facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Efektowne przełamanie Błękitnych (foto)

Efektowne przełamanie Błękitnych (foto)

Mimo dużej woli walki młody zespól z Krakowa nie podołał gospodarzom i choć prowadził 1-0 ostatecznie nie wywozi z Modlnicy ani jednego punktu. Błękitni zaś mogli trochę odetchnąć po serii fatalnych meczy i zainkasować pierwsze trzy oczka. Pomógł im na pewno powrót do bramki Piotra Janika, który pokazał, że na pewno nie zapomniał jak wygląda parada bramkarska. Następne spotkania powinny pokazać czy modlniczanie obudzili się już z letniego snu i będą cieszyć kibiców udanymi zawodami.

Klasa Okręgowa (Kraków II), 09.09.2018
Błękitni Modlnica - Hutnik Kraków II 6:2 (5:1)
Skoczykłoda 18, 34, Podgajny 22, Szumiec 37, Zaporowski 43, Żurek 90+2 - Wójcik 17, Gaździcki 90

Żółte kartki: Zaporowski, Stryczek - Kurek
Błękitni: Janik (83' Jankiel) - Skoczykłoda, Kaczor, Kawa, Kiełkiewicz (65' Pyzioł), K. Szumiec (70' Lorenc), Podgajny, Krzywda (70' Żurek), Słonina (38' Zaporowski), Stryczek, J. Szumiec
Hutnik II: Tracz - Ł. Feret, M. Feret, Kurek, Karkoszka, Maciaś, Wójcik (88' Krzyżanowski), Janecki, Lejda, Sł. Rozkrut (65' Wnęk 75' Gaździcki), Seb. Rozkrut.

 

 

Źródło: Piotr Patej

Dodano: 2018-09-11 11:41:38


Galeria zdjęć

 

Zobacz też: Klasa Okręgowa (Kraków II)

Błękitni Modlnica  Hutnik 

Komentarze


I liga oldbojów (Kraków)

Orzeł Piaski Wielkie
1:5
Grębałowianka Kraków
24.09.2018
17:00
Wisła Kraków
4:3
Cracovia Kraków
24.09.2018
19:30
Dąbski
2:5
Garbarnia Kraków
24.09.2018
17:00
Opatkowianka Opatkowice
12:0
Clepardia Kraków
24.09.2018
17:00
Hutnik Kraków
12:1
Prokocim Kraków
24.09.2018
17:00

II liga oldbojów (Kraków)

Prądniczanka Kraków
2:2
Wanda Kraków
24.09.2018
17:00
Wieczysta Kraków
3:0
Borek Kraków
24.09.2018
17:00
Victoria Kobierzyn
2:7
Strzelcy
24.09.2018
17:00
Tyniec Kraków
2:1
Armatura Kraków
24.09.2018
17:00
Krakus Swoszowice
1:1
Zwierzyniecki Kraków
24.09.2018
17:00

Myślenicka Liga Firm

Polplast
:
Pod Blachą
27.09.2018
 
Petrus Travel
:
OL-Fliz
27.09.2018
 
Talaga
:
K.B. Expansion
27.09.2018
 
Euforia
:
Tonix
27.09.2018
 

Ekstraklasa

Śląsk Wrocław
4:1
Piast Gliwice
23.09.2018
15:30
Górnik Zabrze
:
Jagiellonia Białystok
23.09.2018
18:00
Korona Kielce
:
Zagłębie Sosnowiec
24.09.2018
18:00

I liga

GKS Katowice
1:1
Puszcza Niepołomice
23.09.2018
12:45
Podbeskidzie Bielsko Biała
1:1
Sandecja Nowy Sącz
23.09.2018
12:30

II liga

Błękitni Stargard
0:2
Górnik Łęczna
23.09.2018
16:00

III liga, gr. IV

KSZO Ostrowiec Św.
0:1
Hutnik Kraków
23.09.2018
16:00
Chełmianka Chełm
1:0
Wisła Puławy
23.09.2018
15:30
Stal Kraśnik
3:0
Wisła Sandomierz
23.09.2018
16:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

Orzeł Piaski Wielkie
1:1
Pcimianka Pcim
23.09.2018
16:00
LKS Jawiszowice
3:1
Unia Oświęcim
23.09.2018
16:00
Kaszowianka Kaszów
0:1
Dalin Myślenice
23.09.2018
14:00

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Dunajec Zakliczyn
0:1
Lubań Maniowy
23.09.2018
16:00
Sandecja II Nowy Sącz
1:0
Olimpia Pisarzowa
23.09.2018
11:00
Orkan Szczyrzyc
5:2
Okocimski Brzesko
23.09.2018
16:00

Klasa Okręgowa (Kraków I)

Orzeł Iwanowice
3:0
Prądnik Sułoszowa
23.09.2018
16:00
Bibiczanka Bibice
0:1
Grębałowianka Kraków
23.09.2018
16:00

Klasa Okręgowa (Kraków II)

Garbarnia II Kraków
3:0 v.o.
TS Węgrzce
23.09.2018
11:00
przerwany w 24 minucie z powodu naruszenia nietykalności cielesnej sędziego przez piłkarza gości

Klasa Okręgowa (Wadowice)

Sosnowianka Stanisław Dln
0:7
Niwa Nowa Wieś
23.09.2018
15:00
Victoria Jaworzno
5:0
Garbarz Zembrzyce
23.09.2018
16:00
LKS Żarki
1:1
Kalwarianka Kalwaria Z.
23.09.2018
16:00
Nadwiślanin Gromiec
1:1
Tempo Białka
23.09.2018
16:00

Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Olimpia B.
3:0
Naprzód Sobolów
23.09.2018
16:00
Sokół Maszkienice
5:1
Raba Książnice
23.09.2018
11:45
Jadowniczanka Jadowniki
:
Tarnavia
23.09.2018
16:00

Klasa Okręgowa (Tarnów II)

Wisła Szczucin
1:3
Tuchovia Tuchów
23.09.2018
16:00
GLKS Gromnik
5:1
LUKS Skrzyszów
23.09.2018
16:00
Ciężkowianka Ciężkowice
1:0
Zorza Zaczarnie
23.09.2018
16:30
Dunajec Zbylitowska Góra
:
Metal Tarnów
23.09.2018
16:30
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
2:1
Olimpia Wojnicz
23.09.2018
16:30

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz)

Wierchy Rabka Zdrój
6:0
Huragan Waksmund
23.09.2018
16:00
Laskovia
3:1
Jarmuta
23.09.2018
16:00
Poprad Rytro
3:0
Zalesianka
23.09.2018
16:00

Klasa A (Kraków I)

Spartak Wielkanoc
0:6
LKS Niedźwiedź
23.09.2018
16:00
Strażak Goszcza
3:3
Orzeł Bębło
23.09.2018
16:00
Kapitol Racławice
2:1
Szreniawa Koszyce
23.09.2018
11:00
Ekler Baranówka
2:1
Wierzbowianka Wierzbno
23.09.2018
16:00
Juvenia Prandocin
4:2
Czarni 03 Grzegorzowice
23.09.2018
15:00

Klasa A (Kraków II)

Nadwiślan Rusocice
2:6
Kmita Zabierzów
23.09.2018
16:00
Orlęta Rudawa
1:3
Liszczanka Liszki
23.09.2018
12:00
Wisła Jeziorzany
2:0
Tęcza Piekary
23.09.2018
16:00
Wisła Czernichów
1:2
Lotnik Kryspinów
23.09.2018
15:00

Klasa A (Wieliczka)

Wolni Kłaj
4:1
Błękitni Bodzanów
23.09.2018
16:00
Piłkarz Podłęże
2:3
Czarnochowice
23.09.2018
16:30
Piast Łapanów
1:3
Nadwiślanka Nowe Brzesko
23.09.2018
16:30
Strażak Kokotów
2:1
Contra Sułków
23.09.2018
16:30
Wilga Koźmice Wielkie
0:3
Zieloni Niegowić
23.09.2018
16:30
UKS Sygneczów
1:3
Zryw Szarów
23.09.2018
16:00

Klasa A (Myślenice)

Topór Tenczyn
6:0
Orzeł Nowa Wieś
23.09.2018
16:00
Beskid Tokarnia
2:4
Hejnał Krzyszkowice
23.09.2018
14:00
Clavia Świątniki Górne
1:0
Iskra Głogoczów
23.09.2018
16:30
Zielonka Wrząsowice
1:4
Lubomir Wiśniowa
23.09.2018
16:00
LKS Rudnik
2:2
Jordan Sum Zakliczyn
23.09.2018
15:00

Klasa A (Olkusz)

Spartak Charsznica
0:3
Legion Bydlin
23.09.2018
11:00
Unia Jaroszowiec
5:2
Olimpia Łobzów
23.09.2018
16:00
Promień Przeginia
:
Błysk Zederman
23.09.2018
16:00
Orzeł K.
0:3
Strażak Przybysławice
23.09.2018
16:00
Leśnik Gorenice
1:1
Wielmożanka Wielmoża
23.09.2018
16:00

Klasa A (Chrzanów)

Promyk Bolęcin
0:3
Błyskawica Myślachowice
23.09.2018
16:30
SPRiN Regulice
0:1
Wisła Jankowice
23.09.2018
16:30

Klasa B (Kraków I)

Milenium Radziemice
:
Sparta Skrzeszowice
23.09.2018
15:00
Słomniczanka II Słomniki
:
Iskra Pałecznica
23.09.2018
16:00
Orzeł II Iwanowice
5:0
LKS Polanowice
23.09.2018
13:00
Maszycanka Maszyce
5:1
Novi Narama
23.09.2018
16:00
Trątnowianka Trątnowice
0:0
Płomień Kościelec
23.09.2018
16:00
Agricola Klimontów
:
LKS Niedźwiedź II
23.09.2018
11:00

Klasa B (Kraków II)

Topór Aleksandrowice
0:9
Tyniec Kraków
23.09.2018
16:30
Błękitni Czułówek
1:4
Potok Więckowice
23.09.2018
13:00
Gwiazda Ściejowice
2:2
Niegoszowianka
23.09.2018
16:00
Wisła Rząska
5:1
Fitball Szklary
23.09.2018
16:30

Klasa B (Kraków III)

Polonia Wilczkowice
3:17
Prądniczanka II Kraków
23.09.2018
16:30
Błękitni II Modlnica
1:0
Fairant Kraków
23.09.2018
11:00
Grębałowianka II Kraków
3:2
Zawisza Sulechów
23.09.2018
16:00
Albertus Kraków
0:7
Płomień Jerzmanowice
23.09.2018
16:30
Kabel
1:0
Clepardia II Kraków
23.09.2018
16:30

Klasa B (Kraków IV)

Pozowianka Pozowice
1:4
Armatura Kraków
23.09.2018
16:30
Pychowianka Kraków
2:1
Grom Kraków
23.09.2018
16:30
Universum Kraków
0:1
Rzozovia Rzozów
23.09.2018
16:00
Trzebol Wielkie Drogi
12:1
Gajowianka II Gaj
23.09.2018
16:00

Klasa B (Wieliczka)

Gryf Wiatowice
:
Gdovia II Gdów
23.09.2018
16:30

Klasa B (Myślenice I)

Szczebel Lubień
2:1
Górki II Myślenice
23.09.2018
15:00
Orzeł II Myślenice
6:1
Karpaty II Siepraw
23.09.2018
17:00

Klasa B (Myślenice II)

Radwan Skomielna Czarna
3:1
Cisy Harbutowice
23.09.2018
11:00
Raba II Dobczyce
1:1
Staw Polanka
23.09.2018
16:00

Klasa B (Olkusz I)

Pilica Wierbka
3:4
Przemsza II Klucze
23.09.2018
11:30
Piliczanka Pilica
0:5
Przebój II Wolbrom
23.09.2018
16:00
Hetman II Dłużec
1:3
Stare Bukowno
23.09.2018
16:00

Klasa B (Olkusz II)

Strumyk Zarzecze
3:1
Victoria Smroków
23.09.2018
16:00
Sokół Gołaczewy
4:0
Czapla Czaple Male
23.09.2018
16:00
Zryw Przesławice
4:7
Trzy Buki Wierzchowisko
23.09.2018
15:00
Nidzica Słaboszów
3:3
Cobra Wężerów
23.09.2018
16:00
Błękitni Falniów
2:10
Błyskawica Kolbark
23.09.2018
15:00

Klasa C (Wieliczka)

Czarnochowice II
0:7
Czarni II Staniątki
23.09.2018
16:00
Górnik II Wieliczka
6:2
Contra II
23.09.2018
10:00
Ledniczanka
3:2
Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
23.09.2018
13:00

Centralna Liga Juniorów

Zagłębie Lubin
3:0
Arka G.
23.09.2018
11:00
Motor Lublin
2:2
Korona Kielce
23.09.2018
12:00
Pogoń Szczecin
1:1
Górnik Zabrze
23.09.2018
12:00
Lech Poznań
1:2
Escola Varsovia Warszawa
23.09.2018
12:00
Jagiellonia
:
Wisła Kraków
26.09.2018
11:00

Małopolska Liga Juniorów

Limanovia Limanowa
4:3
Profi Zielonki
23.09.2018
11:00
Zatorzanka Zator
:
Unia Tarnów
26.09.2018
16:30

I Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Tarnovia Tarnów
0:9
Podgórze Kraków
23.09.2018
11:00
Garbarnia Kraków
1:3
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
23.09.2018
14:00

II Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Sandecja II Nowy Sącz
4:0
Okocimski Brzesko
23.09.2018
16:00
Victoria Jaworzno
0:1
Podhale Nowy Targ
23.09.2018
10:00

I Małopolska Liga Trampkarzy

Unia Tarnów
:
Tarnovia Tarnów
26.09.2018
17:00

II Małopolska Liga Trampkarzy

MKS Trzebinia
1:1
Okocimski Brzesko
23.09.2018
10:00
Hutnik Kraków
0:0
Karol Wadowice
23.09.2018
09:30
Górnik Wieliczka
:
Okocimski Brzesko
26.09.2018
18:30

I liga kobiet (południe)

Rolnik Głogówek
2:1
Sokół Kolbuszowa Dolna
23.09.2018
14:00
ISD-AJD Częstochowa
1:0
Dargfil Tomaszów Mazowiecki
23.09.2018
16:30
ISD-AJD Częstochowa
:
ROW Rybnik
26.09.2018
17:00

II liga małopolska kobiet

Resovia II Rzeszów
0:2
LKS Wierzchowiska
23.09.2018
16:00

III liga małopolska kobiet

Pogorzanka Pogorzyce
2:1
Prądniczanka II Kraków
23.09.2018
14:00
Olimpia Osieczany
1:7
Bronowianka Kraków
23.09.2018
11:00
Piast Skawina
2:3
Tuchovia Tuchów
23.09.2018
10:00
Górnik Wieliczka
2:1
Rysy II Bukowina Tatrzańska
23.09.2018
13:00

I liga futsalu (południe)

Gwiazda Ruda Śląska
:
FC Pyskowice
23.09.2018
16:00
Odra Futsal Opole
4:2
Heiro Rzeszów
23.09.2018
16:30
Futsal Team Brzeg
:
AZS UMCS Lublin
23.09.2018
18:00