facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Futmal w delegacji: 21-27 września

Futmal w delegacji: 21-27 września

IV liga (Kraków-Wadowice), 22.09.2018
Clepardia Kraków - Wiślanka Grabie, sb.11:00 futmal.pl/patronat
reporter: Agata Murzańska (foto, video)

I liga polska, 22.09.2018
Garbarnia Kraków - Chojniczanka, sb.13:00
reporterzy: Waldemar Ignaciuk (tekst), Paweł Zapiór (foto)

Ekstraliga kobiet, 22.09.2018
AZS UJ Kraków - AZS PWSZ Wałbrzuch, sb.14:00 - futmal.pl/patronat
reporterzy: Piotr Kwiecień (tekst, video), Fernanda Olszewska (foto), Piotr Walkowiak (komentarz)

I liga kobiet, 22.09.2018
Respekt Myślenice - Resovia Rzeszów, sb.15:00
reporter: Paweł Biela (tekst, foto)

Lotto Ekstraklasa, 22.09.2018
Cracovia Kraków - Wisła Płock, sb.15:30
reporter: Waldemar Ignaciuk (tekst, foto)

II liga kobiet, 22.09.2018
Prądniczanka Kraków - KSP Kielce, sb.16:00 futmal.pl/patronat
reporter: Agata Murzańska (foto, video)

I liga kobiet, 22.09.2018
Wanda Kraków - Rysy Bukowina Tatrzańska, sb.16:00 futmal.pl/patronat
reporter: Adam Murzański (foto, video)

Małopolska Liga Juniorów, 22.09.2018
Górnik Wieliczka - Puszcza Niepołomice, sb.16:00 - futmal.pl/patronat
reporter: Piotr Prochownik (tekst, foto)

Klasa A (Myślenice), 22.09.2018
Górki Myślenice - Iskra Brzączowice, sb.17:00
reporter: Paweł Biela (tekst, foto)

IV liga (Kraków-Wadowice), 23.09.2018
Kaszowianka Kaszów - Dalin Myślenice, nd.14:00 futmal.pl/patronat
reporterzy: Adam Murzański, Agata Murzańska (foto, video)

Klasa Okręgowa (Kraków I), 23.09.2018
Proszowianka Proszowice - Spójnia Osiek, nd.16:00
reporter: Piotr Prochownik (tekst, foto)

III liga, 23.09.2018
KSZO Ostrowiec Św. - Hutnik Kraków, nd.16:00
reporter: Wojciech Tracz (video)

Klasa Okręgowa (Kraków I), 23.09.2018
Orzeł Iwanowice - Prądnik Sułoszowa, nd.16:00
reporter: Krzysztof Jazgar (foto, video)

Puchar Polski, 25.09.2018
Grębałowianka Kraków - Jutrzenka Giebułtów, wt.16:15
reporter: Michał Natkaniec (tekst, foto)

Puchar Polski, 26.09.2018
Słomniczanka Słomniki - Hutnik Kraków, śr.16:15
reporter: Michał Natkaniec (tekst, foto)

Puchar Polski, 26.09.2018
Proszowianka Proszowice - Wiślanie Jaśkowice, śr.16:15
reporter: Piotr Prochownik (tekst, foto)

Rozgrywki amatorskie, 27.09.2018
Myślenicka Liga Firm - 12.kolejka, cz.20:00 - futmal.pl/patronat
reporterzy: Piotr Kwiecień, Adam Murzański (video)


Futmal w delegacji to lista planowanych wizyt na stadionach. Aktualizowana jest na bieżąco.





 

 

Źródło: futmal.pl

Dodano: 2018-09-21 12:36:12


Futmal w delegacji 

Komentarze


Klasa Okręgowa (Tarnów I)

LKS Gnojnik
:
Jadowniczanka Jadowniki
20.06.2019
18:00

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz)

Gród Podegrodzie
:
Laskovia
19.06.2019
18:00
Kolejarz Stróże
:
Sokół Stary Sącz
19.06.2019
17:00
Skalnik Kamionka Wielka
:
LKS Łużna
19.06.2019
18:00
LKS Rupniów
:
Jarmuta
19.06.2019
18:00
KS Tymbark
:
Wierchy Rabka Zdrój
19.06.2019
18:00
Orzeł Wojnarowa
:
Sokół Słopnice
20.06.2019
17:00
Zalesianka
:
Huragan Waksmund
20.06.2019
17:00
Ogniwo Piwniczna Zdrój
:
Poprad Rytro
20.06.2019
16:00

Klasa A (Myślenice)

Iskra Głogoczów
:
Topór Tenczyn
19.06.2019
18:00
Jordan Sum Zakliczyn
:
Skalnik Trzemeśnia
19.06.2019
18:00
Clavia Świątniki Górne
:
Beskid Tokarnia
19.06.2019
18:00
Iskra Brzączowice
:
Zielonka Wrząsowice
19.06.2019
18:00
Górki Myślenice
:
LKS Rudnik
19.06.2019
18:00
LKS Trzebunia
:
Rokita Kornatka
19.06.2019
18:00
Lubomir Wiśniowa
:
Orzeł Nowa Wieś
19.06.2019
18:00

I liga oldbojów (Kraków)

Wanda Kraków
3:1
Prądniczanka Kraków
17.06.2019
18:00
Dąbski
0:0
Orzeł Piaski Wielkie
17.06.2019
18:00
Grębałowianka Kraków
2:4
Wisła Kraków
17.06.2019
18:00
Opatkowianka Opatkowice
2:0
Garbarnia Kraków
17.06.2019
18:00
Cracovia Kraków
2:2
Hutnik Kraków
17.06.2019
18:00

II liga oldbojów (Kraków)

Krakus Swoszowice
2:1
Victoria Kobierzyn
17.06.2019
18:00
Tyniec Kraków
3:0
Borek Kraków
17.06.2019
18:00
Prokocim Kraków
5:0
Armatura Kraków
17.06.2019
18:00
Zwierzyniecki Kraków
4:4
Wieczysta Kraków
17.06.2019
18:00
Clepardia Kraków
2:0
Strzelcy
17.06.2019
18:00