facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Futmal w delegacji: 26-31.10

Futmal w delegacji: 26-31.10

III liga, 27.10.2018
Hutnik Kraków - Wiślanie Jaśkowice, sb.14:00
reporter: Wojciech Tracz (video, transmisja)

Klasa Okręgowa (Kraków I), 27.10.2018
Piliczanka Pilica - Orzeł Iwanowice, sb.15:00
reporter: Krzysztof Jazgar (video, foto)

Turniej żaków, 28.10.2018
Kryspinów Cup Żaków (gr.A), nd.08:30 - futmal.pl/patronat
reporter: Piotr Kwiecień (tekst, foto)

Małopolska Liga Juniorów, 28.10.2018
Górnik Wieliczka - Podhale Nowy Targ, nd.10:00 - futmal.pl/patronat
reporterzy: Waldemar Ignaciuk (tekst), Krzysztof Porębski (foto)

Ekstraliga Kobiet, 28.10.2018
AZS UJ Kraków - GKS Katowice, nd.11:00 - futmal.pl/patronat
reporterzy: Piotr Kwiecień (tekst, video), Krzysztof Porębski (foto), Krzysztof Marcinkiewicz (transmisja)

IV liga (Kraków-Wadowice), 28.10.2018
Pcimianka Pcim - Dalin Myślenice, nd.14:00
reporter: Paweł Biela (tekst, foto)

Turniej żaków, 28.10.2018
Kryspinów Cup Żaków (gr.B), nd.16:00 - futmal.pl/patronat
reporter: Piotr Kwiecień (tekst, foto)

Lotto Ekstraklasa, 29.10.2018
Wisła Kraków - Zagłębie Sosnowiec, pn.18:00
reporterzy: Grzegorz Saj (tekst), Jakub Pieprzyk (foto)


Lista delegacji aktualizowana jest na bieżąco.

 

 

Źródło: futmal.pl

Dodano: 2018-10-26 11:13:55


Futmal w delegacji 

Komentarze


Ekstraliga Futsalu Kobiet (południe)

Wanda Słomniczanka Słomniki
:
ROW Rybnik
19.01.2019
18:00
AZS UJ Kraków
:
ISD-AJD Częstochowa
19.01.2019
18:30
Rolnik Głogówek
:
Rekord Bielsko Biała
19.01.2019
17:00

I liga futsalu kobiet (południe)

Gwiazda Prószków
:
Unia Opole
20.01.2019
17:30
AZS UŚ Katowice
:
Plon Błotnica Strzelecka
20.01.2019
18:00

I liga futsalu (południe)

Odra Futsal Opole
:
Maxfarbex Busko Zdrój
19.01.2019
16:30
Futsal Team Brzeg
:
Heiro Rzeszów
19.01.2019
18:00
GST Gliwice
:
Gwiazda Ruda Śląska
20.01.2019
17:00
AZS UMCS Lublin
:
FC Pyskowice
20.01.2019
17:00
Berland OSiR Komprachcice
:
KS Polkowice
20.01.2019
17:00
GKS Futsal Tychy
:
Futsal Nowiny
20.01.2019
15:00

II liga futsalu (Małopolska)

BSF Bochnia
:
AZS UEK Kraków
21.01.2019
20:15

Halowa Liga Oldbojów (Kraków)

Grębałowianka Kraków
3:3
Orzeł Piaski Wielkie
18.01.2019