolska Liga Trampkarzy

Unia Oświęcim
:
Krakus Nowa Huta
19.09.2018
17:00

II Małopolska Liga Trampkarzy

Górnik Wieliczka
:
Unia II Tarnów
19.09.2018
18:30

Ekstraliga Kobiet

AZS Wrocław
:
Górnik Łęczna
19.09.2018
17:00