facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Futmal w delegacji: 05-11 października

Futmal w delegacji: 05-11 października

Małopolska Liga Juniorów, 06.10.2018
Górnik Wieliczka - Unia Tarnów, sb.10:00 - futmal.pl/patronat
reporter: Piotr Kwiecień (tekst, foto)
 
IV liga (Kraków-Wadowice), 06.10.2018
Clepardia Kraków - Jutrzenka Giebułtów, sb.11:00futmal.pl/patronat
reporter: Agata Murzańska (foto, video)
 
Klasa Okręgowa (Kraków II), 06.10.2018
Świt Krzeszowice - Hutnik II Kraków, sb.15:30
reporter: Piotr Kwiecień (video, transmisja LIVE)
 
Klasa A (Kraków I), 06.10.2018
Michałowianka Michałowice - Galicja Raciborowice, sb.16:00
reporter: Michał Natkaniec (tekst)
 
I liga polska, 06.10.2018
Garbarnia Kraków - Chrobry Głogów, sb.17:00
reporter: Waldemar Ignaciuk (tekst)
 
II liga kobiet, 07.10.2018
Prądniczanka Kraków - Pogoń Sitno, nd.11:00 - futmal.pl/patronat
reporter: Agata Murzańska (foto, video)
 
IV liga (Kraków-Wadowice), 07.10.2018
Kaszowianka Kaszów - Pcimianka Pcim, nd.14:00futmal.pl/patronat
reporter: Agata Murzańska (foto, video)
 
Klasa A (Myślenice), 07.10.2018
Beskid Tokarnia - Górki Myślenice, nd.14:00
reporterzy: Oliwier Bzowski (tekst), Paweł Biela (foto)

Klasa Okręgowa (Kraków I), 07.10.2018
Proszowianka Proszowice - Zieleńczanka Zielonki, nd.15:00
reporter: Piotr Prochownik (tekst, foto)
 
Klasa Okręgowa (Kraków I), 07.10.2018
Orzeł Iwanowice - Sokół Kocmyrzów, nd.15:00
reporter: Krzysztof Jazgar (foto, video)
 
Lotto Ekstraklasa, 07.10.2018
Cracovia Kraków - Wisła Kraków, nd.18:00
reporter: Waldemar Ignaciuk (tekst, foto)
 
Rozgrywki amatorskie, 11.10.2018
Myślenicka Liga Firm - 14.kolejka, cz.20:00futmal.pl/patronat
reporterzy: Piotr Kwiecień, Przemysław Marczewski (video)


FUTMAL W DELEGACJI AKTUALIZOWANE JEST NA BIEŻĄCO

 

 

Źródło: futmal.pl

Dodano: 2018-10-05 13:57:37


Futmal w delegacji 

Komentarze


Ekstraklasa

Jagiellonia Białystok
:
Zagłębie Lubin
14.12.2018
20:30
Wisła Płock
:
Wisła Kraków
14.12.2018
18:00
Cracovia Kraków
:
Pogoń Szczecin
15.12.2018
15:30
Legia Warszawa
:
Piast Gliwice
15.12.2018
20:30
Górnik Zabrze
:
Arka Gdynia
15.12.2018
18:00
Śląsk Wrocław
:
Korona Kielce
16.12.2018
15:30
Zagłębie Sosnowiec
:
Lech Poznań
16.12.2018
18:00
Miedź Legnica
:
Lechia Gdańsk
17.12.2018
18:00

Ekstraliga Futsalu Kobiet (południe)

AZS UJ Kraków
:
ROW Rybnik
16.12.2018
18:00

I liga futsalu kobiet (południe)

Unia Opole
:
AZS UŚ Katowice
16.12.2018
16:30
Gwiazda Prószków
:
Wierzbowianka Wierzbno
16.12.2018
17:00

I liga futsalu (południe)

GST Gliwice
:
Odra Futsal Opole
16.12.2018
16:00

Halowa Liga Oldbojów (Kraków)

Prokocim Kraków
3:5
Opatkowianka Opatkowice
14.12.2018
19:30
Grębałowianka Kraków
:
Orzeł Piaski Wielkie
14.12.2018
19:30
przełożony
Wanda Kraków
3:17
Wisła Kraków
14.12.2018
20:30
Wieczysta Kraków
6:13
Cracovia Kraków
14.12.2018
20:30
Clepardia Kraków
8:7
Garbarnia Kraków
14.12.2018
21:30
Dąbski
7:15
Hutnik Kraków
14.12.2018
21:30