facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Są na fali wznoszącej

Są na fali wznoszącej

Piłkarze Orła Bębło kontynuują zwycięską serię, tym razem pojechali do Gołczy i sprawili tęgie lanie miejscowemu Spartakowi. Gospodarze byli tylko tłem dla rywala, choć trzeba dodac, że goście wykorzystali większość stworzonych sytuacji. - Mecz powinien zakoczyć się wynikiem dwucyfrowym - nie ukrywa opiekun Orła Tomasz Dudek.

Spartak Wielkanoc Gołcza- Orzeł Bębło 0:7 (0:1)

Bramki: Szwajcowski 2, Grzybowski 2, Bajołek, Bigaj, Synowski.

Orzeł: Zielonka - Zawadzki, Serczyk, Habuda, Czernik (20 Kleczkiewicz) - Grzybowski, Bajołek (30 Mazela), Bigaj, Nawrocki (60 Sałęga) - Synowski, Szwajcowski.

 

 

 

Źródło: Paweł Panuś

Dodano: 2018-10-09 08:39:09


Klasa A Kraków 

Komentarze


Klasa Okręgowa (Tarnów I)

LKS Gnojnik
:
Jadowniczanka Jadowniki
20.06.2019
18:00

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz)

Gród Podegrodzie
:
Laskovia
19.06.2019
18:00
Kolejarz Stróże
:
Sokół Stary Sącz
19.06.2019
17:00
Skalnik Kamionka Wielka
:
LKS Łużna
19.06.2019
18:00
LKS Rupniów
:
Jarmuta
19.06.2019
18:00
KS Tymbark
:
Wierchy Rabka Zdrój
19.06.2019
18:00
Orzeł Wojnarowa
:
Sokół Słopnice
20.06.2019
17:00
Zalesianka
:
Huragan Waksmund
20.06.2019
17:00
Ogniwo Piwniczna Zdrój
:
Poprad Rytro
20.06.2019
16:00

Klasa A (Myślenice)

Iskra Głogoczów
:
Topór Tenczyn
19.06.2019
18:00
Jordan Sum Zakliczyn
:
Skalnik Trzemeśnia
19.06.2019
18:00
Clavia Świątniki Górne
:
Beskid Tokarnia
19.06.2019
18:00
Iskra Brzączowice
:
Zielonka Wrząsowice
19.06.2019
18:00
Górki Myślenice
:
LKS Rudnik
19.06.2019
18:00
LKS Trzebunia
:
Rokita Kornatka
19.06.2019
18:00
Lubomir Wiśniowa
:
Orzeł Nowa Wieś
19.06.2019
18:00

I liga oldbojów (Kraków)

Wanda Kraków
3:1
Prądniczanka Kraków
17.06.2019
18:00
Dąbski
0:0
Orzeł Piaski Wielkie
17.06.2019
18:00
Grębałowianka Kraków
2:4
Wisła Kraków
17.06.2019
18:00
Opatkowianka Opatkowice
2:0
Garbarnia Kraków
17.06.2019
18:00
Cracovia Kraków
2:2
Hutnik Kraków
17.06.2019
18:00

II liga oldbojów (Kraków)

Krakus Swoszowice
2:1
Victoria Kobierzyn
17.06.2019
18:00
Tyniec Kraków
3:0
Borek Kraków
17.06.2019
18:00
Prokocim Kraków
5:0
Armatura Kraków
17.06.2019
18:00
Zwierzyniecki Kraków
4:4
Wieczysta Kraków
17.06.2019
18:00
Clepardia Kraków
2:0
Strzelcy
17.06.2019
18:00