facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Pogrom w Modlnicy (foto)

Pogrom w Modlnicy (foto)

Wymarzony początek meczu nie pomógł gościom w odniesieniu końcowego sukcesu: zaskoczeni gospodarze szybko dali się ograć szybkiemu Pomiernemu i już w 2 minucie przegrywali 0-1. Nastąpiły przeto masowe ataki rezerw Błękitnych i dały skutek kwadrans później. W zamieszaniu podbramkowym Żurek odnalazł drogę do siatki gości, a potem zrobił to jeszcze cztery razy. I podobnie jak cztery dni wcześniej Błękitni zrobili sobie poligon strzelecki, choć znacznie pomogła im czerwona kartka za kopnięcie przez Kurka Habudy (zresztą była to dość kontrowersyjna sytuacja bo w ocenie wielu oglądających ten mecz kartki należały sie obydwu graczom). 

Klasa B (Kraków II), 09.09.2018
Błękitni II Modlnica - Płomień Jerzmanowice 7:1 (2:1)
Żurek 16, 36, 49, 54, Pyzioł 75, 84, Tekieli 47 - Pomierny 2

Żółte kartki: M. Habuda, K. Habuda - Pogan
Czerwona kartka: Kurek (za niesportowe zachowanie)
Błękitni II: Maciejaszek - B. Habuda, K. Habuda, Bogucki, Pyzioł, Stebnicki, M. Habuda (27' Goryczka), Lorenc (46' Tekieli), Żurek  (55' Jasiński), Rębilas (65' Wierzbicki), Zabiegaj
Płomień: Głąb - Skrzypek, Zgoda, Tucharz (70' Pogan), Pomierny, Siudy, Pogan, Muzyk, Kurek, Kozera, Frosik (81' Piekarz)

 

 

Źródło: Piotr Patej

Dodano: 2018-09-11 11:31:53


Galeria zdjęć

 

Zobacz też: Klasa B (Kraków II)

Błękitni Modlnica  Płomień Jerzmanowice 

Komentarze


Heiro Rzeszów
:
Odra Futsal Opole
16.02.2019
18:00

Ekstraklasa

Pogoń Szczecin
3:1
Górnik Zabrze
15.02.2019
18:00
Piast Gliwice
4:0
Lech Poznań
15.02.2019
20:30
Jagiellonia Białystok
1:0
Wisła Płock
16.02.2019
15:30
Korona Kielce
:
Lechia Gdańsk
16.02.2019
20:30
Zagłębie Sosnowiec
:
Arka Gdynia
16.02.2019
18:00
Zagłębie Lubin
:
Miedź Legnica
17.02.2019
15:30
Legia Warszawa
:
Cracovia Kraków
17.02.2019
18:00
Wisła Kraków
:
Śląsk Wrocław
18.02.2019
18:00

Halowa Liga Oldbojów (Kraków)

Wanda Kraków
0:5
Hutnik Kraków
15.02.2019
19:30
walkower, brak gospodarzy
Garbarnia Kraków
5:2
Grębałowianka Kraków
15.02.2019
19:30
Orzeł Piaski Wielkie
1:3
Opatkowianka Opatkowice
15.02.2019
20:30
Wisła Kraków
7:10
Cracovia Kraków
15.02.2019
20:30
Clepardia Kraków
7:2
Dąbski
15.02.2019
21:30
Wieczysta Kraków
9:3
Prokocim Kraków
15.02.2019
21:30