facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Poszukiwany trener do akademii piłkarskiej

Akademia Piłkarska – z północnej cześci Krakowa zatrudni trenera z licencją do prowadzenia grup dziecięcych.

Bardzo dobre warunki płacowe.

Proszę o kontakt: 507078468.

 

 

Źródło: jw

Dodano: 2018-09-05 15:45:02


Komentarze


I liga oldbojów (Kraków)

Orzeł Piaski Wielkie
1:5
Grębałowianka Kraków
24.09.2018
17:00
Wisła Kraków
4:3
Cracovia Kraków
24.09.2018
19:30
Dąbski
2:5
Garbarnia Kraków
24.09.2018
17:00
Opatkowianka Opatkowice
12:0
Clepardia Kraków
24.09.2018
17:00
Hutnik Kraków
12:1
Prokocim Kraków
24.09.2018
17:00

II liga oldbojów (Kraków)

Prądniczanka Kraków
2:2
Wanda Kraków
24.09.2018
17:00
Wieczysta Kraków
3:0
Borek Kraków
24.09.2018
17:00
Victoria Kobierzyn
2:7
Strzelcy
24.09.2018
17:00
Tyniec Kraków
2:1
Armatura Kraków
24.09.2018
17:00
Krakus Swoszowice
1:1
Zwierzyniecki Kraków
24.09.2018
17:00

Myślenicka Liga Firm

Polplast
:
Pod Blachą
27.09.2018
 
Petrus Travel
:
OL-Fliz
27.09.2018
 
Talaga
:
K.B. Expansion
27.09.2018
 
Euforia
:
Tonix
27.09.2018
 

Ekstraklasa

Śląsk Wrocław
4:1
Piast Gliwice
23.09.2018
15:30
Górnik Zabrze
:
Jagiellonia Białystok
23.09.2018
18:00
Korona Kielce
:
Zagłębie Sosnowiec
24.09.2018
18:00

I liga

GKS Katowice
1:1
Puszcza Niepołomice
23.09.2018
12:45
Podbeskidzie Bielsko Biała
1:1
Sandecja Nowy Sącz
23.09.2018
12:30

II liga

Błękitni Stargard
0:2
Górnik Łęczna
23.09.2018
16:00

III liga, gr. IV

KSZO Ostrowiec Św.
0:1
Hutnik Kraków
23.09.2018
16:00
Chełmianka Chełm
1:0
Wisła Puławy
23.09.2018
15:30
Stal Kraśnik
3:0
Wisła Sandomierz
23.09.2018
16:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

Orzeł Piaski Wielkie
1:1
Pcimianka Pcim
23.09.2018
16:00
LKS Jawiszowice
3:1
Unia Oświęcim
23.09.2018
16:00
Kaszowianka Kaszów
0:1
Dalin Myślenice
23.09.2018
14:00

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Dunajec Zakliczyn
0:1
Lubań Maniowy
23.09.2018
16:00
Sandecja II Nowy Sącz
1:0
Olimpia Pisarzowa
23.09.2018
11:00
Orkan Szczyrzyc
5:2
Okocimski Brzesko
23.09.2018
16:00

Klasa Okręgowa (Kraków I)

Orzeł Iwanowice
3:0
Prądnik Sułoszowa
23.09.2018
16:00
Bibiczanka Bibice
0:1
Grębałowianka Kraków
23.09.2018
16:00

Klasa Okręgowa (Kraków II)

Garbarnia II Kraków
3:0 v.o.
TS Węgrzce
23.09.2018
11:00
przerwany w 24 minucie z powodu naruszenia nietykalności cielesnej sędziego przez piłkarza gości

Klasa Okręgowa (Wadowice)

Sosnowianka Stanisław Dln
0:7
Niwa Nowa Wieś
23.09.2018
15:00
Victoria Jaworzno
5:0
Garbarz Zembrzyce
23.09.2018
16:00
LKS Żarki
1:1
Kalwarianka Kalwaria Z.
23.09.2018
16:00
Nadwiślanin Gromiec
1:1
Tempo Białka
23.09.2018
16:00

Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Olimpia B.
3:0
Naprzód Sobolów
23.09.2018
16:00
Sokół Maszkienice
5:1
Raba Książnice
23.09.2018
11:45
Jadowniczanka Jadowniki
:
Tarnavia
23.09.2018
16:00

Klasa Okręgowa (Tarnów II)

Wisła Szczucin
1:3
Tuchovia Tuchów
23.09.2018
16:00
GLKS Gromnik
5:1
LUKS Skrzyszów
23.09.2018
16:00
Ciężkowianka Ciężkowice
1:0
Zorza Zaczarnie
23.09.2018
16:30
Dunajec Zbylitowska Góra
:
Metal Tarnów
23.09.2018
16:30
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
2:1
Olimpia Wojnicz
23.09.2018
16:30

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz)

Wierchy Rabka Zdrój
6:0
Huragan Waksmund
23.09.2018
16:00
Laskovia
3:1
Jarmuta
23.09.2018
16:00
Poprad Rytro
3:0
Zalesianka
23.09.2018
16:00

Klasa A (Kraków I)

Spartak Wielkanoc
0:6
LKS Niedźwiedź
23.09.2018
16:00
Strażak Goszcza
3:3
Orzeł Bębło
23.09.2018
16:00
Kapitol Racławice
2:1
Szreniawa Koszyce
23.09.2018
11:00
Ekler Baranówka
2:1
Wierzbowianka Wierzbno
23.09.2018
16:00
Juvenia Prandocin
4:2
Czarni 03 Grzegorzowice
23.09.2018
15:00

Klasa A (Kraków II)

Nadwiślan Rusocice
2:6
Kmita Zabierzów
23.09.2018
16:00
Orlęta Rudawa
1:3
Liszczanka Liszki
23.09.2018
12:00
Wisła Jeziorzany
2:0
Tęcza Piekary
23.09.2018
16:00
Wisła Czernichów
1:2
Lotnik Kryspinów
23.09.2018
15:00

Klasa A (Wieliczka)

Wolni Kłaj
4:1
Błękitni Bodzanów
23.09.2018
16:00
Piłkarz Podłęże
2:3
Czarnochowice
23.09.2018
16:30
Piast Łapanów
1:3
Nadwiślanka Nowe Brzesko
23.09.2018
16:30
Strażak Kokotów
2:1
Contra Sułków
23.09.2018
16:30
Wilga Koźmice Wielkie
0:3
Zieloni Niegowić
23.09.2018
16:30
UKS Sygneczów
1:3
Zryw Szarów
23.09.2018
16:00

Klasa A (Myślenice)

Topór Tenczyn
6:0
Orzeł Nowa Wieś
23.09.2018
16:00
Beskid Tokarnia
2:4
Hejnał Krzyszkowice
23.09.2018
14:00
Clavia Świątniki Górne
1:0
Iskra Głogoczów
23.09.2018
16:30
Zielonka Wrząsowice
1:4
Lubomir Wiśniowa
23.09.2018
16:00
LKS Rudnik
2:2
Jordan Sum Zakliczyn
23.09.2018
15:00

Klasa A (Olkusz)

Spartak Charsznica
0:3
Legion Bydlin
23.09.2018
11:00
Unia Jaroszowiec
5:2
Olimpia Łobzów
23.09.2018
16:00
Promień Przeginia
:
Błysk Zederman
23.09.2018
16:00
Orzeł K.
0:3
Strażak Przybysławice
23.09.2018
16:00
Leśnik Gorenice
1:1
Wielmożanka Wielmoża
23.09.2018
16:00

Klasa A (Chrzanów)

Promyk Bolęcin
0:3
Błyskawica Myślachowice
23.09.2018
16:30
SPRiN Regulice
0:1
Wisła Jankowice
23.09.2018
16:30

Klasa B (Kraków I)

Milenium Radziemice
:
Sparta Skrzeszowice
23.09.2018
15:00
Słomniczanka II Słomniki
:
Iskra Pałecznica
23.09.2018
16:00
Orzeł II Iwanowice
5:0
LKS Polanowice
23.09.2018
13:00
Maszycanka Maszyce
5:1
Novi Narama
23.09.2018
16:00
Trątnowianka Trątnowice
0:0
Płomień Kościelec
23.09.2018
16:00
Agricola Klimontów
:
LKS Niedźwiedź II
23.09.2018
11:00

Klasa B (Kraków II)

Topór Aleksandrowice
0:9
Tyniec Kraków
23.09.2018
16:30
Błękitni Czułówek
1:4
Potok Więckowice
23.09.2018
13:00
Gwiazda Ściejowice
2:2
Niegoszowianka
23.09.2018
16:00
Wisła Rząska
5:1
Fitball Szklary
23.09.2018
16:30

Klasa B (Kraków III)

Polonia Wilczkowice
3:17
Prądniczanka II Kraków
23.09.2018
16:30
Błękitni II Modlnica
1:0
Fairant Kraków
23.09.2018
11:00
Grębałowianka II Kraków
3:2
Zawisza Sulechów
23.09.2018
16:00
Albertus Kraków
0:7
Płomień Jerzmanowice
23.09.2018
16:30
Kabel
1:0
Clepardia II Kraków
23.09.2018
16:30

Klasa B (Kraków IV)

Pozowianka Pozowice
1:4
Armatura Kraków
23.09.2018
16:30
Pychowianka Kraków
2:1
Grom Kraków
23.09.2018
16:30
Universum Kraków
0:1
Rzozovia Rzozów
23.09.2018
16:00
Trzebol Wielkie Drogi
12:1
Gajowianka II Gaj
23.09.2018
16:00

Klasa B (Wieliczka)

Gryf Wiatowice
:
Gdovia II Gdów
23.09.2018
16:30

Klasa B (Myślenice I)

Szczebel Lubień
2:1
Górki II Myślenice
23.09.2018
15:00
Orzeł II Myślenice
6:1
Karpaty II Siepraw
23.09.2018
17:00

Klasa B (Myślenice II)

Radwan Skomielna Czarna
3:1
Cisy Harbutowice
23.09.2018
11:00
Raba II Dobczyce
1:1
Staw Polanka
23.09.2018
16:00

Klasa B (Olkusz I)

Pilica Wierbka
3:4
Przemsza II Klucze
23.09.2018
11:30
Piliczanka Pilica
0:5
Przebój II Wolbrom
23.09.2018
16:00
Hetman II Dłużec
1:3
Stare Bukowno
23.09.2018
16:00

Klasa B (Olkusz II)

Strumyk Zarzecze
3:1
Victoria Smroków
23.09.2018
16:00
Sokół Gołaczewy
4:0
Czapla Czaple Male
23.09.2018
16:00
Zryw Przesławice
4:7
Trzy Buki Wierzchowisko
23.09.2018
15:00
Nidzica Słaboszów
3:3
Cobra Wężerów
23.09.2018
16:00
Błękitni Falniów
2:10
Błyskawica Kolbark
23.09.2018
15:00

Klasa C (Wieliczka)

Czarnochowice II
0:7
Czarni II Staniątki
23.09.2018
16:00
Górnik II Wieliczka
6:2
Contra II
23.09.2018
10:00
Ledniczanka
3:2
Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
23.09.2018
13:00

Centralna Liga Juniorów

Zagłębie Lubin
3:0
Arka G.
23.09.2018
11:00
Motor Lublin
2:2
Korona Kielce
23.09.2018
12:00
Pogoń Szczecin
1:1
Górnik Zabrze
23.09.2018
12:00
Lech Poznań
1:2
Escola Varsovia Warszawa
23.09.2018
12:00
Jagiellonia
:
Wisła Kraków
26.09.2018
11:00

Małopolska Liga Juniorów

Limanovia Limanowa
4:3
Profi Zielonki
23.09.2018
11:00
Zatorzanka Zator
:
Unia Tarnów
26.09.2018
16:30

I Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Tarnovia Tarnów
0:9
Podgórze Kraków
23.09.2018
11:00
Garbarnia Kraków
1:3
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
23.09.2018
14:00

II Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Sandecja II Nowy Sącz
4:0
Okocimski Brzesko
23.09.2018
16:00
Victoria Jaworzno
0:1
Podhale Nowy Targ
23.09.2018
10:00

I Małopolska Liga Trampkarzy

Unia Tarnów
:
Tarnovia Tarnów
26.09.2018
17:00

II Małopolska Liga Trampkarzy

MKS Trzebinia
1:1
Okocimski Brzesko
23.09.2018
10:00
Hutnik Kraków
0:0
Karol Wadowice
23.09.2018
09:30
Górnik Wieliczka
:
Okocimski Brzesko
26.09.2018
18:30

I liga kobiet (południe)

Rolnik Głogówek
2:1
Sokół Kolbuszowa Dolna
23.09.2018
14:00
ISD-AJD Częstochowa
1:0
Dargfil Tomaszów Mazowiecki
23.09.2018
16:30
ISD-AJD Częstochowa
:
ROW Rybnik
26.09.2018
17:00

II liga małopolska kobiet

Resovia II Rzeszów
0:2
LKS Wierzchowiska
23.09.2018
16:00

III liga małopolska kobiet

Pogorzanka Pogorzyce
2:1
Prądniczanka II Kraków
23.09.2018
14:00
Olimpia Osieczany
1:7
Bronowianka Kraków
23.09.2018
11:00
Piast Skawina
2:3
Tuchovia Tuchów
23.09.2018
10:00
Górnik Wieliczka
2:1
Rysy II Bukowina Tatrzańska
23.09.2018
13:00

I liga futsalu (południe)

Gwiazda Ruda Śląska
:
FC Pyskowice
23.09.2018
16:00
Odra Futsal Opole
4:2
Heiro Rzeszów
23.09.2018
16:30
Futsal Team Brzeg
:
AZS UMCS Lublin
23.09.2018
18:00