facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Wynik, o którym nawet nie śniono

Dziecanovia rzutem na taśmę awansowała do klasy okręgowej, a w niej radziła sobie jesienią bardzo dobrze, Nie było nawet meczu, o którym mówi sie zwyczajowo, że nowy zespół płacił frycowe. - Działacze mówią, że ten trzeci awans do klasy okręgowej jest najlepszy, bo zwykle po rundzie jesiennej sytuacja zmuszała klub do gry o utrzymanie. Teraz jest inaczej i mnie jako trenera cieszą takie opinie. Na nasz wynik złożyło się wiele czynników, dobrze wkomponowali sie dwaj nowi gracze Fijak i Szczepański, którzy swoim doświadczeniem wręcz imponują. Postęp zrobili piłkarze, którzy grali w klasie A, a strzelecko odblokował się Mistarz, który zdobył w tej rundzie 16 goli - mówi trener Dziecanovii Arkadiusz Wyroba.

W ostatnim meczu rundy Dziecanovia pokonala innego beniaminka - Wiarusy Igołomia 6-3 (1-2). Bramki zdobyli; Mistarz 2, Klimczyk 2, Czajczyk, Dębowski. Gospodarze zagrali w składzie; Kujawka - Górski (75 Wysopal), Wilk, Fijak, Rudzik, Winiarski, Ślusarz (46 Pitala), Dębowski (70 Czajczyk), Szczepański (75 Matoga), Mistarz.

 

 

Źródło: Paweł Panuś

Dodano: 2018-11-06 17:01:33


Zobacz też: Klasa Okręgowa (Kraków III)

Wiarusy Igołomia  Dziecanovia 

Komentarze


Ekstraklasa

Jagiellonia Białystok
2:2
Lech Poznań
11.11.2018
18:00
Miedź Legnica
0:4
Arka Gdynia
11.11.2018
15:30
Korona Kielce
1:0
Piast Gliwice
11.11.2018
15:30

I liga

Puszcza Niepołomice
1:3
Raków Częstochowa
11.11.2018
18:00

II liga

Górnik Łęczna
2:1
Gryf Wejherowo
11.11.2018
19:15

III liga, gr. IV

Wisła Sandomierz
0:1
Podlasie Biała Podlaska
11.11.2018
13:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

Pcimianka Pcim
1:0
MKS Trzebinia
11.11.2018
13:00

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Sandecja II Nowy Sącz
3:2
Dunajec Zakliczyn
11.11.2018
11:00
GKS Drwinia
2:1
LKS Szaflary
11.11.2018
13:00
Olimpia Pisarzowa
0:1
Okocimski Brzesko
11.11.2018
13:00
Barciczanka Barcice
:
Limanovia Limanowa
12.11.2018
13:00

Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Sokół Maszkienice
6:2
Radłovia Radłów
11.11.2018
14:00

Klasa Okręgowa (Tarnów II)

GLKS Gromnik
2:1
Wola Radłowska
11.11.2018
13:00
Dunajec Zbylitowska Góra
2:3
Pogórze
11.11.2018
13:00
Olimpia Wojnicz
2:4
Polan Żabno
11.11.2018
13:00
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
4:0
LKS Ładna
11.11.2018
13:00
Wolania Wola Rzędzińska
4:1
Ciężkowianka Ciężkowice
11.11.2018
13:00

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz)

Zalesianka
1:6
Sokół Słopnice
11.11.2018
13:30
KS Tymbark
1:5
Laskovia
11.11.2018
11:00
Sokół Stary Sącz
1:4
Gród Podegrodzie
11.11.2018
11:00
Ogniwo Piwniczna Zdrój
1:2
Wierchy Rabka Zdrój
11.11.2018
13:00
LKS Rupniów
2:3
Huragan Waksmund
11.11.2018
13:30

Klasa A (Kraków I)

Jastrzębiec Książ Wielki
5:1
Czarni 03 Grzegorzowice
11.11.2018
13:30
Orzeł Bębło
1:3
Partyzant Dojazdów
11.11.2018
14:00
Galicja Raciborowice
3:4
Szreniawa Koszyce
11.11.2018
14:00
Wierzbowianka Wierzbno
4:5
LKS Niedźwiedź
11.11.2018
14:00

Klasa A (Kraków II)

Lotnik Kryspinów
:
Kmita Zabierzów
11.11.2018
11:00

Klasa A (Kraków III)

Strzelcy Kraków
3:2
Cedronka Wola Radziszowska
11.11.2018
13:00

Klasa A (Olkusz)

Trzy Korony Żarnowiec
:
Legion Bydlin
11.11.2018
13:00
Promień Przeginia
2:3
Orzeł K.
11.11.2018
13:30

Klasa B (Kraków I)

Iskra Pałecznica
0:4
Novi Narama
11.11.2018
14:00
Milenium Radziemice
0:6
Orzeł II Iwanowice
11.11.2018
14:00
Słomniczanka II Słomniki
3:0
Agricola Klimontów
11.11.2018
13:00

Klasa B (Kraków II)

Sparta Przeginia Duchowna
4:2
Topór Aleksandrowice
11.11.2018
14:00

Klasa B (Kraków III)

Fairant Kraków
3:1
Zawisza Sulechów
11.11.2018
14:00

Klasa B (Kraków IV)

Pozowianka Pozowice
3:1
Universum Kraków
11.11.2018
14:00
Trzebol Wielkie Drogi
5:2
TKKF Kliny Kraków
11.11.2018
11:00
Gajowianka II Gaj
3:2
Grom Kraków
11.11.2018
14:00
Piast Skawina
:
Pogoń Skotniki
12.11.2018
13:30

Klasa B (Olkusz II)

Cobra Wężerów
:
Victoria Smroków
11.11.2018
13:00
Czapla Czaple Male
:
Dłubnia Trzyciąż
11.11.2018
13:00

Centralna Liga Juniorów

Ruch Chorzów
1:2
Escola Varsovia Warszawa
11.11.2018
11:30
Arka G.
2:3
Śląsk Wrocław
11.11.2018
13:00
Cracovia Kraków
2:1
Wisła Kraków
11.11.2018
14:30

Małopolska Liga Juniorów

Puszcza Niepołomice
5:3
Profi Zielonki
11.11.2018
11:00
Dalin Myślenice
3:1
BKS Bochnia
11.11.2018
10:00
Podhale Nowy Targ
0:2
Garbarnia Kraków
11.11.2018
10:00
Dunajec Nowy Sącz
:
Zatorzanka Zator
12.11.2018
11:00

I liga kobiet (południe)

Rysy Bukowina Tatrzańska
1:4
Rekord Bielsko Biała
11.11.2018
12:00
Czwórka Radom
0:1
Dargfil Tomaszów Mazowiecki
11.11.2018
13:00

II liga małopolska kobiet

Prądniczanka Kraków
1:2
Sparta Daleszyce
11.11.2018
11:00

III liga małopolska kobiet

Górnik Wieliczka
:
Pogorzanka Pogorzyce
14.11.2018
18:00