facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Piotr Żuk nie jest już trenerem Raby Dobczyce!

Piotr Żuk nie jest już trenerem Raby Dobczyce!

Setny ligowy mecz okazał się ostatnim w roli szkoleniowca biało-niebieskich. O tym, że życie pisze różne scenariusze, każdy z nas przekonał się już zapewne niejednokrotnie. Tym razem również wszystko potoczyło się zupełnie nie tak jak powinno. Po sobotniej klęsce z ekipą Czarnych Staniątki z funkcji trenera pierwszej drużyny seniorskiej Raby zrezygnował Piotr Żuk. Wszystko to przy okazji jubileuszu, jakim był w.w pojedynek - setny ligowy mecz w roli trenera okazał się być ostatnim.
 
Zarząd Klubu Sportowego "Raba" decyzję szkoleniowca przyjął i obecnie trwają poszukiwania nowego trenera. Zapewne zostanie on przedstawiony drużynie na poniedziałkowym treningu.
 
Trener Żuk z drużyną seniorów Raby pracował od stycznia 2015 roku. Zespół pod jego wodzą zawsze był w czołówce Klasy Okręgowej a także zanotował historyczne występy w Pucharze Polski, docierając do Finału Wojewódzkiego - po drodze wygrywając finały Podokręgu Myślenice i Kraków.
 
- W imieniu swoim - jako kierownika drużyny a także członka Zarządu Klubu serdecznie DZIĘKUJĘ trenerowi Żukowi za ogrom pracy i wysiłku włożony w prowadzenie drużyny. Trener zawsze podchodził do swoich obowiązków bardzo profesjonalnie i za to ogromny szacunek! - podsumowuje Bartłomiej Polończyk.
 
Trener Żuk nie odchodzi definitywnie w Klubu z Dobczyc - wciąż będzie szkoleniowcem ekipy Orlików r.2009.

 

 

Źródło: rabadobczyce.futbolowo.pl

Dodano: 2018-10-08 10:35:10


Zobacz też: Klasa Okręgowa (Kraków III)

Raba Dobczyce  zmiana trenera 

Komentarze