facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Ostatnie wolne miejsca na Silver Cup 2018!

 SILVER CUP 2018

www.sms.krakow.pl

 

Uczniowski Klub Sportowy „Wilga” Kraków oraz Szkoła Mistrzostwa Sportowego Piłki Nożnej w Krakowie uprzejmie zaprasza Wasz Klub na XII cykl

Ogólnopolskiego  Halowego Turnieju  Piłki Nożnej –  SILVER CUP 2018

 

Organizator:

 

UKS „WILGA”Kraków

ul.Strąkowa 3a

30-410 Kraków

                                        

Współorganizator:

 

Szkoła Mistrzostwa Sportowego Piłki Nożnej

ul.Szablowskiego 1

30-127 Kraków

Cel :

 

Promocja Gminy

Promocja piłki nożnej  dzieci i młodzieży

 

 

Miejsce i Termin:  

 

Hala Widowiskowo Sportowa Zawoja-Centrum

            

24 - 25  Listopad 2018   rocznik 2009

24 - 25  Listopad 2018   rocznik 2008

1  - 2    Grudzień 2018   rocznik 2007

1  - 2    Grudzień 2018   rocznik 2006

 

Gry eliminacyjne                 - sobota      10.00  - 19.00

Gry eliminacyjne i Finały  - niedziela    8.00  - 14.00                                                       

Patronat Sportowy:  

SMS

ul.Szablowskiego 1

30- 410 Kraków

 

Patronat Medialny:        

www.sms.krakow.pl , www.futmal.pl

 

Uczestnicy :    

Przewidziany udział 12 drużyn (w każdej kategorii).

(każdy uczestnik musi posiadać ważne badania lekarskie oraz dokument tożsamości)

                                   

Warunki  techniczne :

Boisko 44 x 26 , bramki  5 ,  4+ bramkarz , (max. 15 zawodników !)

 

System gry:       

W grupach (3 grupy po 4 zespoły) „każdy z  każdym”,

W finałach system mieszany

 

Czas gry:          

14- 16 minut bez przerwy, każda drużyna rozegra 7  spotkań

 

Nagrody:           

Drużyny otrzymają puchary, dyplomy,3 najlepsze drużyny medale ( przewidziane dla 15 zawodników ) upominki ,nagrody rzeczowe dla najlepszych drużyn i zawodników 

 

Zakwaterowanie i wyżywienie:

Dom Wczasowy „Silver” – Zawoja 1185, (500 metrów od hali)

 

Finanse:                 

Koszt uczestnictwa od osoby  105 zł (wyżywienie -2 x obiad, kolacja, śniadanie,  nocleg)

Wpisowe  250 zł  przesłane na konto

( potwierdzenie przyjęcia na turniej co najmniej dwa tygodnie przed turniejem )          

 Organizator nie ubezpiecza uczestników  od nieszczęśliwych wypadków!

 

Zgłoszenia i informacje:        

e-mail: silvercup2018@gmail.com

 

 

Źródło: pg

Dodano: 2018-10-29 11:26:33


Komentarze


I liga

Warta Poznań
1:1
GKS Tychy
24.03.2019
15:00

II liga

Ruch Chorzów
1:1
Rozwój Katowice
24.03.2019
13:05

III liga, gr. IV

Wisła Sandomierz
2:1
Czarni Połaniec
24.03.2019
15:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

Kaszowianka Kaszów
2:2
KS Olkusz
24.03.2019
14:00
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
0:1
Beskid Andrychów
24.03.2019
14:00
Unia Oświęcim
0:1
Orzeł Ryczów
24.03.2019
11:00
Pcimianka Pcim
2:2
Wiślanka Grabie
24.03.2019
15:00

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Dunajec Zakliczyn
2:1
LKS Szaflary
24.03.2019
16:00
Orkan Szczyrzyc
1:3
GKS Drwinia
24.03.2019
15:30
Poprad Muszyna
1:1
Sandecja II Nowy Sącz
24.03.2019
16:00
Lubań Maniowy
0:3
Tarnovia Tarnów
24.03.2019
15:00

Klasa Okręgowa (Kraków I)

Bibiczanka Bibice
0:2
Piliczanka Pilica
24.03.2019
15:00
Proszowianka Proszowice
1:2
Orzeł Iwanowice
24.03.2019
15:30

Klasa Okręgowa (Kraków II)

Skawinka Skawina
2:1
TS Węgrzce
24.03.2019
15:00
Wieczysta Kraków
3:2
Hutnik II Kraków
24.03.2019
11:00
Piast Wołowice
1:0
Błękitni Modlnica
24.03.2019
16:00

Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Naprzód Sobolów
3:2
Rylovia Rylowa
24.03.2019
13:00
Radłovia Radłów
1:0
Raba Książnice
24.03.2019
15:00
Olimpia B.
2:4
Sokół Maszkienice
24.03.2019
14:00

Klasa Okręgowa (Tarnów II)

Wolania Wola Rzędzińska
5:2
Metal Tarnów
24.03.2019
15:00
Pogórze
2:1
LKS Ładna
24.03.2019
13:30
KS US Śmigno
0:1
Zorza Zaczarnie
24.03.2019
11:30
Olimpia Wojnicz
1:3
Ciężkowianka Ciężkowice
24.03.2019
16:00
Wisła Szczucin
1:0
Dunajec Zbylitowska Góra
24.03.2019
15:00
Tuchovia Tuchów
1:0
GLKS Gromnik
24.03.2019
15:00

Klasa A (Wieliczka)

Strażak Kokotów
3:2
UKS Sygneczów
24.03.2019
15:30
Piast Łapanów
1:2
Wilga Koźmice Wielkie
24.03.2019
15:30
Zryw Szarów
2:4
Błękitni Bodzanów
24.03.2019
14:00

Klasa A (Olkusz)

Orzeł K.
1:3
Pilica Wierbka
24.03.2019
13:00
Trzy Korony Żarnowiec
1:2
Olimpia Łobzów
24.03.2019
15:00
Unia Jaroszowiec
4:2
Leśnik Gorenice
24.03.2019
15:30
Laskowianka Laski
4:4
Spartak Charsznica
24.03.2019
15:00
Błysk Zederman
3:2
Hetman Dłużec
24.03.2019
15:30
Promień Przeginia
1:4
Legion Bydlin
24.03.2019
15:30

Klasa A (Chrzanów)

Victoria Zalas
1:3
MKS Libiąż
24.03.2019
11:00
Błyskawica Myślachowice
5:1
Korona Lgota
24.03.2019
15:00

Klasa B (Wieliczka)

Iskra Zakrzów
2:1
Naprzód Ochmanów
24.03.2019
15:00
Gryf Wiatowice
1:3
Sokół Chorągwica
24.03.2019
15:30
Wiarusy II
7:1
Błyskawica Wyciąże
24.03.2019
15:00

Centralna Liga Juniorów

Motor Lublin
2:1
Śląsk Wrocław
24.03.2019
12:00

Centralna Liga Trampkarzy (gr.D) - wiosna

AP 21 Kraków
2:2
Górnik Ł.
24.03.2019
12:00
Motor Lublin
0:3
KKP Korona
24.03.2019
14:30

Małopolska Liga Juniorów

Puszcza Niepołomice
2:1
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
24.03.2019
10:00
BKS Bochnia
4:0
Sokół Słopnice
24.03.2019
10:00
Górnik Wieliczka
2:0
Dalin Myślenice
24.03.2019
11:00

I Małopolska Liga Juniorów Młd - wiosna

Pcimianka
4:1
Dąb P.
24.03.2019
11:00
Soła Oświęcim
2:1
Tarnovia Tarnów
24.03.2019
11:00

I Małopolska Liga Trampkarzy - wiosna

Sandecja Nowy Sącz
2:1
AS Progres Kraków
24.03.2019
11:00
Okocimski Brzesko
2:0
Glinik
24.03.2019
10:00

II Małopolska Liga Trampkarzy - wiosna

Soła
1:4
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
24.03.2019
10:00
Raba Dobczyce
3:2
MKS Trzebinia
24.03.2019
14:00

I liga kobiet (południe)

Czwórka Radom
3:2
Rolnik Głogówek
24.03.2019
13:00
Resovia Rzeszów
3:0
Rysy Bukowina Tatrzańska
24.03.2019
12:00
ISD-AJD Częstochowa
0:0
Respekt Myślenice
24.03.2019
12:00