facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Futmal w delegacji: 2-8 listopada

Futmal w delegacji: 2-8 listopada

Małopolska Liga Juniorów, 03.11.2018
Garbarnia Kraków - Górnik Wieliczka, sb.11:00 - futmal.pl/patronat
reporter: Piotr Prochownik (tekst, foto)

Ekstraliga Kobiet, 03.11.2018
AZS UJ Kraków - Polonia Poznań, sb.12:00 - futmal.pl/patronat
reporterzy: Piotr Kwiecień (tekst, video), Krzysztof Porębski (foto), Krzysztof Marcinkiewicz (transmisja)

IV liga (Kraków-Wadowice), 03.11.2018
Dalin Myślenice - Górnik Wieliczka, sb.14:00
reporter: Paweł Biela (tekst, foto)

Klasa A (Myślenice), 03.11.2018
Zielonka Wrząsowice - Górki Myślenice, sb.14:00
reporterzy: Oliwier Bzowski (tekst), Paweł Biela (foto)

III liga, 04.11.2018
Soła Oświęcim - Wisła Puławy, nd.14:00
reportrer: Wojciech Tracz (video, transmisja)

Klasa Okręgowa (Kraków I), 04.11.2018
Orzeł Iwanowice - Przebój Wolbrom, nd.14:00
reporter: Krzysztof Jazgar (foto, video)

I liga polska kobiet, 04.11.2018
Respekt Myślenice - Wanda Kraków, nd.14:00
reporter: Paweł Panuś (tekst), Paweł Biela (foto)


LISTA DELEGACJI AKTUALIZOWANA JEST NA BIEŻĄCO

 

 

Źródło: futmal.pl

Dodano: 2018-11-02 13:42:38


Futmal w delegacji 

Komentarze


Klasa Okręgowa (Tarnów I)

LKS Gnojnik
:
Jadowniczanka Jadowniki
20.06.2019
18:00

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz)

Gród Podegrodzie
:
Laskovia
19.06.2019
18:00
Kolejarz Stróże
:
Sokół Stary Sącz
19.06.2019
17:00
Skalnik Kamionka Wielka
:
LKS Łużna
19.06.2019
18:00
LKS Rupniów
:
Jarmuta
19.06.2019
18:00
KS Tymbark
:
Wierchy Rabka Zdrój
19.06.2019
18:00
Orzeł Wojnarowa
:
Sokół Słopnice
20.06.2019
17:00
Zalesianka
:
Huragan Waksmund
20.06.2019
17:00
Ogniwo Piwniczna Zdrój
:
Poprad Rytro
20.06.2019
16:00

Klasa A (Myślenice)

Iskra Głogoczów
:
Topór Tenczyn
19.06.2019
18:00
Jordan Sum Zakliczyn
:
Skalnik Trzemeśnia
19.06.2019
18:00
Clavia Świątniki Górne
:
Beskid Tokarnia
19.06.2019
18:00
Iskra Brzączowice
:
Zielonka Wrząsowice
19.06.2019
18:00
Górki Myślenice
:
LKS Rudnik
19.06.2019
18:00
LKS Trzebunia
:
Rokita Kornatka
19.06.2019
18:00
Lubomir Wiśniowa
:
Orzeł Nowa Wieś
19.06.2019
18:00

I liga oldbojów (Kraków)

Wanda Kraków
3:1
Prądniczanka Kraków
17.06.2019
18:00
Dąbski
0:0
Orzeł Piaski Wielkie
17.06.2019
18:00
Grębałowianka Kraków
2:4
Wisła Kraków
17.06.2019
18:00
Opatkowianka Opatkowice
2:0
Garbarnia Kraków
17.06.2019
18:00
Cracovia Kraków
2:2
Hutnik Kraków
17.06.2019
18:00

II liga oldbojów (Kraków)

Krakus Swoszowice
2:1
Victoria Kobierzyn
17.06.2019
18:00
Tyniec Kraków
3:0
Borek Kraków
17.06.2019
18:00
Prokocim Kraków
5:0
Armatura Kraków
17.06.2019
18:00
Zwierzyniecki Kraków
4:4
Wieczysta Kraków
17.06.2019
18:00
Clepardia Kraków
2:0
Strzelcy
17.06.2019
18:00