facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Klub z B1 poszukuje zawodników do gry

Klub występujący w krakowskiej klasie B1 pilnie poszukuje zawodników do gry (w szczególności bramkarz i napastnik). W grę wchodzi również wypożyczenie z zespołów z wyższych lig/klas.
Kontakt 500-344-208

 

 

Źródło: mp

Dodano: 2018-07-09 10:31:04


Komentarze


I liga oldbojów (Kraków)

Grębałowianka Kraków
0:2
Opatkowianka Opatkowice
17.09.2018
17:30
Dąbski
3:6
Hutnik Kraków
17.09.2018
17:30
Prokocim Kraków
1:8
Wisła Kraków
17.09.2018
17:30
Clepardia Kraków
1:5
Orzeł Piaski Wielkie
17.09.2018
17:30
Cracovia Kraków
5:1
Garbarnia Kraków
17.09.2018
19:00

II liga oldbojów (Kraków)

Prądniczanka Kraków
6:3
Tyniec Kraków
17.09.2018
17:30
Krakus Swoszowice
11:0
Victoria Kobierzyn
17.09.2018
17:30
Zwierzyniecki Kraków
2:4
Wieczysta Kraków
17.09.2018
17:30
Wanda Kraków
5:1
Armatura Kraków
17.09.2018
17:30
Strzelcy
3:0
Borek Kraków
17.09.2018
17:30

Myślenicka Liga Firm

Polplast
:
OL-Fliz
20.09.2018
 
Talaga
:
Tonix
20.09.2018
 
K.B. Expansion
:
Pod Blachą
20.09.2018
 
Petrus Travel
:
Euforia
20.09.2018
 

Ekstraklasa

Pogoń Szczecin
1:1
Korona Kielce
16.09.2018
15:30
Legia Warszawa
:
Lech Poznań
16.09.2018
18:00
Zagłębie Sosnowiec
:
Górnik Zabrze
17.09.2018
18:00

I liga

Raków Częstochowa
1:1
Stal Mielec
16.09.2018
12:30
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Chojniczanka Chojnice
19.09.2018
18:00
GKS Katowice
:
Odra Opole
19.09.2018
19:00
Podbeskidzie Bielsko Biała
:
ŁKS Łódź
19.09.2018
19:00
GKS Jastrzębie
:
Stomil Olsztyn
19.09.2018
19:00
Chrobry Głogów
:
Puszcza Niepołomice
19.09.2018
18:00
Stal Mielec
:
Wigry Suwałki
19.09.2018
19:00

II liga

Gryf Wejherowo
0:1
Skra Bełchatów
16.09.2018
16:00
Błękitni Stargard
:
Elana Toruń
19.09.2018
17:00

III liga, gr. IV

Sokół Sieniawa
5:1
Stal Kraśnik
16.09.2018
16:00
Wisła Sandomierz
2:0
Orlęta Radzyń Podlaski
16.09.2018
16:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

Wiślanka Grabie
1:0
Beskid Andrychów
16.09.2018
16:00
Pcimianka Pcim
0:1
KS Olkusz
16.09.2018
16:00
Dalin Myślenice
5:1
LKS Jawiszowice
16.09.2018
16:30

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Okocimski Brzesko
0:2
Dunajec Zakliczyn
16.09.2018
17:00
Lubań Maniowy
0:3
LKS Szaflary
16.09.2018
16:00
Olimpia Pisarzowa
0:3
Unia Tarnów
16.09.2018
16:00

Klasa Okręgowa (Kraków I)

Grębałowianka Kraków
2:0
Proszowianka Proszowice
16.09.2018
16:00
Bibiczanka Bibice
1:0
Prądniczanka Kraków
16.09.2018
16:00
Prądnik Sułoszowa
1:1
Piliczanka Pilica
16.09.2018
16:00

Klasa Okręgowa (Kraków II)

Wiślanie II Jaśkowice
1:6
Błękitni Modlnica
16.09.2018
11:00
Piast Wołowice
5:0
Nadwiślan Kraków
16.09.2018
16:00
Hutnik II Kraków
7:0
Bronowianka Kraków
16.09.2018
16:00

Klasa Okręgowa (Kraków III)

Pasternik Ochojno
1:3
Wiarusy Igołomia
16.09.2018
16:00
Dziecanovia Dziekanowice
1:0
Orzeł Myślenice
16.09.2018
16:00
LKS Śledziejowice
:
Gościbia Sułkowice
19.09.2018
17:00

Klasa Okręgowa (Wadowice)

Arka Babice
1:5
LKS Żarki
16.09.2018
11:00

Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Arkadia Olszyny
6:0
Sokół Maszkienice
16.09.2018
13:00
Naprzód Sobolów
4:3
Novi/Rzezawianka Rzezawa
16.09.2018
16:00
Raba Książnice
1:5
Orzeł Dębno
16.09.2018
16:00

Klasa Okręgowa (Tarnów II)

KS US Śmigno
5:2
Pogórze
16.09.2018
11:30
Wisła Szczucin
1:0
Ciężkowianka Ciężkowice
16.09.2018
16:00
Wolania Wola Rzędzińska
3:0
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
16.09.2018
17:00
Olimpia Wojnicz
2:1
Dunajec Zbylitowska Góra
16.09.2018
17:00

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz)

Sokół Stary Sącz
0:3
Sokół Słopnice
16.09.2018
16:00
Huragan Waksmund
2:3
Poprad Rytro
16.09.2018
16:00
LKS Rupniów
4:1
Ogniwo Piwniczna Zdrój
16.09.2018
16:00
Kolejarz Stróże
:
Huragan Waksmund
19.09.2018
16:00

Klasa A (Kraków I)

Orzeł Bębło
1:0
Michałowianka Michałowice
16.09.2018
17:00
Czarni 03 Grzegorzowice
2:4
Strażak Goszcza
16.09.2018
15:00
LKS Niedźwiedź
1:0
Juvenia Prandocin
16.09.2018
14:00
Szreniawa Koszyce
3:1
Spartak Wielkanoc
16.09.2018
17:00
Kapitol Racławice
3:0
Partyzant Dojazdów
16.09.2018
11:00

Klasa A (Kraków II)

Liszczanka Liszki
4:1
Dragon Szczyglice
16.09.2018
11:00
Górzanka Nawojowa Góra
1:4
Wisła Jeziorzany
16.09.2018
17:00
Nadwiślan Rusocice
:
Wisła Czernichów
16.09.2018
16:00
Strażak Rączna
2:3
Sportowiec Modlniczka
16.09.2018
17:00

Klasa A (Kraków III)

Gajowianka Gaj
1:3
Bieżanowianka Kraków
16.09.2018
16:30
Płomień Kostrze
0:2
Cedronka Wola Radziszowska
16.09.2018
17:00
Krakus Swoszowice
4:4
Iskra Krzęcin
16.09.2018
17:00
Radziszowianka II
3:1
Podgórze Kraków
16.09.2018
17:00
Strzelcy Kraków
:
Wanda Nowa Huta
16.09.2018
17:00

Klasa A (Wieliczka)

Strażak Kokotów
1:3
Czarnochowice
16.09.2018
17:00
Zieloni Niegowić
4:5
Wolni Kłaj
16.09.2018
17:00
Zryw Szarów
1:2
Wieliczanka Wieliczka
16.09.2018
17:00

Klasa A (Myślenice)

Skalnik Trzemeśnia
2:3
Beskid Tokarnia
16.09.2018
15:00
Rokita Kornatka
3:0
Topór Tenczyn
16.09.2018
17:00
Orzeł Nowa Wieś
1:1
Zielonka Wrząsowice
16.09.2018
14:00
Iskra Głogoczów
1:4
Górki Myślenice
16.09.2018
16:00
Iskra Brzączowice
5:2
Hejnał Krzyszkowice
16.09.2018
16:30
LKS Trzebunia
1:2
LKS Rudnik
16.09.2018
16:00
Hejnał Krzyszkowice
:
Orzeł Nowa Wieś
20.09.2018
17:00

Klasa A (Olkusz)

Wielmożanka Wielmoża
2:0
Orzeł K.
16.09.2018
11:00
Legion Bydlin
2:0
Leśnik Gorenice
16.09.2018
16:00
Strażak Przybysławice
10:1
Unia Jaroszowiec
16.09.2018
16:30

Klasa A (Chrzanów)

Korona Lgota
0:2
Tęcza Tenczynek
16.09.2018
14:30
UKS Dulowa
4:1
Wolanka Wola Filipowska
16.09.2018
17:00

Klasa B (Kraków I)

Novi Narama
:
Trątnowianka Trątnowice
16.09.2018
16:00
Iskra Pałecznica
:
Milenium Radziemice
16.09.2018
16:00

Klasa B (Kraków II)

Iskra Czułów
5:1
Gwiazda Ściejowice
16.09.2018
16:00
Sparta Przeginia Duchowna
5:5
Błękitni Czułówek
16.09.2018
17:00

Klasa B (Kraków III)

Polonia Wilczkowice
2:5
Albertus Kraków
16.09.2018
17:00
Fairant Kraków
1:2
Clepardia II Kraków
16.09.2018
15:00
Zawisza Sulechów
5:7
Prądniczanka II Kraków
16.09.2018
16:00
Orzeł II Bębło
0:4
Kabel
16.09.2018
12:00
Orzeł II Bębło
:
Bronowicki/Bratniak Kraków
19.09.2018
17:00

Klasa B (Kraków IV)

Piast Skawina
1:2
Rzozovia Rzozów
16.09.2018
17:00
Pozowianka Pozowice
2:5
Trzebol Wielkie Drogi
16.09.2018
17:00
Borkowianka Borek Sz.
:
TKKF Kliny Kraków
16.09.2018
17:00
Pogoń Skotniki
5:1
Pychowianka Kraków
16.09.2018
17:00
Pozowianka Pozowice
:
Rzozovia Rzozów
19.09.2018
17:00

Klasa B (Wieliczka)

Błyskawica Wyciąże
1:4
Naprzód Ochmanów
16.09.2018
16:00
Wilga Instalbud Golkowice
3:9
Rożnowa
16.09.2018
17:00
Gdovia II Gdów
1:0
Gwiazda Brzegi
16.09.2018
16:00

Klasa B (Myślenice I)

Karpaty II Siepraw
:
Sęp Droginia
16.09.2018
16:00

Klasa B (Myślenice II)

Cisy Harbutowice
2:4
Gościbia II Sułkowice
16.09.2018
15:00
Dukla Bysina
3:3
Jawor Jawornik
16.09.2018
16:00
Cyrhla Krzczonów
3:2
Raba II Dobczyce
16.09.2018
16:00
Staw Polanka
5:1
Radwan Skomielna Czarna
16.09.2018
16:00

Klasa B (Olkusz I)

Przemsza II Klucze
1:2
Piliczanka Pilica
16.09.2018
16:00
Przebój II Wolbrom
4:1
Hetman II Dłużec
16.09.2018
16:30

Klasa B (Olkusz II)

Trzy Buki Wierzchowisko
8:3
Błękitni Falniów
16.09.2018
11:00
Northstar Miechów
0:1
Nidzica Słaboszów
16.09.2018
16:00
Victoria Smroków
3:3
Sokół Gołaczewy
16.09.2018
11:00
Czapla Czaple Male
3:0
Zryw Przesławice
16.09.2018
11:00
Błyskawica Kolbark
4:1
Cobra Wężerów
16.09.2018
16:30

Klasa C (Wieliczka)

Czarni II Staniątki
6:5
Górnik II Wieliczka
16.09.2018
12:00
Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
1:1
Wawrzynianka Wawrzeńczyce
16.09.2018
16:00
Contra II
:
Ledniczanka
16.09.2018
17:00

Centralna Liga Juniorów

Śląsk Wrocław
2:6
Lech Poznań
16.09.2018
14:00
Escola Varsovia Warszawa
0:3
Pogoń Szczecin
16.09.2018
14:00
Górnik Zabrze
1:1
Motor Lublin
16.09.2018
12:00
Ruch Chorzów
5:1
Zagłębie Lubin
16.09.2018
12:00
Arka G.
5:3
Cracovia Kraków
16.09.2018
13:00
Legia Warszawa
:
Arka G.
19.09.2018
14:00
Zagłębie Lubin
:
GKS Bełchatów
19.09.2018
15:00
Jagiellonia
:
Korona Kielce
19.09.2018
11:00
Pogoń Szczecin
:
Śląsk Wrocław
19.09.2018
12:00
Lech Poznań
:
Wisła Kraków
19.09.2018
15:00

Małopolska Liga Juniorów

Puszcza Niepołomice
8:0
Okocimski Brzesko
16.09.2018
10:00
Profi Zielonki
2:3
Hutnik Kraków
16.09.2018
13:00

I Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Limanovia Limanowa
:
Sandecja Nowy Sącz
16.09.2018
10:00

II Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Soła Oświęcim
7:0
Victoria Jaworzno
16.09.2018
11:00

I Małopolska Liga Trampkarzy

Tarnovia Tarnów
1:3
AS Progres Kraków
16.09.2018
14:00
Unia Oświęcim
:
Krakus Nowa Huta
19.09.2018
17:00

II Małopolska Liga Trampkarzy

Orzeł Myślenice
5:1
Unia II Tarnów
16.09.2018
13:00
MKS Trzebinia
2:1
Górnik Wieliczka
16.09.2018
10:00
Górnik Wieliczka
:
Unia II Tarnów
19.09.2018
18:30

Ekstraliga Kobiet

Górnik Łęczna
8:0
Mitech Żywiec
16.09.2018
16:00
AZS Wrocław
:
Górnik Łęczna
19.09.2018
17:00

I liga kobiet (południe)

Rysy Bukowina Tatrzańska
1:1
Sokół Kolbuszowa Dolna
16.09.2018
14:00
Rekord Bielsko Biała
3:0
ISD-AJD Częstochowa
16.09.2018
11:30

II liga małopolska kobiet

KSP Kielce
0:1
Resovia II Rzeszów
16.09.2018
11:00
Potok Sitno
1:7
UKS Staszkówka Jelna
16.09.2018
14:00
GKS Majdan Sieniawski
0:2
Widok Lublin
16.09.2018
16:00

III liga małopolska kobiet

Rysy II Bukowina Tatrzańska
2:5
Pogorzanka Pogorzyce
16.09.2018
11:00
Tuchovia Tuchów
1:3
Olimpia Osieczany
16.09.2018
11:00
FSA Kraków
4:0
Górnik Wieliczka
16.09.2018
16:00