facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Futmal w delegacji: 23-28 czerwca

Turniej młodzieżowy
Turniej Wielogłowy Cup - rocznik 2010, sb.09:30
reporter: Waldemar Ignaciuk (tekst, foto) 

I liga juniorów (baraż o 2MLJ), 23.06.2018
Górnik Wieliczka - Borek Kraków, sb.11:00 www.futmal.pl/patronat
reporter: Piotr Kwiecień (tekst, foto)

Baraż o III ligę, 24.06.2018
Barciczanka Barcice - Hutnik Kraków, nd.15:00
reporter: Wojciech Tracz (video, foto, transmisja)

Baraż o III ligę kobiet, 24.06.2018
Prądniczanka II Kraków - Tarnovia II Tarnów, nd.17:00 www.futmal.pl/patronat
reporter: Adam Murzański (video, foto)

Rozgrywki amatorskie, 28.06.2018
Myślenicka Liga Firm - 4.kolejka, cz.20:00 www.futmal.pl/patronat
reporterzy: Piotr Kwiecień, Przemysław Marczewski/Adam Murzański (video)


Futmal w delegacji to lista wybranych planów meczowych reporterów Futbol-Małopolska. Aktualizowana jest na bieżąco.

 

 

Źródło: własne

Dodano: 2018-06-22 09:38:48


Futmal w delegacji 

Komentarze


Ekstraklasa

Jagiellonia Białystok
:
Lechia Gdańsk
20.07.2018
20:30
Miedź Legnica
:
Pogoń Szczecin
20.07.2018
18:00
Legia Warszawa
:
Zagłębie Lubin
21.07.2018
20:30
Śląsk Wrocław
:
Cracovia Kraków
21.07.2018
15:30
Wisła Kraków
:
Arka Gdynia
21.07.2018
18:00
Górnik Zabrze
:
Korona Kielce
22.07.2018
15:30
Wisła Płock
:
Lech Poznań
22.07.2018
18:00
Zagłębie Sosnowiec
:
Piast Gliwice
23.07.2018
18:00

I liga

Chojniczanka Chojnice
3:3
Sandecja Nowy Sącz
20.07.2018
20:00
Garbarnia Kraków
0:2
Stal Mielec
20.07.2018
17:45
Raków Częstochowa
:
Puszcza Niepołomice
21.07.2018
20:00
GKS Jastrzębie
:
Wigry Suwałki
21.07.2018
20:30
Odra Opole
:
GKS Tychy
21.07.2018
18:00
Chrobry Głogów
:
ŁKS Łódź
21.07.2018
17:45
GKS Katowice
:
Podbeskidzie Bielsko Biała
21.07.2018
18:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Bytovia Bytów
21.07.2018
17:00

II liga

ROW Rybnik
:
Stal Stalowa Wola
20.07.2018
18:00
Gryf Wejherowo
:
Górnik Łęczna
21.07.2018
17:00
Resovia Rzeszów
:
Znicz Pruszków
21.07.2018
17:30
Widzew Łódź
:
Olimpia Elbląg
21.07.2018
19:10
Błękitni Stargard
:
Olimpia Grudziądz
21.07.2018
16:00
Pogoń Siedlce
:
GKS Bełchatów
21.07.2018
17:00
Siarka Tarnobrzeg
:
Ruch Chorzów
21.07.2018
17:00
Radomiak Radom
:
Skra Bełchatów
21.07.2018
18:00
Elana Toruń
:
Rozwój Katowice
22.07.2018
15:00