facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Przyjezdni pokazali prawdziwą moc

Beniaminek z Tenczynka bardzo się starał, ale zespół Startu Kamień okazał się lepszy. W 8 minucie Czech uderzył z dystansu, piłka skozłowała przed młodym bramkarzem Tęczy i wpadła do bramki. Po kwadransie goście wygrwyali 2-0, gdy po zagraniu ręką Zięby arbiter ukarał gospodarzy rzutem karnym , a Paweł Panek nie pomylił sie z 11 metrów. Potem gra się wyrównała, gospodarze chcieli przed przerwą zdobyć choćby kontaktową bramkę, ale sztuka ta się im nie udała. W szatni Tęczy w przerwie odbyła się bardzo męska pogadanka. W jej efekcie miejscowi ruszyli na rywala, ale w 56 minucie stracli kolejną bramkę, która podcięła im skrzydła. Start miał solidną drugą linię, przez co kontrolował wydarzenia na boisku. Goście zdobyli jeszcze dwie bramki, a gdyby nie bardzo dobra postawa 16-letniego Alana Ziętary w bramce, tych goli byłoby zapewne więcej. Dopiero tuż przed końcem Korbiel z karnego uzyskał honorową bramkę dla Tęczy.

Tęcza Tenczynek - Start Kamień 1-5 (0-2)
Korbiel 90 - Celej 56, 64, Czech 8, Paweł Panek 15, Rusiński 84.
Tęcza: Ziętara - Kuźnik, Liszka, Zięba, Wadas, Mitka, Ślusarczyk, Tataruch, Kołodziej, Korbiel, Kurdziel oraz Pałka, Molik, Jankowski.
Start: Białecki - Pytka, Stolarczyk, Paweł Panek, Gorliński, G.Panek, Wołek, Celej, Czech, T. Panek, J. Kozioł oraz Sołtysik, S. Kozioł, Czechowski, Rusiński.

 

 

Źródło: Paweł Panuś

Dodano: 2018-09-23 11:58:58


Zobacz też: Klasa A (Chrzanów)

Klasa A Chrzanów 

Komentarze