facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Kozioł bohaterem meczu

Przed meczem Sandecja dopięła być może ostatni transfer tego lata, a mianowicie po latach gry w innych klubach n ilińskiego wrócił Bartłomiej Kasprzak. Nie on był jednak bohaterem meczu w Głogowie, a bramkarz Marek Kozioł, który w drugiej połowie obronił rzut karny, dzięki czemu jego ekipa wywiozła z trudnego terenu punkt.

W pierwszej połowie aktywniejsi byli miejscowi. Najpierw Kozioł uprzedził Wasiluka, potem w polu karnym pogubił się Machaj, wreszcie po strzale Boreckiego piłkę w znakomitym stylu sparował Kozioł. Goście grali niemrawo, skupiali się głównie na defensywie i choć cel osiągnęli, to na pewno nie tak powinien prezentować się zespół, który kilka tygodni temu grał jeszczed w ekstraklasie.

Sandecja przebudziła się w drugiej połowie. W 55 min Flaszka oddał groźny strzał, ale został zablokowany, dobijał Gabrych, ale spudłował. W 58 min miało miejsc wydarzenie wspomniane na wstępie, a mianowicie rzut karny dla Chrobrego (faul Chmiela). Brawurowa interwencja Kozioła dodała skrzydeł jego kolegom. Po centrze Małkowskiego Piter-Bućko miał dobrą okazję strzelecką.

Chrobry Głogów - Sandecja Nowy Sącz 0-0

Chrobry: Abramowicz - Ilków-Gołąb, Stolc, Wasiluk, Ratajczak - Machaj, Kona, Mandrysz, Borecki (55 Napolov), Nowicki (8 Wajsak) - Kowalczyk (58 Trytko). 

Sandecja: Kozioł - Piter-Bučko, Szufryn (59 Basta), Flis - Chmiel, Baran, Małkowski, Flaszka (76 Manoyan), Kałahur - Klichowicz (85 Dudzic), Gabrych.

 

 

 

 

 

Źródło: Paweł Panuś

Dodano: 2018-08-05 11:45:00


Zobacz też: I liga

I iga 

Komentarze