facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Turniej J.R.Zaricznego (foto)

Turniej J.R.Zaricznego (foto)

XVIII Turniej J.R.Zaricznego o puchar Starosty Wielickiego za nami. W turnieju drużyn seniorskich rozgrywanym w tym roku na stadionie w Kokotowie (obiekt w Czarnochowicach przechodzi gruntowny remont) 1.miejsce wywalczyła po rzutach różnych Biezanowianka, drugie zespół z Czarnochowic, trzecie Górnik Wieliczka II, na czwartej lokacie uplasował się drugi zespół Czarnochowic. Najlepszym strzelcem został zawodnik Górnika Adrian Palonek.

Przed turniejem drużyn seniorskich miał miejsce mecz juniorów Czarnochowic z drużyną Contra Sułków który w regulaminowym czasie skończył się wynikiem 3-3 i dopiero rzuty karne rostrzygnęły, że zwycięzcą okazał się zespół z Sułkowa. Natomiast po zakończeniu rywalizacji drużyn seniorskich gratką dla licznych kibiców było spotkanie derbowe oldboi Czarnochowic i Śledziejowic, które dostarczyło mnóstwo emocji oraz walki. Wynik spotkania również został rozstrzygnięty w rzutach karnych w których minimalnie lepsi okazali się olboje Śledziejowic.

Turniej zgromadził bardzo liczną rzeszę kibiców. Po turnieju przed Domem Ludowym w Czarnochowicach miała miejsce zabawa taneczna do białego rana na której bawiło się blisko 300 osób.

 

 

Źródło: kk

Dodano: 2018-08-07 10:31:45


Galeria zdjęć

 

Komentarze