Stare Bukowno nie podołało rezerwom Piliczanki

Początek spotkania należał do gości. Szybko bo już w 3 minucie mieli rzut wolny. Strzał w środek bramki nie zagroził jednak bramce gospodarzy. Goście stworzyli sobie 2-3 klarowne sytuacje do zdobycia bramki (Oleś i Stopa). Jednak albo napastnicy chybiali nieznacznie albo dobrze spisywał się bramkarz gospodarzy. Niewykorzystane sytuacje zemściły się. Gospodarze groźnie kontrowali. Damian Musialski minął 3  zawodników na 18 metrze, a kolejny zatrzymał go faulując w polu karnym. Poszkodowany pewnie egzekwował karnego strzałem w środek bramki. W końcówce I połowy boisko musiał opuścić kontuzjowany Alan Stopa po starciu z zawodnikiem gospodarzy. Co wywowało nerwówkę na ławce rezerwowych. Sędzia pokazał 2 żółte kartki rezerwowym.

Druga bramka to sytuacja sam na sam z bramkarzem gości w końcówce I połowy. Po sparowaniu piłki na bok przez Kańtocha, futbolówkę dobił Kowalczyk do pustej bramki. Bramka na 3-0 to sytuacja sam na sam wykorzystana przez Dawida Węglarza. W końcówce spotkania  miejscowi dali się nieco zepchnąć do obrony i Tomasz Gądek zdobył honorową bramkę dla Starego Bukowna.