facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Zaproszenie na Beskidy Cup

Zapraszam Państwa drużynę na turniej piłki nożnej „BESKIDY CUP” pod patronatem Wójta Gminy Uście Gorlickie dla dzieci urodzonych w roczniku 2007 i młodszych, który zostanie rozegrany w dniach 09-11.08.2018 lub 23-25.08.2018r. na boiskach sportowych w Uściu Gorlickim. 
 
W turnieju będzie brało udział 18 zespołów podzielonych na 3 grupy po 6 zespołów.  Gramy 8+1 .
 

Koszt turnieju to 230 zł/os. lub 180 zł/os w zależności od rodzaju zakwaterowania.
 
 
230 zł - zakwaterowanie w gospodarstwach agroturystycznych lub internacie (oddalonych do 10 km od stadionu)
 
180 zł - zakwaterowanie w szkole w Uściu Gorlickim
 
 
 
Każdy z zawodników będzie miał zagwarantowane  2 noclegi oraz pełne wyżywienie podczas trwania turnieju.
 
Trener każdej drużyny gratis.
 
Drużyny zajmujące trzy pierwsze miejsca w naszym turnieju otrzymają pamiątkowe puchary, medale oraz nagrody rzeczowe, natomiast pozostałe drużyny otrzymają pamiątkowe medale.
 
Przewidziano także statuetki oraz nagrody rzeczowe dla najlepszego zawodnika, bramkarza oraz strzelca turnieju.
 
 
 
Dodatkową atrakcją jest darmowe wejście do Parku Wodnego w Wysowej Zdrój dla każdej drużyny !!!!!
 
 
 
Zgłoszenia do turnieju przyjmujemy do 15.07.2018 lub 30.07.2018 lub do zapełnienia listy uczestników.
 
Wszelkie informacje odnośnie turnieju dostępne są pod nr telefonu: 500 049 772
 
Bardzo proszę o informację zwrotną nawet jeśli ktoś nie wybierze się na turniej !!!
 
 
KONTAKT:
Jacek Kot
tel. 500-049-772
e-mail: beskidycup@gmail.com
FB: https://www.facebook.com/beskidy.cup

 

 

Źródło: jk

Dodano: 2018-06-29 10:08:31


Komentarze


I liga oldbojów (Kraków)

Grębałowianka Kraków
0:2
Opatkowianka Opatkowice
17.09.2018
17:30
Dąbski
3:6
Hutnik Kraków
17.09.2018
17:30
Prokocim Kraków
1:8
Wisła Kraków
17.09.2018
17:30
Clepardia Kraków
1:5
Orzeł Piaski Wielkie
17.09.2018
17:30
Cracovia Kraków
5:1
Garbarnia Kraków
17.09.2018
19:00

II liga oldbojów (Kraków)

Prądniczanka Kraków
6:3
Tyniec Kraków
17.09.2018
17:30
Krakus Swoszowice
11:0
Victoria Kobierzyn
17.09.2018
17:30
Zwierzyniecki Kraków
2:4
Wieczysta Kraków
17.09.2018
17:30
Wanda Kraków
5:1
Armatura Kraków
17.09.2018
17:30
Strzelcy
3:0
Borek Kraków
17.09.2018
17:30

Myślenicka Liga Firm

Polplast
:
OL-Fliz
20.09.2018
 
Talaga
:
Tonix
20.09.2018
 
K.B. Expansion
:
Pod Blachą
20.09.2018
 
Petrus Travel
:
Euforia
20.09.2018
 

Ekstraklasa

Pogoń Szczecin
1:1
Korona Kielce
16.09.2018
15:30
Legia Warszawa
:
Lech Poznań
16.09.2018
18:00
Zagłębie Sosnowiec
:
Górnik Zabrze
17.09.2018
18:00

I liga

Raków Częstochowa
1:1
Stal Mielec
16.09.2018
12:30
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Chojniczanka Chojnice
19.09.2018
18:00
GKS Katowice
:
Odra Opole
19.09.2018
19:00
Podbeskidzie Bielsko Biała
:
ŁKS Łódź
19.09.2018
19:00
GKS Jastrzębie
:
Stomil Olsztyn
19.09.2018
19:00
Chrobry Głogów
:
Puszcza Niepołomice
19.09.2018
18:00
Stal Mielec
:
Wigry Suwałki
19.09.2018
19:00

II liga

Gryf Wejherowo
0:1
Skra Bełchatów
16.09.2018
16:00
Błękitni Stargard
:
Elana Toruń
19.09.2018
17:00

III liga, gr. IV

Sokół Sieniawa
5:1
Stal Kraśnik
16.09.2018
16:00
Wisła Sandomierz
2:0
Orlęta Radzyń Podlaski
16.09.2018
16:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

Wiślanka Grabie
1:0
Beskid Andrychów
16.09.2018
16:00
Pcimianka Pcim
0:1
KS Olkusz
16.09.2018
16:00
Dalin Myślenice
5:1
LKS Jawiszowice
16.09.2018
16:30

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Okocimski Brzesko
0:2
Dunajec Zakliczyn
16.09.2018
17:00
Lubań Maniowy
0:3
LKS Szaflary
16.09.2018
16:00
Olimpia Pisarzowa
0:3
Unia Tarnów
16.09.2018
16:00

Klasa Okręgowa (Kraków I)

Grębałowianka Kraków
2:0
Proszowianka Proszowice
16.09.2018
16:00
Bibiczanka Bibice
1:0
Prądniczanka Kraków
16.09.2018
16:00
Prądnik Sułoszowa
1:1
Piliczanka Pilica
16.09.2018
16:00

Klasa Okręgowa (Kraków II)

Wiślanie II Jaśkowice
1:6
Błękitni Modlnica
16.09.2018
11:00
Piast Wołowice
5:0
Nadwiślan Kraków
16.09.2018
16:00
Hutnik II Kraków
7:0
Bronowianka Kraków
16.09.2018
16:00

Klasa Okręgowa (Kraków III)

Pasternik Ochojno
1:3
Wiarusy Igołomia
16.09.2018
16:00
Dziecanovia Dziekanowice
1:0
Orzeł Myślenice
16.09.2018
16:00
LKS Śledziejowice
:
Gościbia Sułkowice
19.09.2018
17:00

Klasa Okręgowa (Wadowice)

Arka Babice
1:5
LKS Żarki
16.09.2018
11:00

Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Arkadia Olszyny
6:0
Sokół Maszkienice
16.09.2018
13:00
Naprzód Sobolów
4:3
Novi/Rzezawianka Rzezawa
16.09.2018
16:00
Raba Książnice
1:5
Orzeł Dębno
16.09.2018
16:00

Klasa Okręgowa (Tarnów II)

KS US Śmigno
5:2
Pogórze
16.09.2018
11:30
Wisła Szczucin
1:0
Ciężkowianka Ciężkowice
16.09.2018
16:00
Wolania Wola Rzędzińska
3:0
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
16.09.2018
17:00
Olimpia Wojnicz
2:1
Dunajec Zbylitowska Góra
16.09.2018
17:00

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz)

Sokół Stary Sącz
0:3
Sokół Słopnice
16.09.2018
16:00
Huragan Waksmund
2:3
Poprad Rytro
16.09.2018
16:00
LKS Rupniów
4:1
Ogniwo Piwniczna Zdrój
16.09.2018
16:00
Kolejarz Stróże
:
Huragan Waksmund
19.09.2018
16:00

Klasa A (Kraków I)

Orzeł Bębło
1:0
Michałowianka Michałowice
16.09.2018
17:00
Czarni 03 Grzegorzowice
2:4
Strażak Goszcza
16.09.2018
15:00
LKS Niedźwiedź
1:0
Juvenia Prandocin
16.09.2018
14:00
Szreniawa Koszyce
3:1
Spartak Wielkanoc
16.09.2018
17:00
Kapitol Racławice
3:0
Partyzant Dojazdów
16.09.2018
11:00

Klasa A (Kraków II)

Liszczanka Liszki
4:1
Dragon Szczyglice
16.09.2018
11:00
Górzanka Nawojowa Góra
1:4
Wisła Jeziorzany
16.09.2018
17:00
Nadwiślan Rusocice
:
Wisła Czernichów
16.09.2018
16:00
Strażak Rączna
2:3
Sportowiec Modlniczka
16.09.2018
17:00

Klasa A (Kraków III)

Gajowianka Gaj
1:3
Bieżanowianka Kraków
16.09.2018
16:30
Płomień Kostrze
0:2
Cedronka Wola Radziszowska
16.09.2018
17:00
Krakus Swoszowice
4:4
Iskra Krzęcin
16.09.2018
17:00
Radziszowianka II
3:1
Podgórze Kraków
16.09.2018
17:00
Strzelcy Kraków
:
Wanda Nowa Huta
16.09.2018
17:00

Klasa A (Wieliczka)

Strażak Kokotów
1:3
Czarnochowice
16.09.2018
17:00
Zieloni Niegowić
4:5
Wolni Kłaj
16.09.2018
17:00
Zryw Szarów
1:2
Wieliczanka Wieliczka
16.09.2018
17:00

Klasa A (Myślenice)

Skalnik Trzemeśnia
2:3
Beskid Tokarnia
16.09.2018
15:00
Rokita Kornatka
3:0
Topór Tenczyn
16.09.2018
17:00
Orzeł Nowa Wieś
1:1
Zielonka Wrząsowice
16.09.2018
14:00
Iskra Głogoczów
1:4
Górki Myślenice
16.09.2018
16:00
Iskra Brzączowice
5:2
Hejnał Krzyszkowice
16.09.2018
16:30
LKS Trzebunia
1:2
LKS Rudnik
16.09.2018
16:00
Hejnał Krzyszkowice
:
Orzeł Nowa Wieś
20.09.2018
17:00

Klasa A (Olkusz)

Wielmożanka Wielmoża
2:0
Orzeł K.
16.09.2018
11:00
Legion Bydlin
2:0
Leśnik Gorenice
16.09.2018
16:00
Strażak Przybysławice
10:1
Unia Jaroszowiec
16.09.2018
16:30

Klasa A (Chrzanów)

Korona Lgota
0:2
Tęcza Tenczynek
16.09.2018
14:30
UKS Dulowa
4:1
Wolanka Wola Filipowska
16.09.2018
17:00

Klasa B (Kraków I)

Novi Narama
:
Trątnowianka Trątnowice
16.09.2018
16:00
Iskra Pałecznica
:
Milenium Radziemice
16.09.2018
16:00

Klasa B (Kraków II)

Iskra Czułów
5:1
Gwiazda Ściejowice
16.09.2018
16:00
Sparta Przeginia Duchowna
5:5
Błękitni Czułówek
16.09.2018
17:00

Klasa B (Kraków III)

Polonia Wilczkowice
2:5
Albertus Kraków
16.09.2018
17:00
Fairant Kraków
1:2
Clepardia II Kraków
16.09.2018
15:00
Zawisza Sulechów
5:7
Prądniczanka II Kraków
16.09.2018
16:00
Orzeł II Bębło
0:4
Kabel
16.09.2018
12:00
Orzeł II Bębło
:
Bronowicki/Bratniak Kraków
19.09.2018
17:00

Klasa B (Kraków IV)

Piast Skawina
1:2
Rzozovia Rzozów
16.09.2018
17:00
Pozowianka Pozowice
2:5
Trzebol Wielkie Drogi
16.09.2018
17:00
Borkowianka Borek Sz.
:
TKKF Kliny Kraków
16.09.2018
17:00
Pogoń Skotniki
5:1
Pychowianka Kraków
16.09.2018
17:00
Pozowianka Pozowice
:
Rzozovia Rzozów
19.09.2018
17:00

Klasa B (Wieliczka)

Błyskawica Wyciąże
1:4
Naprzód Ochmanów
16.09.2018
16:00
Wilga Instalbud Golkowice
3:9
Rożnowa
16.09.2018
17:00
Gdovia II Gdów
1:0
Gwiazda Brzegi
16.09.2018
16:00

Klasa B (Myślenice I)

Karpaty II Siepraw
:
Sęp Droginia
16.09.2018
16:00

Klasa B (Myślenice II)

Cisy Harbutowice
2:4
Gościbia II Sułkowice
16.09.2018
15:00
Dukla Bysina
3:3
Jawor Jawornik
16.09.2018
16:00
Cyrhla Krzczonów
3:2
Raba II Dobczyce
16.09.2018
16:00
Staw Polanka
5:1
Radwan Skomielna Czarna
16.09.2018
16:00

Klasa B (Olkusz I)

Przemsza II Klucze
1:2
Piliczanka Pilica
16.09.2018
16:00
Przebój II Wolbrom
4:1
Hetman II Dłużec
16.09.2018
16:30

Klasa B (Olkusz II)

Trzy Buki Wierzchowisko
8:3
Błękitni Falniów
16.09.2018
11:00
Northstar Miechów
0:1
Nidzica Słaboszów
16.09.2018
16:00
Victoria Smroków
3:3
Sokół Gołaczewy
16.09.2018
11:00
Czapla Czaple Male
3:0
Zryw Przesławice
16.09.2018
11:00
Błyskawica Kolbark
4:1
Cobra Wężerów
16.09.2018
16:30

Klasa C (Wieliczka)

Czarni II Staniątki
6:5
Górnik II Wieliczka
16.09.2018
12:00
Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
1:1
Wawrzynianka Wawrzeńczyce
16.09.2018
16:00
Contra II
:
Ledniczanka
16.09.2018
17:00

Centralna Liga Juniorów

Śląsk Wrocław
2:6
Lech Poznań
16.09.2018
14:00
Escola Varsovia Warszawa
0:3
Pogoń Szczecin
16.09.2018
14:00
Górnik Zabrze
1:1
Motor Lublin
16.09.2018
12:00
Ruch Chorzów
5:1
Zagłębie Lubin
16.09.2018
12:00
Arka G.
5:3
Cracovia Kraków
16.09.2018
13:00
Legia Warszawa
:
Arka G.
19.09.2018
14:00
Zagłębie Lubin
:
GKS Bełchatów
19.09.2018
15:00
Jagiellonia
:
Korona Kielce
19.09.2018
11:00
Pogoń Szczecin
:
Śląsk Wrocław
19.09.2018
12:00
Lech Poznań
:
Wisła Kraków
19.09.2018
15:00

Małopolska Liga Juniorów

Puszcza Niepołomice
8:0
Okocimski Brzesko
16.09.2018
10:00
Profi Zielonki
2:3
Hutnik Kraków
16.09.2018
13:00

I Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Limanovia Limanowa
:
Sandecja Nowy Sącz
16.09.2018
10:00

II Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Soła Oświęcim
7:0
Victoria Jaworzno
16.09.2018
11:00

I Małopolska Liga Trampkarzy

Tarnovia Tarnów
1:3
AS Progres Kraków
16.09.2018
14:00
Unia Oświęcim
:
Krakus Nowa Huta
19.09.2018
17:00

II Małopolska Liga Trampkarzy

Orzeł Myślenice
5:1
Unia II Tarnów
16.09.2018
13:00
MKS Trzebinia
2:1
Górnik Wieliczka
16.09.2018
10:00
Górnik Wieliczka
:
Unia II Tarnów
19.09.2018
18:30

Ekstraliga Kobiet

Górnik Łęczna
8:0
Mitech Żywiec
16.09.2018
16:00
AZS Wrocław
:
Górnik Łęczna
19.09.2018
17:00

I liga kobiet (południe)

Rysy Bukowina Tatrzańska
1:1
Sokół Kolbuszowa Dolna
16.09.2018
14:00
Rekord Bielsko Biała
3:0
ISD-AJD Częstochowa
16.09.2018
11:30

II liga małopolska kobiet

KSP Kielce
0:1
Resovia II Rzeszów
16.09.2018
11:00
Potok Sitno
1:7
UKS Staszkówka Jelna
16.09.2018
14:00
GKS Majdan Sieniawski
0:2
Widok Lublin
16.09.2018
16:00

III liga małopolska kobiet

Rysy II Bukowina Tatrzańska
2:5
Pogorzanka Pogorzyce
16.09.2018
11:00
Tuchovia Tuchów
1:3
Olimpia Osieczany
16.09.2018
11:00
FSA Kraków
4:0
Górnik Wieliczka
16.09.2018
16:00