facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Pamiętali o mecenasie sportu

Na stadionie w Zabierzowie, odbył się I Turniej Piłkarski Żaków Kruk Cup, poświęcony śp. Józefowi Krukowi., mecanesowi lokalnego sportu Organizatorem wydarzenia była Akademia Piłkarska Kmita Zabierzów. W turnieju uczestniczyli piłkarze z Gminy Zabierzów oraz Wielkiej Wsi (dwa zespoły AP Kmity Zabierzów oraz JKS Zelków, Orlęta Rudawa, Topór Aleksandrowice, Wisła Rząska, Błękitni Modlnica i Orzeł Bębło). Na świetnie przygotowanej murawie młodzi adepci piłki nożnej w pierwszej kolejności rozgrywali mecze grupowe (podzieleni na dwie grupy czterozespołowe), a następnie fazę pucharową i choć pogoda nie zawsze była przychylna mecze okazały się emocjonujące i jak zgodnie stwierdzili trenerzy wszystkich drużyn stały one na wysokim poziomie. W fazie grupowej bezkonkurencyjne z kompletem zwycięstw okazały się drużyny Kmity Zabierzów I oraz Błękitnych Modlnica. Stawkę półfinalistów uzupełniły JKS Zelków oraz Orzeł Bębło.

Po emocjonujących meczach do finału awansowały ostatecznie zespoły Błękitnych Modlnica i Orła Bębło. W meczu o trzecie miejsce gospodarz zawodów, czyli AP Kmita Zabierzów wysoko pokonał JKS Zelków 5-1. Finał okazał się z kolei popisem młodych zawodników z Modlnicy, którzy rozgromili Orła i w efekcie mogli cieszyć ę ze zwycięstwa w całych zawodach, wznosząc puchar przechodni. Na uwagę zasługują okazałe puchary i medale, wręczane przez Wójta Gminy Zabierzów Elżbietę Burtan, Sołtysa Zabierzowa i Radnego Wiesława Cadera, Krystynę Kruk oraz Prezesa AP Kmita Zabierzów Artura Gawła, ufundowane przez Radę Sołecką i Sołtysa Zabierzowa. Potrawy z grilla dla uczestników przygotowało Samorządowe Centrum Kultury i Promocji Gminy Zabierzów, zaś piękne plakaty powstały dzięki pomocy Andrzeja Bukowczana z Jurajskiej Izby Gospodarczej.

 

 

 

Źródło: AP Kmita

Dodano: 2018-07-10 19:06:10


Memoriał Józefa Kruka 

Komentarze


I liga

Garbarnia Kraków
:
Warta Poznań
17.11.2018
12:45
Stomil Olsztyn
:
Bytovia Bytów
17.11.2018
16:00
Chrobry Głogów
:
GKS Tychy
17.11.2018
16:00
GKS Jastrzębie
:
Raków Częstochowa
17.11.2018
17:00

II liga

Resovia Rzeszów
:
Stal Stalowa Wola
17.11.2018
13:00
Widzew Łódź
:
Rozwój Katowice
17.11.2018
19:10
ROW Rybnik
:
Gryf Wejherowo
17.11.2018
13:00
Radomiak Radom
:
Ruch Chorzów
17.11.2018
13:00
Pogoń Siedlce
:
Olimpia Grudziądz
17.11.2018
17:00
Elana Toruń
:
Znicz Pruszków
17.11.2018
13:00
Siarka Tarnobrzeg
:
GKS Bełchatów
17.11.2018
13:00
Skra Częstochowa
:
Górnik Łęczna
17.11.2018
13:30

III liga, gr. IV

Podhale Nowy Targ
:
Stal Rzeszów
17.11.2018
13:00
Wiślanie Jaśkowice
:
Motor Lublin
17.11.2018
13:00
Avia Świdnik
:
Sokół Sieniawa
17.11.2018
13:00
Wólczanka Wólka Pełkińska
:
KSZO Ostrowiec Św.
17.11.2018
13:00
Soła Oświęcim
:
Hutnik Kraków
17.11.2018
14:00
Orlęta Radzyń Podlaski
:
Stal Kraśnik
17.11.2018
13:00
Podlasie Biała Podlaska
:
Wisła Puławy
17.11.2018
13:00
Chełmianka Chełm
:
Wisła Sandomierz
17.11.2018
13:30

Klasa A (Kraków III)

Tramwaj Kraków
:
Gajowianka Gaj
17.11.2018
13:30

Klasa A (Olkusz)

Olimpia Łobzów
:
Hetman Dłużec
17.11.2018
13:30

Klasa A (Chrzanów)

MKS Libiąż
:
SPRiN Regulice
17.11.2018
13:00

Klasa B (Kraków II)

Fitball Szklary
:
Kmita II Zabierzów
17.11.2018
13:30

Klasa B (Kraków III)

Bronowicki/Bratniak Kraków
:
Prądniczanka II Kraków
17.11.2018
13:00

Centralna Liga Juniorów

Zagłębie Lubin
:
Wisła Kraków
17.11.2018
12:00
GKS Bełchatów
:
Korona Kielce
17.11.2018
12:00
Legia Warszawa
:
Motor Lublin
17.11.2018
14:00
Arka G.
:
Escola Varsovia Warszawa
17.11.2018
13:00
Jagiellonia
:
Lech Poznań
17.11.2018
13:30
Ruch Chorzów
:
Górnik Zabrze
17.11.2018
12:30

III liga małopolska kobiet

Górnik Wieliczka
:
Pogorzanka Pogorzyce
14.11.2018
18:00

I liga futsalu (południe)

Futsal Nowiny
:
Maxfarbex Buskowianka Busko Zdrój
17.11.2018
16:00

Halowa Liga Oldbojów (Kraków)

Wieczysta Kraków
:
Wanda Kraków
16.11.2018
19:30
Clepardia Kraków
:
Grębałowianka Kraków
16.11.2018
19:30
Prokocim Kraków
:
Orzeł Piaski Wielkie
16.11.2018
20:30
Dąbski
:
Wisła Kraków
16.11.2018
20:30
Hutnik Kraków
:
Garbarnia Kraków
16.11.2018
21:30
Opatkowianka Opatkowice
:
Cracovia Kraków
16.11.2018
21:30

Ekstraliga Futsalu Kobiet (Południe)

Rekord Bielsko Biała
:
Wanda Słomniczanka Słomniki
17.11.2018
17:00
AZS UJ Kraków
:
Rolnik Głogówek
17.11.2018
19:00