facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Biel załatwił sprawę

Na prowadzenie „ciężkowicki walec” wyszedł stosunkowo szybko bo już po 31 sekundach.Mateusz Bulga dokładnym crossowym podaniem przez niemal pół boiska obsłużył Mariusza Biela, który po przyjęciu piłki na pierś wpadł w pole karne nie dając golkiperowi przyjezdnych szans na skuteczną interwencję. Tak szybkie uzyskanie prowadzenia przyniosło zgoła niespodziewany efekt, gdyż zawodnicy z Dulowej przejęli inicjatywę i byli kilkukrotnie bliscy doprowadzenia do wyrównania. „Ciężkowianka”  odpowiedziała w tym czasie tylko uderzeniami z  dystansu Podralskiego i Pieczki, przy których strzegący bramki gości w tym spotkaniu Lasik miał okazję wykazać się kunsztem bramkarskim. W końcówce pierwszej połowy gra się zaostrzyła w wyniku czego plac gry musieli opuścić Mateusz Radomski i Mateusz Bulga. Reprymenda jakiej udzielił swoim podopiecznym w szatni trener Tomasiewicz sprawiła, iż w drugiej połowie zobaczyliśmy zupełnie inną „Ciężkowiankę, którą chcielibyśmy oglądać na co dzień. Wreszcie w rolę dyrygenta jak na kapitana przystało wcielił się Szymon Pieczka po którego precyzyjnych dograniach raz po raz pod bramką gości się kotłowało. Wreszcie popisowa akcja na jeden kontakt pomiędzy Szymonem Pieczką, a Bielem kończy się drugą bramką imponującego formą w tym dniu tego ostatniego, który przypomniał sobie, że w poprzednim sezonie zaliczał się do strzelców wyborowych chrzanowskiej klasy A. Utrata drugiego gola sprawiła, iż goście chcąc przynajmniej doprowadzić do remisu musieli się odkryć, co skrzętnie wykorzystywali ciężkowiczanie udanie kontrując. Dwukrotnie bliski podwyższenia rezultatu był świeżo wprowadzony Jakub Dziurowicz. Swoje okazje mieli również Adrian Prażmowski, który trafił w słupek oraz Seweryn Podralski  i Mariusz Biel. 

Ciężkowianka Jaworzno - UKS Dulowa 2-0 (1-0)
Biel 1, 58.

Ciężkowianka: Kotyza- Woźniak (72 Nowak), Bulga (46 Fijołek), Prażmowski, Radomski D.- Podralski (84 Miziński), Pieczka, Woronowicz, Radomski M.(Jochymek)- Warzecha K.(75 Dziurowicz, Biel. 

Dulowa: Lasik- Barcik (75 Kowal),Kowalik, Rejdych, Burdalski, Nowak, Dulowski, Kurek, Łubik- Bobak (75 Grabowski), Raźniak. 

 

 

Źródło: Ciężkowianka Jaworzno

Dodano: 2018-10-22 17:23:49


Zobacz też: Klasa A (Chrzanów)

Ciężkowianka  Dulowa 

Komentarze