facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Pogrom w Modlnicy (foto)

Pogrom w Modlnicy (foto)

Wymarzony początek meczu nie pomógł gościom w odniesieniu końcowego sukcesu: zaskoczeni gospodarze szybko dali się ograć szybkiemu Pomiernemu i już w 2 minucie przegrywali 0-1. Nastąpiły przeto masowe ataki rezerw Błękitnych i dały skutek kwadrans później. W zamieszaniu podbramkowym Żurek odnalazł drogę do siatki gości, a potem zrobił to jeszcze cztery razy. I podobnie jak cztery dni wcześniej Błękitni zrobili sobie poligon strzelecki, choć znacznie pomogła im czerwona kartka za kopnięcie przez Kurka Habudy (zresztą była to dość kontrowersyjna sytuacja bo w ocenie wielu oglądających ten mecz kartki należały sie obydwu graczom). 

Klasa B (Kraków II), 09.09.2018
Błękitni II Modlnica - Płomień Jerzmanowice 7:1 (2:1)
Żurek 16, 36, 49, 54, Pyzioł 75, 84, Tekieli 47 - Pomierny 2

Żółte kartki: M. Habuda, K. Habuda - Pogan
Czerwona kartka: Kurek (za niesportowe zachowanie)
Błękitni II: Maciejaszek - B. Habuda, K. Habuda, Bogucki, Pyzioł, Stebnicki, M. Habuda (27' Goryczka), Lorenc (46' Tekieli), Żurek  (55' Jasiński), Rębilas (65' Wierzbicki), Zabiegaj
Płomień: Głąb - Skrzypek, Zgoda, Tucharz (70' Pogan), Pomierny, Siudy, Pogan, Muzyk, Kurek, Kozera, Frosik (81' Piekarz)

 

 

Źródło: Piotr Patej

Dodano: 2018-09-11 11:31:53


Galeria zdjęć

 

Zobacz też: Klasa B (Kraków II)

Błękitni Modlnica  Płomień Jerzmanowice 

Komentarze


I liga

Garbarnia Kraków
:
Warta Poznań
17.11.2018
12:45
Stomil Olsztyn
:
Bytovia Bytów
17.11.2018
16:00
Chrobry Głogów
:
GKS Tychy
17.11.2018
16:00
GKS Jastrzębie
:
Raków Częstochowa
17.11.2018
17:00

II liga

Resovia Rzeszów
:
Stal Stalowa Wola
17.11.2018
13:00
Widzew Łódź
:
Rozwój Katowice
17.11.2018
19:10
ROW Rybnik
:
Gryf Wejherowo
17.11.2018
13:00
Radomiak Radom
:
Ruch Chorzów
17.11.2018
13:00
Pogoń Siedlce
:
Olimpia Grudziądz
17.11.2018
17:00
Elana Toruń
:
Znicz Pruszków
17.11.2018
13:00
Siarka Tarnobrzeg
:
GKS Bełchatów
17.11.2018
13:00
Skra Częstochowa
:
Górnik Łęczna
17.11.2018
13:30
Błękitni Stargard
:
Olimpia Elbląg
18.11.2018
13:00

III liga, gr. IV

Podhale Nowy Targ
:
Stal Rzeszów
17.11.2018
13:00
Wiślanie Jaśkowice
:
Motor Lublin
17.11.2018
13:00
Avia Świdnik
:
Sokół Sieniawa
17.11.2018
13:00
Wólczanka Wólka Pełkińska
:
KSZO Ostrowiec Św.
17.11.2018
13:00
Soła Oświęcim
:
Hutnik Kraków
17.11.2018
14:00
Orlęta Radzyń Podlaski
:
Stal Kraśnik
17.11.2018
13:00
Podlasie Biała Podlaska
:
Wisła Puławy
17.11.2018
13:00
Chełmianka Chełm
:
Wisła Sandomierz
17.11.2018
13:30
Spartakus Daleszyce
:
Czarni Połaniec
18.11.2018
14:00

Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Radłovia Radłów
:
Olimpia Kąty
18.11.2018
 

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz)

Kolejarz Stróże
:
Huragan Waksmund
18.11.2018
11:30

Klasa A (Kraków III)

Tramwaj Kraków
:
Gajowianka Gaj
17.11.2018
13:30

Klasa A (Olkusz)

Olimpia Łobzów
:
Hetman Dłużec
17.11.2018
13:30
Unia Jaroszowiec
:
Pilica Wierbka
18.11.2018
11:00
Spartak Charsznica
:
Bolesław Bukowno
18.11.2018
11:00
Legion Bydlin
:
Centuria Chechło
18.11.2018
11:00
Wielmożanka Wielmoża
:
Trzy Korony Żarnowiec
18.11.2018
11:00
Leśnik Gorenice
:
Promień Przeginia
18.11.2018
13:00
Strażak Przybysławice
:
Błysk Zederman
18.11.2018
13:30
Orzeł K.
:
Laskowianka Laski
18.11.2018
13:30

Klasa A (Chrzanów)

MKS Libiąż
:
SPRiN Regulice
17.11.2018
13:00

Klasa B (Kraków II)

Fitball Szklary
:
Kmita II Zabierzów
17.11.2018
13:30

Klasa B (Kraków III)

Bronowicki/Bratniak Kraków
:
Prądniczanka II Kraków
17.11.2018
13:00

Klasa B (Kraków IV)

Grom Kraków
:
Piast Skawina
18.11.2018
13:30

Centralna Liga Juniorów

Zagłębie Lubin
:
Wisła Kraków
17.11.2018
12:00
GKS Bełchatów
:
Korona Kielce
17.11.2018
12:00
Legia Warszawa
:
Motor Lublin
17.11.2018
14:00
Arka G.
:
Escola Varsovia Warszawa
17.11.2018
13:00
Jagiellonia
:
Lech Poznań
17.11.2018
13:30
Ruch Chorzów
:
Górnik Zabrze
17.11.2018
12:30
Elana Toruń
:
Pogoń Szczecin
18.11.2018
13:00
Cracovia Kraków
:
Śląsk Wrocław
18.11.2018
12:00

Ekstraliga Kobiet

Olimpia Szczecin
:
AZS Wrocław
18.11.2018
11:00
SMS Łódź
:
AZS PWSZ Wałbrzych
18.11.2018
13:30
Polonia Poznań
:
Mitech Żywiec
18.11.2018
12:00
Czarni Sosnowiec
:
AZS UJ Kraków
18.11.2018
 
GKS Katowice
:
Medyk Konin
18.11.2018
13:00
AZS PSW Biała Podlaska
:
Górnik Łęczna
18.11.2018
11:00

II liga małopolska kobiet

Resovia II Rzeszów
:
UKS Staszkówka Jelna
18.11.2018
14:00

I liga futsalu (południe)

Futsal Nowiny
:
Maxfarbex Buskowianka Busko Zdrój
17.11.2018
16:00
FC Pyskowice
:
KS Polkowice
18.11.2018
16:00
Gwiazda Ruda Śląska
:
Heiro Rzeszów
18.11.2018
18:00
GST Gliwice
:
AZS UMCS Lublin
18.11.2018
16:00
GKS Futsal Tychy
:
Futsal Team Brzeg
18.11.2018
15:00
Berland OSiR Komprachcice
:
Odra Futsal Opole
18.11.2018
17:00

Halowa Liga Oldbojów (Kraków)

Wieczysta Kraków
:
Wanda Kraków
16.11.2018
19:30
Clepardia Kraków
:
Grębałowianka Kraków
16.11.2018
19:30
Prokocim Kraków
:
Orzeł Piaski Wielkie
16.11.2018
20:30
Dąbski
:
Wisła Kraków
16.11.2018
20:30
Hutnik Kraków
:
Garbarnia Kraków
16.11.2018
21:30
Opatkowianka Opatkowice
:
Cracovia Kraków
16.11.2018
21:30

Ekstraliga Futsalu Kobiet (Południe)

Rekord Bielsko Biała
:
Wanda Słomniczanka Słomniki
17.11.2018
17:00
AZS UJ Kraków
:
Rolnik Głogówek
17.11.2018
19:00
ISD-AJD Częstochowa
:
ROW Rybnik
18.11.2018
16:00