facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Futmal w delegacji: 1-6 września

IV liga (Kraków-Wadowice)
Clepardia Kraków - Unia Oświęcim, sb.11:00 futmal.pl/patronat
reporter: Agata Murzańska (foto, video)

III liga, 01.09.2018
Hutnik Kraków - Sokół Sieniawa, sb.17:00
reporter: Wojciech Tracz (video)

Klasa Okręgowa (Kraków I), 01.09.2018
Pogoń Miechów - Proszowianka Proszowice, sb.17:00
reporter: Piotr Prochownik (tekst, foto)

Klasa A (Kraków I), 01.09.2018
LKS Niedźwiedź - Michałowianka Michałowice, sb.17:00
reporter: Michał Natkaniec (tekst, foto)

Klasa Okręgowa (Kraków II), 01.09.2018
Skawinka Skawina - Nadwiślan Kraków, sb.17:00 futmal.pl/patronat
reporterzy: Piotr Kwiecień (video), Paweł Zapiór (foto)

IV liga (Kraków-Wadowice), 01.09.2018
Dalin Myślenice - KS Olkusz, sb.17:00
reporter: Paweł Biela (tekst, foto)


Klasa A (Myślenice), 01.09.2018
LKS Trzebunia - Górki Myślenice, sb.17:30
reporterzy: Oliwier Bzowski (tekst), Paweł Biela (foto)

Lotto Ekstraklasa, 01.09.2018
Śląsk Wrocław - Wisła Kraków, sb.18:00
reporter: Grzegorz Saj (tekst)

I liga trampkarzy (Kraków I), 02.09.2018
Clepardia Kraków - Słomniczanka Słomniki, nd.10:00 futmal.pl/patronat
reporter: Agata Murzańska (foto, video)

Małopolska Liga Juniorów, 02.09.2018
BKS Bochnia - Górnik Wieliczka, nd.10:00 futmal.pl/patronat
reporter: Piotr Kwiecień (tekst, foto)

IV liga (Kraków-Wadowice), 02.09.2018
Kaszowianka Kaszów - MKS Trzebinia, nd.14:00 futmal.pl/patronat
reporterzy: Agata Murzańska i Adam Murzański (foto, video)

Puchar Polski Kobiet, 02.09.2018
Respekt Myślenice - Wanda Kraków, nd.15:00
reporter: Paweł Biela (tekst, foto)

Klasa Okręgowa (Kraków I), 02.09.2018
Orzeł Iwanowice - Prądniczanka Kraków, nd.17:00
reporter: Krzysztof Jazgar (foto, video)

Klasa B (Kraków III), 02.09.2018
Grębałowianka II Kraków - Prądniczanka II Kraków, nd.17:00
reporter: Michał Natkaniec (tekst, foto)


Lotto Ekstraklasa, 02.09.2018
Cracovia Kraków - Legia Warszawa, nd.18:00
reporter: Waldemar Ignaciuk (tekst, foto)

I liga trampkarzy (Kraków I), 04.09.2018
Clepardia Kraków - Prądniczanka Kraków, wt.17:45 futmal.pl/patronat
reporter: Adam Murzański (foto, video)

Puchar Polski Kobiet, 05.09.2018
Prądniczanka Kraków - Rysy Bukowina Tatrzańska, śr.17:30 futmal.pl/patronat
reporter: Adam Murzański (foto, video)

Rozgrywki amatorskie, 06.09
Myślenicka Liga Firm - 9.kolejka, cz.20:00 futmal.pl/patronat
reporterzy: Piotr Kwiecień i Adam Murzański (video)


Lista delegacji aktualizowana jest na bieżąco.

 

 

Źródło: futmal.pl

Dodano: 2018-08-31 10:57:08


Futmal w delegacji 

Komentarze


Ekstraliga Futsalu Kobiet (południe)

Wanda Słomniczanka Słomniki
:
ROW Rybnik
19.01.2019
18:00
AZS UJ Kraków
:
ISD-AJD Częstochowa
19.01.2019
18:30
Rolnik Głogówek
:
Rekord Bielsko Biała
19.01.2019
17:00

I liga futsalu kobiet (południe)

Gwiazda Prószków
:
Unia Opole
20.01.2019
17:30
AZS UŚ Katowice
:
Plon Błotnica Strzelecka
20.01.2019
18:00

I liga futsalu (południe)

Odra Futsal Opole
:
Maxfarbex Busko Zdrój
19.01.2019
16:30
Futsal Team Brzeg
:
Heiro Rzeszów
19.01.2019
18:00
GST Gliwice
:
Gwiazda Ruda Śląska
20.01.2019
17:00
AZS UMCS Lublin
:
FC Pyskowice
20.01.2019
17:00
Berland OSiR Komprachcice
:
KS Polkowice
20.01.2019
17:00
GKS Futsal Tychy
:
Futsal Nowiny
20.01.2019
15:00

II liga futsalu (Małopolska)

BSF Bochnia
:
AZS UEK Kraków
21.01.2019
20:15

Halowa Liga Oldbojów (Kraków)

Grębałowianka Kraków
3:3
Orzeł Piaski Wielkie
18.01.2019