facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Orzeł minimalnie lepszy od Niedźwiedzia

Orzeł minimalnie lepszy od Niedźwiedzia

Orzeł minimalnie lepszy od Niedźwiedzia.
 
Dziś późnym popołudniem w Biskupicach doszło do ciekawego sparingu. Naprzeciwko siebie stanęli występujący, na co dzień w Klasie Okręgowej- Orzeł Iwanowice oraz A-klasowy LKS Niedźwiedź. 
 
Mecz zaczął się od małej ulewy, ale nie przeszkodziła ona w rozegraniu spotkania. Trenerzy obu drużyn zdecydowali, że mecz odbędzie się w trzech tercjach po dwadzieścia pięć minut każda. 
 
Oba zespoły postawiły w tym meczu na ofensywę, dlatego końcowy wynik można uznać za hokejowy. Górą byli gospodarze, którzy zdobyli cztery bramki a goście odpowiedzieli tylko trzykrotnie. 
 
Ozdobą spotkania była bramka Kazanowskiego, piękny strzał z przed pola karnego zerwał ''pajęczynkę" z okienka strzeżonej przez Dominika Nowaka. 
 
Z przebiegu gry lepsze wrażenie sprawiali goście, którzy dość odważnie prowadzili swoje akcje i nie było widać, który z zespołów w poprzednim sezonie bił się o awans do IV ligi a który do KO.  Drużyna gospodarzy wyprowadzała jednak zabójcze kontry i skutecznie je kończyła. Do tego, momentami gracze z Niedźwiedzia popełniali indywidualne błędy, który powodowały duże zagrożenie pod własną bramką. Gościom w kilku sytuacjach brakowało zimnej krwi pod bramka rywala, kilkukrotnie Orła ratowała bardzo dobra interwencja Miśkiewicza. 
 
 
Orzeł Iwanowice- LKS Niedźwiedź 4:3 (1:1, 1:1, 2:1) 
Płatek 2, Świerk, Kazanowski - Kawa, Franaszek, Marek 
 

 

 

Źródło: Michał Natkaniec

Dodano: 2018-08-04 13:48:44


Niedźwiedź 

Komentarze