facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Grali przez dwa tygodnie

Od 26 września do 10 października trwały zmagania w IV rundzie Pucharu Polski na szczeblu Podhalańskiego Podokręgu Piłki Nożnej. Wyłoniono zespoły, które, najprawdopodobniej wiosną przyszłego roku, zagrają w kolejnej rundzie tych prestiżowych na Podhalu rozgrywek.

Wyniki: KS Chabówka - Szarotka Rokiciny Podhalański 10-2, Spisz Krempchy - Zapora Kluszkowce 3-3, karne 4-5, Babia Góra Lipnica Wielka - Podhale Nowy Targ 2-2, karne 3-4, Zawrat Bukowina Tatrzańska - Huragan Waksmund 1-1, karne 2-3, Wiatr Ludźmierz - Watra Białka Tatrzańska 1-6, Jordan Jordanów - Lubań Maniowy 0-2, Unia Naprawa - Orkan Raba Wyżna 0-3, KS Zakopane - LKS Szaflary 1-3.


 

 

Źródło: ap

Dodano: 2018-10-11 09:44:43


Zobacz też: III liga, gr. IV

Puchar Polski Podhale 

Komentarze


Klasa Okręgowa (Tarnów I)

LKS Gnojnik
:
Jadowniczanka Jadowniki
20.06.2019
18:00

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz)

Gród Podegrodzie
:
Laskovia
19.06.2019
18:00
Kolejarz Stróże
:
Sokół Stary Sącz
19.06.2019
17:00
Skalnik Kamionka Wielka
:
LKS Łużna
19.06.2019
18:00
LKS Rupniów
:
Jarmuta
19.06.2019
18:00
KS Tymbark
:
Wierchy Rabka Zdrój
19.06.2019
18:00
Orzeł Wojnarowa
:
Sokół Słopnice
20.06.2019
17:00
Zalesianka
:
Huragan Waksmund
20.06.2019
17:00
Ogniwo Piwniczna Zdrój
:
Poprad Rytro
20.06.2019
16:00

Klasa A (Myślenice)

Iskra Głogoczów
:
Topór Tenczyn
19.06.2019
18:00
Jordan Sum Zakliczyn
:
Skalnik Trzemeśnia
19.06.2019
18:00
Clavia Świątniki Górne
:
Beskid Tokarnia
19.06.2019
18:00
Iskra Brzączowice
:
Zielonka Wrząsowice
19.06.2019
18:00
Górki Myślenice
:
LKS Rudnik
19.06.2019
18:00
LKS Trzebunia
:
Rokita Kornatka
19.06.2019
18:00
Lubomir Wiśniowa
:
Orzeł Nowa Wieś
19.06.2019
18:00

I liga oldbojów (Kraków)

Wanda Kraków
3:1
Prądniczanka Kraków
17.06.2019
18:00
Dąbski
0:0
Orzeł Piaski Wielkie
17.06.2019
18:00
Grębałowianka Kraków
2:4
Wisła Kraków
17.06.2019
18:00
Opatkowianka Opatkowice
2:0
Garbarnia Kraków
17.06.2019
18:00
Cracovia Kraków
2:2
Hutnik Kraków
17.06.2019
18:00

II liga oldbojów (Kraków)

Krakus Swoszowice
2:1
Victoria Kobierzyn
17.06.2019
18:00
Tyniec Kraków
3:0
Borek Kraków
17.06.2019
18:00
Prokocim Kraków
5:0
Armatura Kraków
17.06.2019
18:00
Zwierzyniecki Kraków
4:4
Wieczysta Kraków
17.06.2019
18:00
Clepardia Kraków
2:0
Strzelcy
17.06.2019
18:00