facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Wykorzystali brak skuteczności Orła (foto/video)

Pomimo przewagi przez większą część meczu i sporą ilość sytuacji bramkowych Orzeł Iwanowice odnotował kolejną porażkę przed własną publicznością. Duży wyczuciem trenerskim wykazał się Tomasz Bernas wpuszczając na boisko w 63 minucie Konrada Kozioła, który już po 3 minutach przebywania na murawie zdobył bramkę dającą ostatecznie trzy punkty drużynie Grębałowianki. Ten mecz pokazał, że nie ten wygrywa spotkanie kto ma przewagę i sytuacje bramkowe, lecz ten kto je wykorzysta i zdobędzie o jednego gola więcej od przeciwnika.


Klasa Okręgowa (Kraków I), 09.09.2018
Orzeł Iwanowice - Grębałowianka Kraków 0:1 (0:0)
Kozioł 66

Sędziowali: Pokwiczał Dawid – Pokwiczał Dariusz, Patyk Krzysztof
Żółte kartki: Ramires Joao (46), Talowski Bartosz (83) – Florkowski Paweł (46, 91), Kaczmarski Adrian (90), Krawczyk Piotr (96)
Czerwona kartka: Florkowski (90+1) (dwie żółte)
Orzeł Iwanowice: Miśkiewicz Wojciech -Talowski Bartosz, Leśko Sebastian, Jakub Adamski, Płatek Dawid - Solecki Adrian (60 Banaszek Grzegorz), Toledo Dairon, Serafin Rafał (30 Jazgar Dawid), Michał Kazanowski – Stanisław Świerk, Ramires Joao (75 Czuż Marcin).
Grębałowianka Kraków: Herdzik Kamil - Skalski Kamil (52 Liberacki Jan), Michalewski Maciej, Jańczyk Piotr (55 Wietrak Ernest), Lis Andrzej - Szypuła Mateusz, Kobiec Maksymilian (68 Sawicki Wojciech), Krawczyk Piotr, Kaczmarski Adrian, Kwater Mariusz (25 Florkowski Paweł), Zdziarski Oskar (63 Kozioł Konrad).


 

 

Źródło: Krzysztof Jazgar

Dodano: 2018-09-11 21:24:10


Galeria zdjęć

 

Zobacz też: Klasa Okręgowa (Kraków I)

Grębałowianka  Orzeł Iwanowice 

Komentarze


I liga

Garbarnia Kraków
:
Warta Poznań
17.11.2018
12:45
Stomil Olsztyn
:
Bytovia Bytów
17.11.2018
16:00
Chrobry Głogów
:
GKS Tychy
17.11.2018
16:00
GKS Jastrzębie
:
Raków Częstochowa
17.11.2018
17:00

II liga

Resovia Rzeszów
:
Stal Stalowa Wola
17.11.2018
13:00
Widzew Łódź
:
Rozwój Katowice
17.11.2018
19:10
ROW Rybnik
:
Gryf Wejherowo
17.11.2018
13:00
Radomiak Radom
:
Ruch Chorzów
17.11.2018
13:00
Pogoń Siedlce
:
Olimpia Grudziądz
17.11.2018
17:00
Elana Toruń
:
Znicz Pruszków
17.11.2018
13:00
Siarka Tarnobrzeg
:
GKS Bełchatów
17.11.2018
13:00
Skra Częstochowa
:
Górnik Łęczna
17.11.2018
13:30
Błękitni Stargard
:
Olimpia Elbląg
18.11.2018
13:00

III liga, gr. IV

Podhale Nowy Targ
:
Stal Rzeszów
17.11.2018
13:00
Wiślanie Jaśkowice
:
Motor Lublin
17.11.2018
13:00
Avia Świdnik
:
Sokół Sieniawa
17.11.2018
13:00
Wólczanka Wólka Pełkińska
:
KSZO Ostrowiec Św.
17.11.2018
13:00
Soła Oświęcim
:
Hutnik Kraków
17.11.2018
14:00
Orlęta Radzyń Podlaski
:
Stal Kraśnik
17.11.2018
13:00
Podlasie Biała Podlaska
:
Wisła Puławy
17.11.2018
13:00
Chełmianka Chełm
:
Wisła Sandomierz
17.11.2018
13:30
Spartakus Daleszyce
:
Czarni Połaniec
18.11.2018
14:00

Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Radłovia Radłów
:
Olimpia Kąty
18.11.2018
 

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz)

Kolejarz Stróże
:
Huragan Waksmund
18.11.2018
11:30

Klasa A (Kraków III)

Tramwaj Kraków
:
Gajowianka Gaj
17.11.2018
13:30

Klasa A (Olkusz)

Olimpia Łobzów
:
Hetman Dłużec
17.11.2018
13:30
Unia Jaroszowiec
:
Pilica Wierbka
18.11.2018
11:00
Spartak Charsznica
:
Bolesław Bukowno
18.11.2018
11:00
Legion Bydlin
:
Centuria Chechło
18.11.2018
11:00
Wielmożanka Wielmoża
:
Trzy Korony Żarnowiec
18.11.2018
11:00
Leśnik Gorenice
:
Promień Przeginia
18.11.2018
13:00
Strażak Przybysławice
:
Błysk Zederman
18.11.2018
13:30
Orzeł K.
:
Laskowianka Laski
18.11.2018
13:30

Klasa A (Chrzanów)

MKS Libiąż
:
SPRiN Regulice
17.11.2018
13:00

Klasa B (Kraków II)

Fitball Szklary
:
Kmita II Zabierzów
17.11.2018
13:30

Klasa B (Kraków III)

Bronowicki/Bratniak Kraków
:
Prądniczanka II Kraków
17.11.2018
13:00

Klasa B (Kraków IV)

Grom Kraków
:
Piast Skawina
18.11.2018
13:30

Centralna Liga Juniorów

Zagłębie Lubin
:
Wisła Kraków
17.11.2018
12:00
GKS Bełchatów
:
Korona Kielce
17.11.2018
12:00
Legia Warszawa
:
Motor Lublin
17.11.2018
14:00
Arka G.
:
Escola Varsovia Warszawa
17.11.2018
13:00
Jagiellonia
:
Lech Poznań
17.11.2018
13:30
Ruch Chorzów
:
Górnik Zabrze
17.11.2018
12:30
Elana Toruń
:
Pogoń Szczecin
18.11.2018
13:00
Cracovia Kraków
:
Śląsk Wrocław
18.11.2018
12:00

Ekstraliga Kobiet

Olimpia Szczecin
:
AZS Wrocław
18.11.2018
11:00
SMS Łódź
:
AZS PWSZ Wałbrzych
18.11.2018
13:30
Polonia Poznań
:
Mitech Żywiec
18.11.2018
12:00
Czarni Sosnowiec
:
AZS UJ Kraków
18.11.2018
 
GKS Katowice
:
Medyk Konin
18.11.2018
13:00
AZS PSW Biała Podlaska
:
Górnik Łęczna
18.11.2018
11:00

II liga małopolska kobiet

Resovia II Rzeszów
:
UKS Staszkówka Jelna
18.11.2018
14:00

I liga futsalu (południe)

Futsal Nowiny
:
Maxfarbex Buskowianka Busko Zdrój
17.11.2018
16:00
FC Pyskowice
:
KS Polkowice
18.11.2018
16:00
Gwiazda Ruda Śląska
:
Heiro Rzeszów
18.11.2018
18:00
GST Gliwice
:
AZS UMCS Lublin
18.11.2018
16:00
GKS Futsal Tychy
:
Futsal Team Brzeg
18.11.2018
15:00
Berland OSiR Komprachcice
:
Odra Futsal Opole
18.11.2018
17:00

Halowa Liga Oldbojów (Kraków)

Wieczysta Kraków
:
Wanda Kraków
16.11.2018
19:30
Clepardia Kraków
:
Grębałowianka Kraków
16.11.2018
19:30
Prokocim Kraków
:
Orzeł Piaski Wielkie
16.11.2018
20:30
Dąbski
:
Wisła Kraków
16.11.2018
20:30
Hutnik Kraków
:
Garbarnia Kraków
16.11.2018
21:30
Opatkowianka Opatkowice
:
Cracovia Kraków
16.11.2018
21:30

Ekstraliga Futsalu Kobiet (Południe)

Rekord Bielsko Biała
:
Wanda Słomniczanka Słomniki
17.11.2018
17:00
AZS UJ Kraków
:
Rolnik Głogówek
17.11.2018
19:00
ISD-AJD Częstochowa
:
ROW Rybnik
18.11.2018
16:00