facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Futmal w delegacji: 28.09 - 04.10

Futmal w delegacji: 28.09 - 04.10

Małopolska Liga Juniorów, 29.09.2018
Sokół Słopnice - Górnik Wieliczka, sb.10:00 - futmal.pl/patronat
reporter: Piotr Kwiecień (tekst, foto)

IV liga (Kraków-Wadowice), 29.09.2018
Jutrzenka Giebułtów - Beskid Andrychów, sb.11:00
reporter: Paweł Panuś (tekst)

Klasa Okręgowa (Kraków II), 29.09.2018
TS Węgrzce - Świt Krzeszowice, sb.11:00
reporter: Michał Natkaniec (tekst, foto)

Klasa Okręgowa (Kraków I), 29.09.2018
Grębałowianka Kraków - Pogoń Miechów, sb.16:00 futmal.pl/patronat
reporter: Michał Natkaniec (tekst, foto), Adam Murzański (foto, video)

IV liga (Kraków-Wadowice), 29.09.2018
Wiślanka Grabie - KS Olkusz, sb.16:00
reporter: Paweł Panuś (tekst)

IV liga (Kraków-Wadowice), 29.09.2018
Dalin Myślenice - Słomniczanka Słomniki, sb.16:00
reporter: Paweł Biela (tekst, foto)

III liga, 29.09.2018
Hutnik Kraków - Stal Rzeszów, sb.16:00
reporterzy: Piotr Kwiecień (tekst, foto), Wojciech Tracz (video+transmisja)

Klasa Okręgowa (Kraków I), 29.09.2018
Zieleńczanka Zielonki - Orzeł Iwanowice, sb.16:00
reporter: Krzysztof Jazgar (foto, video)

Lotto Ekstraklasa, 29.09.2018
Wisła Kraków - Korona Kielce, sb.20:30
reporter: Grzegorz Saj (tekst)

Klasa A (Myślenice), 30.09.2018
Hejnał Krzyszkowice - Górki Myślenice, nd.11:00
reporter: Oliwier Bzowski (tekst), Paweł Biela (foto)

I liga polska kobiet, 30.09.2018
Respekt Myślenice - Gol Częstochowa, nd.15:00
reporterzy: Paweł Panuś (tekst), Paweł Biela (foto)

Klasa A (Kraków I), 30.09.2018
LKS Niedźwiedź - Kapitol Racławice, nd.15:00
reporter: Michał Natkaniec (tekst, foto)

IV liga (Kraków-Wadowice), 30.09.2018
Orzeł Ryczów - Clepardia Kraków, nd.15:00 futmal.pl/patronat
reporter: Agata Murzańska (foto, video)

Klasa Okręgowa (Kraków I), 30.09.2018
Prądnik Sułoszowa - Proszowianka Proszowice, nd.15:30
reporter: Piotr Prochownik (tekst, foto)

I liga oldbojów (Kraków), 01.10.2018
Grębałowianka Kraków - Clepardia Kraków, pn.17:00 futmal.pl/patronat
reporter: Adam Murzański (foto, video)

Rozgrywki amatorskie, 04.10.2018
Myślenicka Liga Firm - 13.kolejka, cz.20:00 - futmal.pl/patronat
reporterzy: Piotr Kwiecień, Adam Murzański (video)


LISTA DELEGACJI JEST AKTUALIZOWANA NA BIEŻĄCO

 

 

Źródło: futmal.pl

Dodano: 2018-09-28 11:31:32


Futmal w delegacji 

Komentarze


Heiro Rzeszów
:
Odra Futsal Opole
16.02.2019
18:00

Ekstraklasa

Pogoń Szczecin
3:1
Górnik Zabrze
15.02.2019
18:00
Piast Gliwice
4:0
Lech Poznań
15.02.2019
20:30
Jagiellonia Białystok
:
Wisła Płock
16.02.2019
15:30
Korona Kielce
:
Lechia Gdańsk
16.02.2019
20:30
Zagłębie Sosnowiec
:
Arka Gdynia
16.02.2019
18:00
Zagłębie Lubin
:
Miedź Legnica
17.02.2019
15:30
Legia Warszawa
:
Cracovia Kraków
17.02.2019
18:00
Wisła Kraków
:
Śląsk Wrocław
18.02.2019
18:00

Halowa Liga Oldbojów (Kraków)

Wanda Kraków
0:5
Hutnik Kraków
15.02.2019
19:30
walkower, brak gospodarzy
Garbarnia Kraków
5:2
Grębałowianka Kraków
15.02.2019
19:30
Orzeł Piaski Wielkie
1:3
Opatkowianka Opatkowice
15.02.2019
20:30
Wisła Kraków
7:10
Cracovia Kraków
15.02.2019
20:30
Clepardia Kraków
7:2
Dąbski
15.02.2019
21:30
Wieczysta Kraków
9:3
Prokocim Kraków
15.02.2019
21:30