facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Mają wiele do przemyślenia

Spójnia Osiek zaczynała rundę jesienną od sytuacji patowej, gdyż nie miała składu, piłkarze byli nieprzygotowani do ligowej rywalizacji, a nowy trener musiał błyskawicznie poukładać wszystkie klocki, by nie doszło do najgorszego. Praca szkoleniowca i zwodników sprawiły, że Spójnia odrobiła straty, jest w czołówce i trzeba się zastanowić poważnie, co z tą kwestią dalej zrobić, bo drużynie zaczyna "grozić" walka o wyższe cele. - Będziemy rozmawiać z działaczami i ustalimy strategie na rundę rewanżową - mówi trener Spójni Tomasz Dudek.

W przypadku Prądnika Sułoszowa sytuacja jest jasna. Beniaminek walczył jesienią z całych sił, ale punktów wiele nie zrobił. To, że ekipa Marcina Górki będzie grać o utrzymanie było wiadome od początku, teraz kwestia jest taka, czy zimą drużyna tak przygotuje się na tyle solidnie, by utrzymać dla Sułoszowej szósty poziom wyczynu.

Gospodarze atakowali głównie skrzydłami, skąd przeprowadzone zostały trzy akcje, po których Spójnia prowadziła 3-0 i stało się jasne, że zdobedzie trzy punkty. - Zagraliśmy dobry mecz, forma zepołu jest coraz lepsza, dla nas zkoda, że jesień już się kończy - mówi Dudek. - Rywal wygrał zużenie, ale pierwsz braka padła ze spalonego - ocenił Górka.

Spójnia Osiek - Prądnik Sułoszowa 4-1 (2-0)
Bramki; Cudejko 2, A. Żmuda, Surma - G. Gądek.
Spójnia; Chwałka - Zysk (80 Czarnota), Szymczyk, P. Duda (85 Baraniak), D. Duda, A. Żmuda (60 Sokołowski), Cudejko, Niemczyk, P. Żmuda, Surma.
Prądnik; Święczek - P. Kaganiec, K. Kaganiec, D. Gęgotek, Szczepański, Kozioł (80 Śmigielski), G. Gądek, Karol Gegotek (80 Lipa), Skołucki (60 Kacper Gęgotek), Dominik Kajda, Damian Kajda.

 

 

Źródło: Paweł Panuś

Dodano: 2018-11-05 15:01:55


Zobacz też: Klasa Okręgowa (Kraków I)

Prądnik Sułoszowa  Spójnia Osiek 

Komentarze


Ekstraklasa

Wisła Kraków
2:3
Wisła Płock
22.04.2019
15:30
Korona Kielce
2:0
Śląsk Wrocław
22.04.2019
18:00
Miedź Legnica
2:2
Zagłębie Sosnowiec
22.04.2019
15:30
Górnik Zabrze
1:0
Arka Gdynia
22.04.2019
18:00
Piast Gliwice
:
Zagłębie Lubin
23.04.2019
18:00
Cracovia Kraków
:
Jagiellonia Białystok
23.04.2019
20:30
Pogoń Szczecin
:
Lechia Gdańsk
24.04.2019
18:00
Lech Poznań
:
Legia Warszawa
24.04.2019
20:30
Zagłębie Sosnowiec
:
Wisła Kraków
25.04.2019
20:30
Śląsk Wrocław
:
Górnik Zabrze
25.04.2019
20:30
Wisła Płock
:
Korona Kielce
25.04.2019
18:00
Arka Gdynia
:
Miedź Legnica
25.04.2019
18:00

I liga

Odra Opole
:
Stal Mielec
24.04.2019
19:00
Wigry Suwałki
:
ŁKS Łódź
24.04.2019
17:00
GKS Jastrzębie
:
Bytovia Bytów
24.04.2019
18:00
Puszcza Niepołomice
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
24.04.2019
19:00
Sandecja Nowy Sącz
:
GKS Tychy
24.04.2019
19:10
Raków Częstochowa
:
Podbeskidzie Bielsko Biała
24.04.2019
17:30
GKS Katowice
:
Stomil Olsztyn
24.04.2019
20:00
Chojniczanka Chojnice
:
Warta Poznań
24.04.2019
20:00
Chrobry Głogów
:
Garbarnia Kraków
24.04.2019
18:00

II liga

Znicz Pruszków
:
Rozwój Katowice
24.04.2019
19:00
Błękitni Stargard
:
Siarka Tarnobrzeg
24.04.2019
17:00
Widzew Łódź
:
Radomiak Radom
24.04.2019
19:05
Górnik Łęczna
:
Pogoń Siedlce
24.04.2019
17:00
ROW Rybnik
:
GKS Bełchatów
24.04.2019
17:00
Stal Stalowa Wola
:
Olimpia Elbląg
24.04.2019
17:00
Elana Toruń
:
Skra Częstochowa
24.04.2019
17:00
Resovia Rzeszów
:
Ruch Chorzów
24.04.2019
17:00
Gryf Wejherowo
:
Olimpia Grudziądz
24.04.2019
17:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

Górnik Wieliczka
:
Pcimianka Pcim
24.04.2019
17:00

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Watra Białka Tatrzańska
:
Unia Tarnów
24.04.2019
17:00

Klasa A (Myślenice)

Rokita Kornatka
1:3
Górki Myślenice
22.04.2019
14:00

Klasa B (Kraków III)

Fairant Kraków
:
Kabel
24.04.2019
18:00

Klasa B (Myślenice I)

Karpaty II Siepraw
:
Sokół Borzęta
22.04.2019
16:00

I Małopolska Liga Juniorów Młd - wiosna

Soła Oświęcim
:
Pcimianka
23.04.2019
16:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Hutnik Kraków
24.04.2019
17:00

II Małopolska Liga Juniorów Młd - wiosna

Sandecja II Nowy Sącz
:
Dunajec Nowy Sącz
23.04.2019
16:00

Ekstraliga Kobiet

AZS UJ Kraków
:
SMS Łódź
24.04.2019
16:00
AZS PWSZ Wałbrzych
:
Górnik Łęczna
24.04.2019
16:00
Medyk Konin
:
AZS Wrocław
24.04.2019
16:00
Mitech Żywiec
:
Olimpia Szczecin
24.04.2019
16:00
Czarni Sosnowiec
:
Polonia Poznań
24.04.2019
16:00
AZS PSW Biała Podlaska
:
GKS Katowice
24.04.2019
14:00