facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Bramka testowanego

W przedostatnim letnim sparingu Garbarnia Kraków pokonała w Katowicach piąty w ubiegłym sezonie w Nice I Lidze GKS 2-1. Gole dla "Brązowych" zdobyli Filip Wójcik i testowany zawodnik Radomiaka Jakub Wróbel.

 

 

 

Źródło: Garbarnia

Dodano: 2018-07-11 20:55:09


Zobacz też: I liga polska

I liga 

Komentarze


I liga oldbojów (Kraków)

Orzeł Piaski Wielkie
:
Grębałowianka Kraków
24.09.2018
17:00
Wisła Kraków
:
Cracovia Kraków
24.09.2018
19:30
Dąbski
:
Garbarnia Kraków
24.09.2018
17:00
Opatkowianka Opatkowice
:
Clepardia Kraków
24.09.2018
17:00
Hutnik Kraków
:
Prokocim Kraków
24.09.2018
17:00

II liga oldbojów (Kraków)

Prądniczanka Kraków
:
Wanda Kraków
24.09.2018
17:00
Wieczysta Kraków
:
Borek Kraków
24.09.2018
17:00
Victoria Kobierzyn
:
Strzelcy
24.09.2018
17:00
Tyniec Kraków
:
Armatura Kraków
24.09.2018
17:00
Krakus Swoszowice
:
Zwierzyniecki Kraków
24.09.2018
17:00

Ekstraklasa

Pogoń Szczecin
2:1
Wisła Kraków
21.09.2018
18:00
Arka Gdynia
1:0
Lech Poznań
21.09.2018
20:30
Miedź Legnica
1:4
Legia Warszawa
22.09.2018
20:30
Cracovia Kraków
3:1
Wisła Płock
22.09.2018
15:30
Lechia Gdańsk
3:3
Zagłębie Lubin
22.09.2018
18:00
Śląsk Wrocław
:
Piast Gliwice
23.09.2018
15:30
Górnik Zabrze
:
Jagiellonia Białystok
23.09.2018
18:00
Korona Kielce
:
Zagłębie Sosnowiec
24.09.2018
18:00

I liga

Bytovia Bytów
1:1
Wigry Suwałki
22.09.2018
16:00
ŁKS Łódź
0:0
GKS Tychy
22.09.2018
16:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
1:2
Chrobry Głogów
22.09.2018
17:00
Stomil Olsztyn
2:1
Odra Opole
22.09.2018
19:00
Stal Mielec
0:0
GKS Jastrzębie
22.09.2018
19:00
Warta Poznań
0:2
Raków Częstochowa
22.09.2018
12:45
Garbarnia Kraków
1:2
Chojniczanka Chojnice
22.09.2018
13:00
GKS Katowice
1:1
Puszcza Niepołomice
23.09.2018
12:45
Podbeskidzie Bielsko Biała
1:1
Sandecja Nowy Sącz
23.09.2018
12:30

II liga

Olimpia Grudziądz
1:1
Znicz Pruszków
21.09.2018
18:00
Ruch Chorzów
1:1
Gryf Wejherowo
21.09.2018
19:20
Radomiak Radom
5:0
Resovia Rzeszów
22.09.2018
16:00
Siarka Tarnobrzeg
2:2
Elana Toruń
22.09.2018
16:00
GKS Bełchatów
1:2
Stal Stalowa Wola
22.09.2018
17:00
Pogoń Siedlce
:
Widzew Łódź
22.09.2018
18:00
Olimpia Elbląg
:
Rozwój Katowice
22.09.2018
19:45
Skra Bełchatów
0:0
ROW Rybnik
22.09.2018
16:30
Błękitni Stargard
:
Górnik Łęczna
23.09.2018
16:00

III liga, gr. IV

Podhale Nowy Targ
1:0
Podlasie Biała Podlaska
22.09.2018
15:00
Stal Rzeszów
3:0
Czarni Połaniec
22.09.2018
16:00
Wiślanie Jaśkowice
2:1
Soła Oświęcim
22.09.2018
16:00
Wólczanka Wólka Pełkińska
5:0
Spartakus Daleszyce
22.09.2018
16:00
Orlęta Radzyń Podlaski
3:0
Avia Świdnik
22.09.2018
16:00
KSZO Ostrowiec Św.
:
Hutnik Kraków
23.09.2018
16:00
Chełmianka Chełm
:
Wisła Puławy
23.09.2018
15:30
Stal Kraśnik
:
Wisła Sandomierz
23.09.2018
16:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

Słomniczanka Słomniki
3:0
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
22.09.2018
15:00
Clepardia Kraków
3:2
Wiślanka Grabie
22.09.2018
11:00
Beskid Andrychów
1:2
Orzeł Ryczów
22.09.2018
16:00
KS Olkusz
1:3
Górnik Wieliczka
22.09.2018
16:00
MKS Trzebinia
0:0
Jutrzenka Giebułtów
22.09.2018
16:00
Orzeł Piaski Wielkie
:
Pcimianka Pcim
23.09.2018
16:00
LKS Jawiszowice
:
Unia Oświęcim
23.09.2018
16:00
Kaszowianka Kaszów
:
Dalin Myślenice
23.09.2018
14:00

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

GKS Drwinia
4:1
BKS Bochnia
21.09.2018
16:30
LKS Szaflary
3:0
Barciczanka Barcice
22.09.2018
16:00
Unia Tarnów
1:0
Tarnovia Tarnów
22.09.2018
16:00
Poprad Muszyna
2:0
Watra Białka Tatrzańska
22.09.2018
11:00
Limanovia Limanowa
5:0
Glinik Gorlice
22.09.2018
16:30
Dunajec Zakliczyn
:
Lubań Maniowy
23.09.2018
16:00
Sandecja II Nowy Sącz
:
Olimpia Pisarzowa
23.09.2018
11:00
Orkan Szczyrzyc
:
Okocimski Brzesko
23.09.2018
16:00

Klasa Okręgowa (Kraków I)

Przemsza Klucze
1:4
Sokół Kocmyrzów
22.09.2018
16:00
Piliczanka Pilica
3:1
Zieleńczanka Zielonki
22.09.2018
15:00
Przemsza Klucze
1:4
Sokół Kocmyrzów
22.09.2018
16:00
LOT Balice
1:4
Przebój Wolbrom
22.09.2018
16:00
Pogoń Miechów
0:2
Prądniczanka Kraków
22.09.2018
16:00
Orzeł Iwanowice
:
Prądnik Sułoszowa
23.09.2018
16:00
Bibiczanka Bibice
:
Grębałowianka Kraków
23.09.2018
16:00

Klasa Okręgowa (Kraków II)

Iskra Radwanowice
1:4
Piast Wołowice
22.09.2018
16:00
Prokocim Kraków
3:3
Hutnik II Kraków
22.09.2018
16:00
Świt Krzeszowice
1:3
Wieczysta Kraków
22.09.2018
16:00
Nadwiślan Kraków
3:0
Borek Kraków
22.09.2018
16:00
Błękitni Modlnica
2:3
Skawinka Skawina
22.09.2018
16:00
Bronowianka Kraków
1:0
Wiślanie II Jaśkowice
22.09.2018
16:00
Garbarnia II Kraków
:
TS Węgrzce
23.09.2018
11:00

Klasa Okręgowa (Kraków III)

Orzeł Myślenice
1:2
Wiarusy Igołomia
22.09.2018
17:00
Karpaty Siepraw
:
Gościbia Sułkowice
22.09.2018
16:00
Raba Dobczyce
0:3
Targowianka Targowisko
22.09.2018
16:00
Radziszowianka Radziszów
0:0
Czarni Staniątki
22.09.2018
16:00
Pasternik Ochojno
0:1
Tempo Rzeszotary
22.09.2018
16:00
Wróblowianka Wróblowice
3:0
Gdovia Gdów
22.09.2018
16:00
LKS Śledziejowice
2:2
Dziecanovia Dziekanowice
22.09.2018
16:00

Klasa Okręgowa (Wadowice)

KS Chełmek
1:1
Brzezina Osiek
22.09.2018
13:00
Halniak Maków Podhalański
2:2
Zatorzanka Zator
22.09.2018
16:00
LKS Rajsko
4:0
Arka Babice
22.09.2018
16:00
Sosnowianka Stanisław Dln
:
Niwa Nowa Wieś
23.09.2018
15:00
Victoria Jaworzno
:
Garbarz Zembrzyce
23.09.2018
16:00
LKS Żarki
:
Kalwarianka Kalwaria Z.
23.09.2018
16:00
Nadwiślanin Gromiec
:
Tempo Białka
23.09.2018
16:00

Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Olimpia Kąty
5:2
Arkadia Olszyny
22.09.2018
11:00
LKS Gnojnik
2:1
Strażak Mokrzyska
22.09.2018
16:00
Novi/Rzezawianka Rzezawa
2:6
Radłovia Radłów
22.09.2018
16:30
Orzeł Dębno
1:1
Rylovia Rylowa
22.09.2018
16:30
Olimpia B.
:
Naprzód Sobolów
23.09.2018
16:00
Sokół Maszkienice
:
Raba Książnice
23.09.2018
11:45
Jadowniczanka Jadowniki
:
Tarnavia
23.09.2018
16:00

Klasa Okręgowa (Tarnów II)

Pogórze
1:4
Polan Żabno
22.09.2018
14:00
LKS Ładna
2:5
Wolania Wola Rzędzińska
22.09.2018
16:00
Wola Radłowska
4:0
KS US Śmigno
22.09.2018
16:30
Wisła Szczucin
:
Tuchovia Tuchów
23.09.2018
16:00
GLKS Gromnik
:
LUKS Skrzyszów
23.09.2018
16:00
Ciężkowianka Ciężkowice
:
Zorza Zaczarnie
23.09.2018
16:30
Dunajec Zbylitowska Góra
:
Metal Tarnów
23.09.2018
16:30
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
:
Olimpia Wojnicz
23.09.2018
16:30

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz)

Ogniwo Piwniczna Zdrój
0:2
Skalnik Kamionka Wielka
21.09.2018
16:30
KS Tymbark
3:6
Kolejarz Stróże
22.09.2018
16:00
Orzeł Wojnarowa
4:1
LKS Rupniów
22.09.2018
16:00
Sokół Słopnice
6:0
Gród Podegrodzie
22.09.2018
16:00
Wierchy Rabka Zdrój
:
Huragan Waksmund
23.09.2018
16:00
Laskovia
:
Jarmuta
23.09.2018
16:00
Poprad Rytro
:
Zalesianka
23.09.2018
16:00

Klasa A (Kraków I)

Partyzant Dojazdów
5:0
Galicja Raciborowice
22.09.2018
16:00
Michałowianka Michałowice
4:3
Jastrzębiec Książ Wielki
22.09.2018
16:30
Spartak Wielkanoc
:
LKS Niedźwiedź
23.09.2018
16:00
Strażak Goszcza
:
Orzeł Bębło
23.09.2018
16:00
Kapitol Racławice
:
Szreniawa Koszyce
23.09.2018
11:00
Ekler Baranówka
:
Wierzbowianka Wierzbno
23.09.2018
16:00
Juvenia Prandocin
:
Czarni 03 Grzegorzowice
23.09.2018
15:00

Klasa A (Kraków II)

Dragon Szczyglice
15:0
Górzanka Nawojowa Góra
22.09.2018
16:00
Sportowiec Modlniczka
3:1
Sokół Rybna
22.09.2018
16:00
JKS Zelków
4:5
Strażak Rączna
22.09.2018
16:00
Nadwiślan Rusocice
:
Kmita Zabierzów
23.09.2018
16:00
Orlęta Rudawa
:
Liszczanka Liszki
23.09.2018
12:00
Wisła Jeziorzany
:
Tęcza Piekary
23.09.2018
16:00
Wisła Czernichów
:
Lotnik Kryspinów
23.09.2018
15:00

Klasa A (Kraków III)

Dąbski Kraków
1:5
Strzelcy Kraków
22.09.2018
16:00
Podgórze Kraków
1:0
Tramwaj Kraków
22.09.2018
12:00
Wawel Kraków
0:2
Radziszowianka II
22.09.2018
16:30
Wanda Nowa Huta
4:1
Krakus Swoszowice
22.09.2018
11:00
Cedronka Wola Radziszowska
2:2
Bieżanowianka Kraków
22.09.2018
16:00
Płomień Kostrze
2:3
Zwierzyniecki Kraków
22.09.2018
15:00
Iskra Krzęcin
3:2
Gajowianka Gaj
22.09.2018
16:30

Klasa A (Wieliczka)

Wieliczanka Wieliczka
1:2
Złomex Branice
22.09.2018
16:30
Wolni Kłaj
:
Błękitni Bodzanów
23.09.2018
16:00
Piłkarz Podłęże
:
Czarnochowice
23.09.2018
16:30
Piast Łapanów
:
Nadwiślanka Nowe Brzesko
23.09.2018
16:30
Strażak Kokotów
:
Contra Sułków
23.09.2018
16:30
Wilga Koźmice Wielkie
:
Zieloni Niegowić
23.09.2018
16:30
UKS Sygneczów
:
Zryw Szarów
23.09.2018
16:00

Klasa A (Myślenice)

Skalnik Trzemeśnia
0:2
Rokita Kornatka
22.09.2018
11:00
Górki Myślenice
5:1
Iskra Brzączowice
22.09.2018
17:00
Topór Tenczyn
:
Orzeł Nowa Wieś
23.09.2018
16:00
Beskid Tokarnia
:
Hejnał Krzyszkowice
23.09.2018
14:00
Clavia Świątniki Górne
:
Iskra Głogoczów
23.09.2018
16:30
Zielonka Wrząsowice
:
Lubomir Wiśniowa
23.09.2018
16:00
LKS Rudnik
:
Jordan Sum Zakliczyn
23.09.2018
15:00

Klasa A (Olkusz)

Bolesław Bukowno
1:0
Trzy Korony Żarnowiec
22.09.2018
16:00
Centuria Chechło
0:0
Pilica Wierbka
22.09.2018
16:00
Laskowianka Laski
5:4
Hetman Dłużec
22.09.2018
16:00
Spartak Charsznica
:
Legion Bydlin
23.09.2018
11:00
Olimpia Łobzów
:
Unia Jaroszowiec
23.09.2018
16:00
Promień Przeginia
:
Błysk Zederman
23.09.2018
16:00
Orzeł K.
:
Strażak Przybysławice
23.09.2018
16:00
Leśnik Gorenice
:
Wielmożanka Wielmoża
23.09.2018
16:00

Klasa A (Chrzanów)

MKS Alwernia
6:1
Korona Lgota
22.09.2018
11:00
Zagórzanka Zagórze
4:1
Victoria Zalas
22.09.2018
16:30
Tęcza Tenczynek
1:5
Start Kamień
22.09.2018
16:30
Wolanka Wola Filipowska
0:3
Fablok Chrzanów
22.09.2018
16:30
Ciężkowianka Ciężkowice
0:0
MKS Libiąż
22.09.2018
16:00
Promyk Bolęcin
:
Błyskawica Myślachowice
23.09.2018
16:30
SPRiN Regulice
:
Wisła Jankowice
23.09.2018
16:30

Klasa B (Kraków I)

Milenium Radziemice
:
Sparta Skrzeszowice
23.09.2018
15:00
Słomniczanka II Słomniki
:
Iskra Pałecznica
23.09.2018
16:00
Orzeł II Iwanowice
:
LKS Polanowice
23.09.2018
13:00
Maszycanka Maszyce
:
Novi Narama
23.09.2018
16:00
Trątnowianka Trątnowice
:
Płomień Kościelec
23.09.2018
16:00
Agricola Klimontów
:
LKS Niedźwiedź II
23.09.2018
11:00

Klasa B (Kraków II)

Kmita II Zabierzów
0:2
Sparta Przeginia Duchowna
22.09.2018
16:00
Topór Aleksandrowice
:
Tyniec Kraków
23.09.2018
16:30
Błękitni Czułówek
:
Potok Więckowice
23.09.2018
13:00
Gwiazda Ściejowice
:
Niegoszowianka
23.09.2018
16:00
Wisła Rząska
:
Fitball Szklary
23.09.2018
16:30

Klasa B (Kraków III)

Bronowicki/Bratniak Kraków
1:3
MKS Skała 2004
22.09.2018
16:00
Polonia Wilczkowice
:
Prądniczanka II Kraków
23.09.2018
16:30
Błękitni II Modlnica
:
Fairant Kraków
23.09.2018
11:00
Grębałowianka II Kraków
:
Zawisza Sulechów
23.09.2018
16:00
Albertus Kraków
:
Płomień Jerzmanowice
23.09.2018
16:30
Kabel
:
Clepardia II Kraków
23.09.2018
16:30

Klasa B (Kraków IV)

Rybitwy Kraków
3:2
Borkowianka Borek Sz.
22.09.2018
16:00
TKKF Kliny Kraków
1:3
Pogoń Skotniki
22.09.2018
16:30
Pozowianka Pozowice
:
Armatura Kraków
23.09.2018
16:30
Pychowianka Kraków
:
Grom Kraków
23.09.2018
16:30
Universum Kraków
:
Rzozovia Rzozów
23.09.2018
16:00
Trzebol Wielkie Drogi
:
Gajowianka II Gaj
23.09.2018
16:00

Klasa B (Wieliczka)

Naprzód Ochmanów
2:0
Wilga Instalbud Golkowice
22.09.2018
16:30
Gwiazda Brzegi
1:0
Dąb Zabierzów Bocheński
22.09.2018
16:00
Iskra Zakrzów
3:1
Błyskawica Wyciąże
22.09.2018
16:30
Sokół Chorągwica
2:1
Tęcza Słomiróg
22.09.2018
16:30
Start Brzezie
0:2
Batory Wola Batorska
22.09.2018
16:30
Rożnowa
5:1
Wiarusy II
22.09.2018
14:00
Gryf Wiatowice
:
Gdovia II Gdów
23.09.2018
16:30

Klasa B (Myślenice I)

Sokół Borzęta
1:0
Wicher Stróża
22.09.2018
16:00
Sęp Droginia
2:1
Grodzisko Raciechowice
22.09.2018
16:00
Szczebel Lubień
:
Górki II Myślenice
23.09.2018
15:00
Orzeł II Myślenice
:
Karpaty II Siepraw
23.09.2018
17:00

Klasa B (Myślenice II)

Jawor Jawornik
1:1
Cyrhla Krzczonów
22.09.2018
17:00
Gościbia II Sułkowice
1:0
Dukla Bysina
22.09.2018
16:00
Radwan Skomielna Czarna
:
Cisy Harbutowice
23.09.2018
11:00
Raba II Dobczyce
:
Staw Polanka
23.09.2018
16:00

Klasa B (Olkusz I)

Pilica Wierbka
:
Przemsza II Klucze
23.09.2018
11:30
Piliczanka Pilica
:
Przebój II Wolbrom
23.09.2018
16:00
Hetman II Dłużec
:
Stare Bukowno
23.09.2018
16:00

Klasa B (Olkusz II)

Northstar Miechów
0:1
Dłubnia Trzyciąż
22.09.2018
16:00
Strumyk Zarzecze
:
Victoria Smroków
23.09.2018
16:00
Sokół Gołaczewy
:
Czapla Czaple Male
23.09.2018
16:00
Zryw Przesławice
:
Trzy Buki Wierzchowisko
23.09.2018
15:00
Nidzica Słaboszów
:
Cobra Wężerów
23.09.2018
16:00
Błękitni Falniów
:
Błyskawica Kolbark
23.09.2018
15:00

Klasa C (Wieliczka)

Czarnochowice II
:
Czarni II Staniątki
23.09.2018
16:00
Górnik II Wieliczka
:
Contra II
23.09.2018
10:00
Ledniczanka
:
Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
23.09.2018
13:00

Centralna Liga Juniorów

Legia Warszawa
2:1
Cracovia Kraków
22.09.2018
14:00
Jagiellonia
3:3
Ruch Chorzów
22.09.2018
11:00
Elana Toruń
2:0
GKS Bełchatów
22.09.2018
12:00
Wisła Kraków
4:0
Śląsk Wrocław
22.09.2018
12:00
Zagłębie Lubin
:
Arka G.
23.09.2018
11:00
Motor Lublin
:
Korona Kielce
23.09.2018
12:00
Pogoń Szczecin
:
Górnik Zabrze
23.09.2018
12:00
Lech Poznań
:
Escola Varsovia Warszawa
23.09.2018
12:00

Małopolska Liga Juniorów

Podhale Nowy Targ
1:0
Dalin Myślenice
22.09.2018
10:00
Garbarnia Kraków
1:1
Dunajec Nowy Sącz
22.09.2018
11:00
Górnik Wieliczka
3:3
Puszcza Niepołomice
22.09.2018
16:00
Sandecja Nowy Sącz
4:2
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
22.09.2018
10:00
Hutnik Kraków
3:1
BKS Bochnia
22.09.2018
10:00
Okocimski Brzesko
3:1
Sokół Słopnice
22.09.2018
10:00
Limanovia Limanowa
:
Profi Zielonki
23.09.2018
11:00

I Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Limanovia Limanowa
2:0
Hutnik Kraków
22.09.2018
10:00
Dąb P.
1:2
Sandecja Nowy Sącz
22.09.2018
11:00
Tarnovia Tarnów
:
Podgórze Kraków
23.09.2018
11:00
Garbarnia Kraków
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
23.09.2018
14:00

II Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Dalin Myślenice
1:4
Soła Oświęcim
22.09.2018
11:00
Unia Tarnów
1:2
Pcimianka
22.09.2018
14:45
Sandecja II Nowy Sącz
:
Okocimski Brzesko
23.09.2018
16:00
Victoria Jaworzno
:
Podhale Nowy Targ
23.09.2018
10:00

I Małopolska Liga Trampkarzy

Krakus Nowa Huta
4:2
Limanovia
22.09.2018
10:00
Glinik
:
AS Progres Kraków
22.09.2018
11:00
Tarnovia Tarnów
3:1
Unia Tarnów
22.09.2018
10:00
Unia Oświęcim
1:2
Cracovia Kraków
22.09.2018
10:00

II Małopolska Liga Trampkarzy

Dunajec Nowy Sącz
2:0
Orzeł Myślenice
22.09.2018
10:00
Unia II Tarnów
0:5
Górnik Wieliczka
22.09.2018
10:00
MKS Trzebinia
:
Okocimski Brzesko
23.09.2018
10:00
Hutnik Kraków
:
Karol Wadowice
23.09.2018
09:30

Ekstraliga Kobiet

Polonia Poznań
0:2
SMS Łódź
22.09.2018
17:00
AZS PSW Biała Podlaska
9:1
AZS Wrocław
22.09.2018
11:00
GKS Katowice
0:3
Górnik Łęczna
22.09.2018
13:00
Czarni Sosnowiec
7:1
Olimpia Szczecin
22.09.2018
11:00
AZS UJ Kraków
1:0
AZS PWSZ Wałbrzych
22.09.2018
14:00
Mitech Żywiec
1:4
Medyk Konin
22.09.2018
11:00

I liga kobiet (południe)

Wanda Nowa Huta
1:1
Rysy Bukowina Tatrzańska
22.09.2018
16:00
Tarnovia Tarnów
4:0
Czwórka Radom
22.09.2018
13:00
Respekt Myślenice
0:3
Resovia Rzeszów
22.09.2018
15:00
Rolnik Głogówek
:
Sokół Kolbuszowa Dolna
23.09.2018
14:00
ISD-AJD Częstochowa
:
Dargfil Tomaszów Mazowiecki
23.09.2018
16:30

II liga małopolska kobiet

Sparta Daleszyce
3:1
Łysica Bodzentyn
22.09.2018
14:00
Widok Lublin
0:0
Naprzód Sobolów
22.09.2018
15:00
Starówka Nowy Sącz
3:1
Potok Sitno
22.09.2018
15:30
UKS Staszkówka Jelna
9:2
GKS Majdan Sieniawski
22.09.2018
14:00
Prądniczanka Kraków
0:0
KSP Kielce
22.09.2018
16:00
Resovia II Rzeszów
:
LKS Wierzchowiska
23.09.2018
16:00

III liga małopolska kobiet

Podgórze Kraków
2:2
Puszcza Niepołomice
22.09.2018
14:30
Iskra Brzezinka KKPN
:
FSA Kraków
22.09.2018
13:00
Pogorzanka Pogorzyce
:
Prądniczanka II Kraków
23.09.2018
14:00
Olimpia Osieczany
:
Bronowianka Kraków
23.09.2018
11:00
Piast Skawina
:
Tuchovia Tuchów
23.09.2018
10:00
Górnik Wieliczka
:
Rysy II Bukowina Tatrzańska
23.09.2018
13:00

I liga futsalu (południe)

GKS Futsal Tychy
4:1
KS Polkowice
22.09.2018
16:00
Gwiazda Ruda Śląska
:
FC Pyskowice
23.09.2018
16:00
Odra Futsal Opole
:
Heiro Rzeszów
23.09.2018
16:30
Futsal Team Brzeg
:
AZS UMCS Lublin
23.09.2018
18:00