facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

"Gutek" pewny jak Zawisza

Przed laty trenerowi Kazimierzowi Moskalowi zabrakło kilkunastu sekund, by wprowadzić Termalikę do ekstraklasy. Wówczas brak awansu sprawił, że stracił pracę w Niecieczy, teraz wrócił do tej miejscowości jako trener ŁKS. Łodzianie zaprezentowali to, co prowadzone przez Moskala zespoły grają najczęściej, a więc futbol ofensywny, ładny dla oka. Tyle, że znów prowadzona przez Moskala drużyna straciła punkty w doliczonym czasie gry. Pech, fatum...?

Pierwszą okazję bramkową mieli miejscowi, ale po strzale głową Kupczaka bramkarz ŁKS odbił piłkę na róg. Potem do głosu doszli goście i po strzale Grzesika byli bliscy objęcia prowadzenia, jednak znakomicie spisał się Trela. Następnie dwie dobre okazje miał Rodionov, ale za każdym razem zachował się nie tak jak trzeba. W końcu łodzianie objęli prowadzenie po rozegraniu rzutu rożnego i strzale Sobocińskiego. Ekipa z Niecieczy zaatakowała ze zdwojoną siłą i po strzale Śpiączki powinien być remis. Miejscowi atakowali z furią i to było powodem tego, że od 74 minuty grali w osłabieniu, gdy drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę obejrzał Skóraś. W końcówce były ogromne emocje, trener Bruk-Betu Jacek Zieliński został usunięty z ławki rezerwowych, a w doliczonym czasie gry Gutkovskis doprowadził do remisu.


Bruk-Bet Termalica Nieciecza - ŁKS Łódź 1:1 (0:0)
Gutkovskis 90 - Sobociński 56

Bruk-Bet Termalica: Trela - Szeliga, Kupczak, Szymonowicz (60 Śpiączka), Grzelak - Skóraś, Jovanović, Mikovič (84 Kiełb), Purece (46 Stefanik), Gergel - Gutkovskis.

ŁKS: Kołba - Grzesik, Rozwandowicz, Sobociński, Bogusz - Bryła (70 Pyrdoł), Kalinkowski, Gamrot, Łuczak, Ramírez (79 Wojowski) - Radionow (83 Kujawa).

 

 

Źródło: Paweł Panuś

Dodano: 2018-08-05 12:08:51


Zobacz też: Centralna Liga Juniorów

I liga 

Komentarze