facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Myślenicka Liga Firm - 9.kolejka (foto/video)

Myślenicka Liga Firm - 9.kolejka (foto/video)

Za nami 9.kolejka Myślenickiej Ligi Firm. Wygląda na to, że już całkowicie poza zasięgiem znalazła się ekipa Polplastu, która gromiąc Talagę w zasadzie zapewniła sobie komfort w drodze po mistrzowski tytuł. 
 
Rycerzami Jesieni nazwać można póki co ekipą Pod Blachą, która po niespodziewanym zwycięstwie z Euforią, tym razem ograła i zespół Tonixu zbliżając się do środkowej strefy tabeli. Jeśli Czarne Koszula podtrzymają passę, włączą się jeszcze do walki o strefę medalową.
 
Drugiej porażki z rzędu, tym razem z OL-Flizem doznała Euforia. To sygnał, że OL-Fliz, a nie Euforia na wstępie rundy jesiennej będzie miała zaliczkę w walce o wicemistrzostwo.
 
Wysoko notowanej drużynie Petrus Travel postawił się outsider K.B.Expansion, który po zaciętej wymianie ciosów przegrał tym razem 4:6.
 
Poniżej skróty filmowe ze wszystkich spotkań 9.kolejki, przygotowane w ramach usługi www.futmal.pl/patronat przez reporterów Futbol-Małopolska. Znajdzie tam także Najładniejszą bramkę oraz Paradę kolejki. Zapraszamy także na fotogalerię reportera Pawła Biela.

-[FOTOGALERIA PAWŁA BIELA


 

 

Źródło: Adam Murzański, Piotr Kwiecień (video), Paweł Biela (foto)

Dodano: 2018-09-10 09:43:40


Zobacz też: Myślenicka Liga Firm

MLF  Myślenicka Liga Firm 

Komentarze