facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Zaproszenie na cykl turniejów w Kazimierzy Wielkiej

OFERTA TURNIEJOWA - młodzież
 
Kazimierski Ośrodek Sportowy, MLKS ,,Sparta” Kazimierza Wielka serdecznie zapraszają na coroczny cykl turniejów halowych piłki nożnej drużyn młodzieżowych.
Turnieje rozgrywane będą w hali Kazimierskiego Ośrodka Sportowego, ul. Tadeusza Kościuszki 13, 28-500 Kazimierza Wielka w następujących terminach:
 
- 15.01.2019 (wtorek)     godz. 8:00- (rocznik 2012 i młodsi) - IV Halowy Turniej PN Skrzatów Starszych
- 16.01.2019 (środa)       godz. 8:00- (rocznik 2010 i młodsi) - VIII Halowy Turniej PN Żaków Starszych o Puchar Kazimierskiej Agencji Drukarskiej,
- 17.01.2019 (czwartek)  godz. 8:00- (rocznik 2008 i młodsi) - VIII Halowy Turniej PN Orlików Starszych o Puchar Prezesa Firmy ,,Rolmet'' w Kazimierzy Wielkiej
- 18.01.2019 (piątek)       godz. 8:00- (rocznik 2006 i młodsi) - V Halowy Turniej PN.Młodzików Starszych o Puchar Prezesa Kazimierskiego Ośrodka Sportowego,
- 22.01.2019 (wtorek)     godz. 8:00- (rocznik 2004 i młodsi) - XI Halowy Turniej PN Trampkarzy Starszych o Puchar Starosty Kazimierskiego,
- 23.01.2019 (środa)       godz. 8:00- (rocznik 2002 i młodsi) - XI Halowy Turniej PN Juniorów Młodszych o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Kazimierza Wielka,
- 24.01.2019 (czwartek)  godz. 8:00- (rocznik 2000 i młodsi) - XIV Halowy Turniej Piłki Nożnej Juniorów Starszych o Puchar Prezesa Firmy ,,Mlek-Pol” w K. Wielkiej.
 
Opłata startowa- 300 zł od drużyny. 
 
Zgłoszenia do turnieju- kontakt: Piotr Paciuch- telefon komórkowy: 504 840 118, e-mail: piotrpaciuch@wp.pl.  Więcej informacji: www.kazimierzakos.pl, www.spartakw.futbolowo.pl.
 
 
OFERTA TURNIEJOWA- seniorzy

Kazimierski Ośrodek Sportowy, MLKS ,,Sparta” Kazimierza Wielka serdecznie zapraszają na XV Halowy Turniej Piłki Nożnej Seniorów o Puchar Prezesa MLKS ,,Sparta” Kazimierza Wielka.

Turniej rozgrywany będzie w hali Kazimierskiego Ośrodka Sportowego, ul. Tadeusza Kościuszki 13, 28-500 Kazimierza Wielka
 
12.01.2019 (sobota), początek godzina 8:00.

 

 

Źródło: jato

Dodano: 2018-09-18 17:00:00


Komentarze


Klasa Okręgowa (Tarnów I)

LKS Gnojnik
:
Jadowniczanka Jadowniki
20.06.2019
18:00

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz)

Gród Podegrodzie
:
Laskovia
19.06.2019
18:00
Kolejarz Stróże
:
Sokół Stary Sącz
19.06.2019
17:00
Skalnik Kamionka Wielka
:
LKS Łużna
19.06.2019
18:00
LKS Rupniów
:
Jarmuta
19.06.2019
18:00
KS Tymbark
:
Wierchy Rabka Zdrój
19.06.2019
18:00
Orzeł Wojnarowa
:
Sokół Słopnice
20.06.2019
17:00
Zalesianka
:
Huragan Waksmund
20.06.2019
17:00
Ogniwo Piwniczna Zdrój
:
Poprad Rytro
20.06.2019
16:00

Klasa A (Myślenice)

Iskra Głogoczów
:
Topór Tenczyn
19.06.2019
18:00
Jordan Sum Zakliczyn
:
Skalnik Trzemeśnia
19.06.2019
18:00
Clavia Świątniki Górne
:
Beskid Tokarnia
19.06.2019
18:00
Iskra Brzączowice
:
Zielonka Wrząsowice
19.06.2019
18:00
Górki Myślenice
:
LKS Rudnik
19.06.2019
18:00
LKS Trzebunia
:
Rokita Kornatka
19.06.2019
18:00
Lubomir Wiśniowa
:
Orzeł Nowa Wieś
19.06.2019
18:00

I liga oldbojów (Kraków)

Wanda Kraków
3:1
Prądniczanka Kraków
17.06.2019
18:00
Dąbski
0:0
Orzeł Piaski Wielkie
17.06.2019
18:00
Grębałowianka Kraków
2:4
Wisła Kraków
17.06.2019
18:00
Opatkowianka Opatkowice
2:0
Garbarnia Kraków
17.06.2019
18:00
Cracovia Kraków
2:2
Hutnik Kraków
17.06.2019
18:00

II liga oldbojów (Kraków)

Krakus Swoszowice
2:1
Victoria Kobierzyn
17.06.2019
18:00
Tyniec Kraków
3:0
Borek Kraków
17.06.2019
18:00
Prokocim Kraków
5:0
Armatura Kraków
17.06.2019
18:00
Zwierzyniecki Kraków
4:4
Wieczysta Kraków
17.06.2019
18:00
Clepardia Kraków
2:0
Strzelcy
17.06.2019
18:00