facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Byli tuż za podium

Dla niketórych to relikt przeszłości, ale dla młodych chłopców z lokalnych klubów to wciąż szansa na pokazanie się. W finałowym turnieju Piłkarska Kadra Czeka wygrała Ceramika Opoczko przes SP Szamotuły, a Zatorzanka uplasowała się na czwartej pozycji. Aby zagrać w finałowym turnieju w Zamościu młodzi Małopolanie musieli wygrać eliminacje powioatowe, rejonowe i wojewódzkie, a potem stanąc do walki w finałowym turnieju z 14 innymi wojewódzkimi triumfatorami.

Zatorzanka wystąpiła w składzie: Klaudiusz Dudko, Kamil Hajduk, Adrian Kozak, Patryk Wądrzyk, Dawid Wądrzyk, Adrian Paryła, Piotr Kurzak, Mateusz Szemiot, Mikołaj Żmuda, Jakub Szarek, Kacper Bujas, Kacper Galus, Bartosz Piasecki, Patryk Banaszak, Michał Rąpel, Seweryn Zając. 

 

 

Źródło: Paweł Panuś

Dodano: 2018-07-10 16:00:33


Piłkarska Kadra Czeka 

Komentarze


Ekstraklasa

Jagiellonia Białystok
:
Lechia Gdańsk
20.07.2018
20:30
Miedź Legnica
:
Pogoń Szczecin
20.07.2018
18:00
Legia Warszawa
:
Zagłębie Lubin
21.07.2018
20:30
Śląsk Wrocław
:
Cracovia Kraków
21.07.2018
15:30
Wisła Kraków
:
Arka Gdynia
21.07.2018
18:00
Górnik Zabrze
:
Korona Kielce
22.07.2018
15:30
Wisła Płock
:
Lech Poznań
22.07.2018
18:00
Zagłębie Sosnowiec
:
Piast Gliwice
23.07.2018
18:00

I liga

Chojniczanka Chojnice
3:3
Sandecja Nowy Sącz
20.07.2018
20:00
Garbarnia Kraków
0:2
Stal Mielec
20.07.2018
17:45
Raków Częstochowa
:
Puszcza Niepołomice
21.07.2018
20:00
GKS Jastrzębie
:
Wigry Suwałki
21.07.2018
20:30
Odra Opole
:
GKS Tychy
21.07.2018
18:00
Chrobry Głogów
:
ŁKS Łódź
21.07.2018
17:45
GKS Katowice
:
Podbeskidzie Bielsko Biała
21.07.2018
18:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Bytovia Bytów
21.07.2018
17:00

II liga

ROW Rybnik
:
Stal Stalowa Wola
20.07.2018
18:00
Gryf Wejherowo
:
Górnik Łęczna
21.07.2018
17:00
Resovia Rzeszów
:
Znicz Pruszków
21.07.2018
17:30
Widzew Łódź
:
Olimpia Elbląg
21.07.2018
19:10
Błękitni Stargard
:
Olimpia Grudziądz
21.07.2018
16:00
Pogoń Siedlce
:
GKS Bełchatów
21.07.2018
17:00
Siarka Tarnobrzeg
:
Ruch Chorzów
21.07.2018
17:00
Radomiak Radom
:
Skra Bełchatów
21.07.2018
18:00
Elana Toruń
:
Rozwój Katowice
22.07.2018
15:00