facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Cudowna bramka Hyżego

W 11 minucie dobre dośrodkowanie z prawej strony boiska posłał Eryk Bulga a piłka w polu karnym trafiła do Szczepana Hyżego. "Ligowiec" głową gra wyśmienicie co udowodnił w tej sytuacji strzelając precyzyjnie do siatki. Zaraz potem goście z Dobczyc wyreżyserowali kolejną groźną sytuacje ale piłka powędrowała na... plac budowy znajdujący się za bramką Wróblowianki.

Kolejna ofensywna aranżacja zakończyła się już golem przecudnej urody. Po zamieszaniu w polu karnym piłka trafiła na 20-25m gdzie dopadł do niej Radosław Hyży. Defensywny pomocnik Raby huknął jak z armaty i cytując klasyka "przyszło, naszło, weszło"! Futbolówka zatrzepotała w okienku a golkiper miejscowych nie miał nic do powiedzenia.
 
Po tym trafieniu nieco przebudzili się gospodarze ale szybko ich poczynania zostało przygaszone trzecim golem. Tym razem błyskawiczny kontratak i na wślizgu dobre zagranie Michała Zborowskiego wykorzystał Arkadiusz Dudek.

Ekipa miejscowych tuż przed zejściem do szatni zaliczyła wreszcie swoje trafienie. Ładny strzał z narożnika pola karnego oddał Klimek i piłka po rękach Rumana trafiła do celu.
 
 
Wróblowianka Kraków - Raba Dobczyce 1:3 (1:3)
Klimek 43 - Sz.Hyży 11, R.Hyży 26, Dudek 30.
  
Wróblowianka: Miśkiewicz - Klimek, Jurek, Gawlik, Kutovyi, Dyl, Sobolewski, Trytek, Kowalówka, Chorążki, Kobos.
Raba: Ruman - R.Zborowski, Krawczyk (68. Idzi), Budyn, Bulga (57. Ł.Ziemianin) - Ptak (76. Duda), M.Ziemianin (85. Błaszczyk), R.Hyży (64. Kabaja), Dudek, M.Zborowski - Sz.Hyży.
 

 

 

Źródło: Raba Dobczyce

Dodano: 2018-11-05 17:34:56


Zobacz też: Klasa Okręgowa (Kraków III)

Raba Dobczyce  Wróblowianka 

Komentarze


Ekstraklasa

Jagiellonia Białystok
2:2
Lech Poznań
11.11.2018
18:00
Miedź Legnica
0:4
Arka Gdynia
11.11.2018
15:30
Korona Kielce
1:0
Piast Gliwice
11.11.2018
15:30

I liga

Puszcza Niepołomice
1:3
Raków Częstochowa
11.11.2018
18:00

II liga

Górnik Łęczna
2:1
Gryf Wejherowo
11.11.2018
19:15

III liga, gr. IV

Wisła Sandomierz
0:1
Podlasie Biała Podlaska
11.11.2018
13:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

Pcimianka Pcim
1:0
MKS Trzebinia
11.11.2018
13:00

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Sandecja II Nowy Sącz
3:2
Dunajec Zakliczyn
11.11.2018
11:00
GKS Drwinia
2:1
LKS Szaflary
11.11.2018
13:00
Olimpia Pisarzowa
0:1
Okocimski Brzesko
11.11.2018
13:00
Barciczanka Barcice
:
Limanovia Limanowa
12.11.2018
13:00

Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Sokół Maszkienice
6:2
Radłovia Radłów
11.11.2018
14:00

Klasa Okręgowa (Tarnów II)

GLKS Gromnik
2:1
Wola Radłowska
11.11.2018
13:00
Dunajec Zbylitowska Góra
2:3
Pogórze
11.11.2018
13:00
Olimpia Wojnicz
2:4
Polan Żabno
11.11.2018
13:00
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
4:0
LKS Ładna
11.11.2018
13:00
Wolania Wola Rzędzińska
4:1
Ciężkowianka Ciężkowice
11.11.2018
13:00

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz)

Zalesianka
1:6
Sokół Słopnice
11.11.2018
13:30
KS Tymbark
1:5
Laskovia
11.11.2018
11:00
Sokół Stary Sącz
1:4
Gród Podegrodzie
11.11.2018
11:00
Ogniwo Piwniczna Zdrój
1:2
Wierchy Rabka Zdrój
11.11.2018
13:00
LKS Rupniów
2:3
Huragan Waksmund
11.11.2018
13:30

Klasa A (Kraków I)

Jastrzębiec Książ Wielki
5:1
Czarni 03 Grzegorzowice
11.11.2018
13:30
Orzeł Bębło
1:3
Partyzant Dojazdów
11.11.2018
14:00
Galicja Raciborowice
3:4
Szreniawa Koszyce
11.11.2018
14:00
Wierzbowianka Wierzbno
4:5
LKS Niedźwiedź
11.11.2018
14:00

Klasa A (Kraków II)

Lotnik Kryspinów
:
Kmita Zabierzów
11.11.2018
11:00

Klasa A (Kraków III)

Strzelcy Kraków
3:2
Cedronka Wola Radziszowska
11.11.2018
13:00

Klasa A (Olkusz)

Trzy Korony Żarnowiec
:
Legion Bydlin
11.11.2018
13:00
Promień Przeginia
2:3
Orzeł K.
11.11.2018
13:30

Klasa B (Kraków I)

Iskra Pałecznica
0:4
Novi Narama
11.11.2018
14:00
Milenium Radziemice
0:6
Orzeł II Iwanowice
11.11.2018
14:00
Słomniczanka II Słomniki
3:0
Agricola Klimontów
11.11.2018
13:00

Klasa B (Kraków II)

Sparta Przeginia Duchowna
4:2
Topór Aleksandrowice
11.11.2018
14:00

Klasa B (Kraków III)

Fairant Kraków
3:1
Zawisza Sulechów
11.11.2018
14:00

Klasa B (Kraków IV)

Pozowianka Pozowice
3:1
Universum Kraków
11.11.2018
14:00
Trzebol Wielkie Drogi
5:2
TKKF Kliny Kraków
11.11.2018
11:00
Gajowianka II Gaj
3:2
Grom Kraków
11.11.2018
14:00
Piast Skawina
:
Pogoń Skotniki
12.11.2018
13:30

Klasa B (Olkusz II)

Cobra Wężerów
:
Victoria Smroków
11.11.2018
13:00
Czapla Czaple Male
:
Dłubnia Trzyciąż
11.11.2018
13:00

Centralna Liga Juniorów

Ruch Chorzów
1:2
Escola Varsovia Warszawa
11.11.2018
11:30
Arka G.
2:3
Śląsk Wrocław
11.11.2018
13:00
Cracovia Kraków
2:1
Wisła Kraków
11.11.2018
14:30

Małopolska Liga Juniorów

Puszcza Niepołomice
5:3
Profi Zielonki
11.11.2018
11:00
Dalin Myślenice
3:1
BKS Bochnia
11.11.2018
10:00
Podhale Nowy Targ
0:2
Garbarnia Kraków
11.11.2018
10:00
Dunajec Nowy Sącz
:
Zatorzanka Zator
12.11.2018
11:00

I liga kobiet (południe)

Rysy Bukowina Tatrzańska
1:4
Rekord Bielsko Biała
11.11.2018
12:00
Czwórka Radom
0:1
Dargfil Tomaszów Mazowiecki
11.11.2018
13:00

II liga małopolska kobiet

Prądniczanka Kraków
1:2
Sparta Daleszyce
11.11.2018
11:00

III liga małopolska kobiet

Górnik Wieliczka
:
Pogorzanka Pogorzyce
14.11.2018
18:00