facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Futmal w delegacji: 14-20 września

Klasa A (Wieliczka), 15.09.2018
Błękitni Bodzanów - Piast Łapanów, sb.12:00
reporter: Piotr Prochownik (tekst, foto)

III liga, 15.09.2018
Hutnik Kraków - Motor Lublin, sb.16:00
reporter: Wojciech Tracz (video)

IV liga (Kraków-Wadowice), 15.09.2018
Górnik Wieliczka - Clepardia Kraków, sb.16:00 futmal.pl/patronat
reporter: Adam Murzański (foto, video)

Klasa Okręgowa (Kraków I), 15.09.2018
Spójnia Osiek - Orzeł Iwanowice, sb.16:00
reporter: Krzysztof Jazgar (video, foto)

Małopolska Liga Juniorów, 15.09.2018
Dalin Myślenice - Górnik Wieliczka, sb.16:00 - futmal.pl/patronat
reporter: Piotr Kwiecień (tekst, foto)

Lotto Ekstraklasa, 15.09.2018
Wisła Kraków - Lechia Gdańsk, sb.20:30
reporterzy: Grzegorz Saj (tekst), Jakub Pieprzyk (foto)

I liga trampkarzy (Kraków I), 16.09.2018
Clepardia Kraków - Przebój Wolbrom, nd.10:00 futmal.pl/patronat
reporter: Adam Murzański (video, foto)

Klasa Okręgowa (Kraków I), 16.09.2018
Grębałowianka Kraków - Proszowianka Proszowice, nd.16:00 - futmal.pl/patronat
reporterzy: Piotr Prochownik (tekst, foto), Adam Murzański (video, foto)

Klasa A (Myślenice), 16.09.2018
Iskra Głogoczów - Górki Myślenice, nd.16:00
reporterzy: Oliwier Bzowski (tekst), Paweł Biela (foto)

I liga oldbojów (Kraków), 17.09.2018
Grębałowianka Kraków - Opatkowianka Opatkowice, pn.17:30 futmal.pl/patronat
video, foto

I liga trampkarzy (Kraków I), 18.09.2018
Clepardia Kraków - Zieleńczanka Zielonki, wt.17:15 futmal.pl/patronat
video, foto

Rozgrywki amatorskie, 20.09.2018
Myślenicka Liga Firm - 11.kolejka, cz.20:00 - futmal.pl/patronat
reporterzy: Piotr Kwiecień (video)


Futmal w delegacji to lista wstępnych planów reporterów Futbol-Małopolska. Aktualizowana jest na bieżąco.

 

 

Źródło: futmal.pl

Dodano: 2018-09-14 10:13:23


Futmal w delegacji 

Komentarze


Ekstraliga Futsalu Kobiet (południe)

Wanda Słomniczanka Słomniki
:
ROW Rybnik
19.01.2019
18:00
AZS UJ Kraków
:
ISD-AJD Częstochowa
19.01.2019
18:30
Rolnik Głogówek
:
Rekord Bielsko Biała
19.01.2019
17:00

I liga futsalu kobiet (południe)

Gwiazda Prószków
:
Unia Opole
20.01.2019
17:30
AZS UŚ Katowice
:
Plon Błotnica Strzelecka
20.01.2019
18:00

I liga futsalu (południe)

Odra Futsal Opole
:
Maxfarbex Busko Zdrój
19.01.2019
16:30
Futsal Team Brzeg
:
Heiro Rzeszów
19.01.2019
18:00
GST Gliwice
:
Gwiazda Ruda Śląska
20.01.2019
17:00
AZS UMCS Lublin
:
FC Pyskowice
20.01.2019
17:00
Berland OSiR Komprachcice
:
KS Polkowice
20.01.2019
17:00
GKS Futsal Tychy
:
Futsal Nowiny
20.01.2019
15:00

II liga futsalu (Małopolska)

BSF Bochnia
:
AZS UEK Kraków
21.01.2019
20:15

Halowa Liga Oldbojów (Kraków)

Grębałowianka Kraków
3:3
Orzeł Piaski Wielkie
18.01.2019