facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Kryspinów Cup Skrzatów (foto)

Kryspinów Cup Skrzatów (foto)

Kryspinów Cup trwa nadal. W sobotę 17 listopada na parkiecie Zespołu Szkół im.J.Kantego w Liszkach rywalizowały drużyny w kategorii Skrzatów. Emocji tradycyjnie nie zabrakło ale nie zabrakło przede wszystkim dobrej zabawy, o którą tak naprawdę tego dnia chodziło.

 

 

W tym wieku trudno jeszcze o znaczące różnice w poziomie piłkarskim między zespołami, więc o losach rywalizacji często decydowały indywidualności bądź odrobina szczęścia. Niemniej kilku perełek, tradycyjnie można było się tego dnia doszukać. Choćby grający w Lotniku Kryspinów Szymon Indyk - zawodnik ze znakomicie ułożoną lewą nogą, z dużymi umiejętnościami snajperskimi ale i defensywnymi. Dużo notował przechwytów i ogólnie miał niebagatelny wkład w siłę ognia kryspinowian w grupie A. A przecież był jeszcze filigranowy Kacper Piątek, snajper który wzorem Krzysztofa Piątka z Genoi strzelał w tym turnieju jak na zawołanie. Prezentował dużą umiejętność gry jeden na jeden noi nosa do zdobywania goli miał przede wszystkim. Wraz z Igorem Rakoczym i Igorem Armatysem z Piasta Wołowice, prezentował się najlepiej w klasyfikacji strzelców całego turnieju. 
 
Konynuując wątek piłkarskich perełek, nie sposób przejść obojętnie obok postawy Franciszka Majdy z Bronowianki. To niezwykle przebojowy piłkarz, z ogromnym ciągiem na bramkę. Szarżował na bramkę rywali bezpardonowo i jeśli przez życie będzie brnął tak pewny siebie jak w tych zawodach, przed tym chłopakiem świetlana przyszłość. Nastrzelał w turnieju cztery gole ale mógł i więcej bo w meczu z Hutnikiem był autorem spektakularnego strzału, po którym piłka odbiła się od obu słupków i wróciła na plac gry. Trochę wbrew wynikom drużyny, świetnie prezentowało się też kilku graczy Prokocimia Kraków. Mowa przede wszystkim Karolu Marcjanie, który jako jeden z nielicznych w całej imprezie wykazywał się kapitalnym panowaniem nad piłką, pomysłowymi zwodami, dobrym balansem ciała noi jak się okazało także skutecznością pod bramką przeciwnika (najskuteczniejszy strzelec w drużynie) - ale i o Piotrze Gadowskim, który dobrze grał z nogą na piłce, błysnął kilkoma ciekawymi dryblingami i pomysłowością w grze. W oko wpadała także gra Igora Paździerkiewicza z Akademii Futbolu Ochojno. To gracz który wyraźnie ma dryg do futbolu, a do tego w ofensywie spisywał się bardzo poprawnie i wydawać by się mogło, że koszulka Barcelony, w jakich grali młodzi gracze ze szkółki trenera Stawowego dodawała temu zawodnikowi skrzydeł. Noi rzecz jasna o kilku indywidualnościach Piasta Wołowice należy wspomnieć. Taki tercet jak Igor Rakoczy, Igor Armatys i Piotr Niedośpiał to skarb w talii każdego szkoleniowca i ten właśnie poprowadził ekipę Piasta do kompletu zwycięstw w turnieju. 
 
A Piast potrafił i rozgromić nawet wicelidera Bronowiankę. Wynik 10:3 robi wrażenie ale warto dodać, że był to też poniekąd wyścig strzelecki Armatysa i Rakoczego. Oboje zdobyli po cztery gole i wypracowali ten jakże okazały wynik. Bronowianie dużo zawdzięczali wspomnianej przebojowości Franciszka Majdy, który w asyście Stanisława Jaśkiewicza i Aleksandra Markuta poprowadzili ekipę z ul.Zarzecze do fotela wicelidera tabeli. Podopieczni Sebastiana Lutaka potrafili też zachwycić kreatywnością ustawiając czterosobowy mur na połowie przeciwnika przy rzucie wolnym wykonywanym przez rywala. Trzeci w tabeli był Lotnik Kryspinów, zespół z duetem Kacper Piątek - Szymon Indyk. Obaj generowali spory ruch pod bramką przeciwnika i pewnie gdyby kryspinowanie mieli więcej zimnej krwi pod własną bramką i nie stracili dziesięciu goli, miejscowi powalczyliby z Bronowianką o drugi stopień podium. Mniej indywidualności miały ekipy Błękitnych Modlnica i Hutnika. To oraz kilka detali spowodowały, że walki o podium nie udało się podjąć. Modlniczanie nie dali się rozgromić Piastowi i Bronowiance, urwali punkty Lotnikowi i pewnie pokonali Hutnika plasując się w tabeli tuż za gospodarzami. Na koniec słów kilka o Hutniku. Tu wyraźnie dominowała edukacja i.. dobra zabawa. Hutnicy mieli lepsze i słabsze momenty ale na plus na pewno zapiszą zdobycie najwięcej goli przeciwko dominatorom z Wołowic oraz minimalną porażkę z Lotnikiem.
 
Ciekawie było też i w grupie B, gdzie także trzy zespoły nadawały ton rozgrywce. Grający w niemal niezmienionym (co w porannej grupie A) składzie Lotnik tym razem nie znalazł pogromcy. Wysokie zwycięstwo 6:2 nad Orbitą na inaugurację okazało się wyznacznikiem formy kryspinowian. Ogranie wicemistrza grupy tak okazale pociągnęło za sobą coraz lepszą grę w kolejnych meczach i gdyby nie niemoc strzelecka przeciwko Wiarusom, Lotnik mógł zakończyć zmagania nawet z kompletem punktów. Niewiele zabrakło wspomnianej Orbicie Bukowno z Igim Matuszewskim w składzie. Ekipę z Bukowna charateryzował niezwykle ofensywny styl gry. Odbiło się to zresztą na bilansie bramkowym, który obrazuje wysoki nacisk na atak, a nieco mniejszy na grę obronną. Tyle, że ta pasja i waleczność, zarażała kibiców, którzy od drugiego pojedynku mocno utożsamiali się ze stylem gry zespołu i ich doping potęgował piękno widowiska. Wiarusy Igołomia. Zespół który nie podołał wyraźnie Orbicie i Lotnikowi ale uporał się gładko z resztą stawki, toteż znalazło się dla tej ekipy miejsce na podium, ekipy dość zbilansowanej i wyrównanej. Zdobyczą bramkową dzieliło się aż pięciu spośród siedmiu zawodników wpisanych do protokołu meczowego. Słabo punktowały AFO i Prokocim, zespoły które mimo kilku ciekawych graczy, nie grzeszyły konsekwencją w defensywie i rywale skrzętnie to wykorzystali. 
 
Tradycyjnie na koniec piłkarskich zmagań w obu grupach, odbywała się Ceremonia Wręczenia Nagród. Medalami nagrodzono wszystkich uczestników, każdy zespół otrzymał pamiątkowy dyplom, okazały puchar oraz upominki ufundowane przez firmę Kraksport, Kraków Airport, Powiat Krakowski, Gminę Liszki a także Polski Związek Piłki Nożnej. Nie zabrakło statuetek dla liderów poszczególnych drużyn a także nagród niespodzianek wręczanych zawodnikom wybieranych w drodze losowania.
 
Grupa A
Lotnik - Hutnik 3:2
Piast - Błękitni 4:1
Hutnik - Piast 5:9
Lotnik - Bronowianka 2:2
Piast - Bronowianka 10:3
Hutnik - Błękitni 2:7
Błękitni - Bronowianka 0:3
Lotnik - Piast 1:4
Lotnik - Błękitni 2:2
Bronowianka - Hutnik 4:1

1. Piast 4 12 28-10
2. Bronowianka 4  7 12-13
3. Lotnik 4  5  8-10
4. Błękitni 4  4 10-11
5. Hutnik 4  0  8-23
 
Piast Wołowice: Radosław Machaczka, Kacper Morawski (1 gol), Mateusz Bojda (1), Igor Rakoczy (8), Igor Armatys (10), Bartosz Zalasiński (4), Mikołaj Skowronek, Piotr Niedośpiał (4), Mateusz Gaweł. LIDER: Igor Armatys. TRENER: Dawid Gala.
Bronowianka Kraków: Stanisław Jaśkiewicz (4), Sebastian Kłaputa (1), Szymon Witek, Jan Brzęk, Norbert Zieliński, Leon Zięba, Franciszek Majda (4), Aleksander Markut (2). LIDER: Leon Zięba. TRENER: Sebastian Lutak.
Hutnik Kraków: Wiktor Zapała, Wiktor Murdza (2), Krystian Zaborski (1), Maciej Dudek (4), Krzysztof Korpak (1), Arkadiusz Burnat (2), Ignacy Jaroniewski, Alan Wojtusik, Wojciech Zając, Sebastian Cisowski. LIDER: Maciej Dudek. TRENER: Maksymilian Habowski.
Błękitni Modlnica: Maksymilian Drzyzga, Bartosz Janik (2), Brunon Janik, Igor Kotula, Kamil Polakiewicz, Franciszek Stefański (4), Tymoteusz Waliłko, Jerzy Wołkowski, Zuzanna Ostrowska, Olivier Kustra. LIDER: Franciszek Stefański. TRENER: Piotr Pasternak.
Lotnik Kryspinów: Antoni Kowalówka, Paweł Kącik, Szymon Jaskowski, Maksymilian Żurek (1), Cezary Maślanka (2), Feliks Chruściel, Mateusz Steczko, Kacper Piątek, Tadeusz Stec, Patryk Duszyk, Stanisław Rodzynkiewicz, Szymon Indyk (5). LIDER: Mateusz Steczko. TRENER: Bartosz Poniedziałek.


Grupa B
Lotnik - Orbita 6:2
AFO - Prokocim 5:0
Orbita - AFO 4:2
Lotnik - Wiarusy 0:0
AFO - Wiarusy 1:3
Orbita - Prokocim 7:2
Prokocim - Wiarusy 2:7
Lotnik - AFO 5:2
Lotnik - Prokocim 4:2
Wiarusy - Orbita 1:5

1. Lotnik 4 10 15-6
2. Orbita 4  9 18-11
3. Wiarusy 4  7 11-8
4. AFO 4  3 10-12
5. Prokocim  4  0  6-23
 
Prokocim Kraków: Szymon Piszczek, Jakub Leńczowski, Piotr Gadowski, Dawid Łanocha, Patryk Jaglarz (1), Wiktor Kantorczyk, Szymon Mostowik, Adam Szczepanik, Karol Marcjan (3), Kacper Piech. LIDER: Szymon Piszczek. TRENER: Adrian Pater.
Lotnik Kryspinów: Antoni Kowalówka, Paweł Kącik, Maks Żurek (2), Szymon Jaskowski, Feliks Chruściel, Cezary Maślanka (1), Jan Trzciński, Kacper Piątek (9), Szymon Indyk (2). LIDER: Kacper Piątek. TRENER: Bartosz Poniedziałek.
Wiarusy Igołomia: Wiktor Walczyk (2), Stanisław Drzewiecki (2), Dawid Mima (2), Wiktor Urych (3), Jakub Nowotarski (2), Adrian Marszałek. LIDER: Adrian Marszałek. TRENER: Bartłomiej Pasiut.
Akademia Futbolu Ochojno: Aleksander Kostrz (1), Olaf Wcisło, Krystian Salawa, Ignacy Kimszal, Igor Paździerkiewicz (5), Wiktor Dąbrowski, Igor Stryszowski (2), Oliwier Strzyowski (2), Jakub Tomana. LIDER: Igor Paździerkiewicz. TRENER: Piotr Drożdżowski.
Orbita Bukowno: Igi Matuszewski (2), Filip Karoń (1), Kuba Gondek, Franciszek Piekarzewski, Filip Liszka, Mateusz Piątek (5), Kajetan Czerwiński (4), Dawid Poczęsny (4), Igor Tomsia. LIDER: Dawid Poczęsny. TRENER: brak danych.


RELACJA WYKONANA W RAMACH USŁUGI: WWW.FUTMAL.PL/PATRONAT
 

Źródło: Piotr Kwiecień

Dodano: 2018-11-18 17:48:05


Galeria zdjęć

 

Kryspinów Cup 

Komentarze


III liga, gr. IV

Wiślanie Jaśkowice
2:0
Hutnik Kraków
21.05.2019
17:00
Hutnik Kraków
:
Orlęta Radzyń Podlaski
24.05.2019
16:00
KSZO Ostrowiec Św.
:
Chełmianka Chełm
24.05.2019
19:29
Motor Lublin
:
Podhale Nowy Targ
25.05.2019
17:00
Stal Kraśnik
:
Wólczanka Wólka Pełkińska
25.05.2019
17:00
Podlasie Biała Podlaska
:
Spartakus Daleszyce
25.05.2019
17:00
Czarni Połaniec
:
Avia Świdnik
25.05.2019
17:00
Wisła Sandomierz
:
Stal Rzeszów
25.05.2019
17:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

Clepardia Kraków
:
MKS Trzebinia
25.05.2019
11:00
Unia Oświęcim
:
Dalin Myślenice
25.05.2019
18:00
Beskid Andrychów
:
KS Olkusz
25.05.2019
18:00
Jutrzenka Giebułtów
:
Orzeł Piaski Wielkie
25.05.2019
11:00
Wiślanka Grabie
:
Kaszowianka Kaszów
25.05.2019
18:00

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Glinik Gorlice
:
LKS Szaflary
25.05.2019
17:00
BKS Bochnia
:
Poprad Muszyna
25.05.2019
16:00
Barciczanka Barcice
:
Watra Białka Tatrzańska
25.05.2019
17:00
Sandecja II Nowy Sącz
:
Limanovia Limanowa
25.05.2019
11:00
Tarnovia Tarnów
:
Dunajec Zakliczyn
25.05.2019
17:00
Unia Tarnów
:
GKS Drwinia
25.05.2019
17:00

Klasa Okręgowa (Kraków I)

Grębałowianka Kraków
:
Przebój Wolbrom
25.05.2019
18:00
Prądniczanka Kraków
:
Spójnia Osiek
25.05.2019
17:00
Pogoń Miechów
:
Prądnik Sułoszowa
25.05.2019
17:00

Klasa Okręgowa (Kraków II)

Prokocim Kraków
:
Bronowianka Kraków
25.05.2019
17:00
Borek Kraków
:
Skawinka Skawina
25.05.2019
11:00
Świt Krzeszowice
:
Wiślanie II Jaśkowice
25.05.2019
17:00
Nadwiślan Kraków
:
Hutnik II Kraków
25.05.2019
17:00

Klasa Okręgowa (Kraków III)

Gdovia Gdów
:
Gościbia Sułkowice
25.05.2019
17:00
Czarni Staniątki
:
Raba Dobczyce
25.05.2019
17:00
Wiarusy Igołomia
:
Wróblowianka Wróblowice
25.05.2019
18:00
Tempo Rzeszotary
:
LKS Śledziejowice
25.05.2019
17:00
Dziecanovia Dziekanowice
:
Karpaty Siepraw
25.05.2019
18:00

Klasa Okręgowa (Wadowice)

Niwa Nowa Wieś
:
Nadwiślanin Gromiec
25.05.2019
16:00
Garbarz Zembrzyce
:
Sosnowianka Stanisław Dln
25.05.2019
17:00
Zatorzanka Zator
:
KS Chełmek
25.05.2019
17:00
Halniak Maków Podhalański
:
Victoria Jaworzno
25.05.2019
17:00
Arka Babice
:
Brzezina Osiek
25.05.2019
17:00
LKS Żarki
:
Tempo Białka
25.05.2019
17:00
LKS Rajsko
:
Kalwarianka Kalwaria Z.
25.05.2019
17:00

Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Novi/Rzezawianka Rzezawa
:
Rylovia Rylowa
25.05.2019
18:00
Olimpia Kąty
:
Jadowniczanka Jadowniki
25.05.2019
16:00
Strażak Mokrzyska
:
Radłovia Radłów
25.05.2019
18:00
Olimpia B.
:
Raba Książnice
25.05.2019
18:00
LKS Gnojnik
:
Raba Książnice
25.05.2019
18:00

Klasa Okręgowa (Tarnów II)

Metal Tarnów
:
Wola Radłowska
25.05.2019
17:00
Polan Żabno
:
KS US Śmigno
25.05.2019
18:00
LUKS Skrzyszów
:
Pogórze
25.05.2019
15:00
Dunajec Zbylitowska Góra
:
Ciężkowianka Ciężkowice
25.05.2019
17:00

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz)

Kolejarz Stróże
:
Orzeł Wojnarowa
25.05.2019
17:00
KS Tymbark
:
Sokół Słopnice
25.05.2019
18:00
Gród Podegrodzie
:
Ogniwo Piwniczna Zdrój
25.05.2019
18:00
Jarmuta
:
LKS Łużna
25.05.2019
18:00
Zalesianka
:
Laskovia
25.05.2019
17:00
LKS Rupniów
:
Wierchy Rabka Zdrój
25.05.2019
17:00

Klasa A (Kraków I)

Michałowianka Michałowice
:
Partyzant Dojazdów
25.05.2019
17:00
Wierzbowianka Wierzbno
:
Spartak Wielkanoc
25.05.2019
17:00

Klasa A (Kraków II)

Lotnik Kryspinów
:
Wisła Czernichów
22.05.2019
18:00
Lotnik Kryspinów
:
Dragon Szczyglice
25.05.2019
16:00
Tęcza Piekary
:
Kmita Zabierzów
25.05.2019
16:00
Sokół Rybna
:
Orlęta Rudawa
25.05.2019
17:00
JKS Zelków
:
Wisła Czernichów
25.05.2019
16:00

Klasa A (Kraków III)

Iskra Krzęcin
:
Dąbski Kraków
25.05.2019
17:00
Wanda Nowa Huta
:
Cedronka Wola Radziszowska
25.05.2019
11:00
Bieżanowianka Kraków
:
Podgórze Kraków
25.05.2019
17:00
Tramwaj Kraków
:
Radziszowianka II
25.05.2019
17:30

Klasa A (Wieliczka)

Nadwiślanka Nowe Brzesko
:
Contra Sułków
25.05.2019
18:00
Strażak Kokotów
:
Zieloni Niegowić
25.05.2019
17:00
UKS Sygneczów
:
Wolni Kłaj
25.05.2019
17:00
Wieliczanka Wieliczka
:
Wilga Koźmice Wielkie
25.05.2019
18:00

Klasa A (Myślenice)

Iskra Głogoczów
:
Beskid Tokarnia
22.05.2019
18:00
Orzeł Nowa Wieś
:
Clavia Świątniki Górne
22.05.2019
18:00
Jordan Sum Zakliczyn
:
Iskra Brzączowice
22.05.2019
18:00
LKS Trzebunia
:
Hejnał Krzyszkowice
22.05.2019
18:00
Topór Tenczyn
:
Zielonka Wrząsowice
22.05.2019
18:00
Orzeł Nowa Wieś
:
Topór Tenczyn
25.05.2019
17:30
Iskra Głogoczów
:
Clavia Świątniki Górne
25.05.2019
17:30
Lubomir Wiśniowa
:
Zielonka Wrząsowice
25.05.2019
17:00
Jordan Sum Zakliczyn
:
LKS Rudnik
25.05.2019
17:00

Klasa A (Olkusz)

Laskowianka Laski
:
Promień Przeginia
25.05.2019
17:00
Unia Jaroszowiec
:
Bolesław Bukowno
25.05.2019
17:30

Klasa A (Chrzanów)

Błyskawica Myślachowice
:
Tęcza Tenczynek
25.05.2019
17:00
Fablok Chrzanów
:
MKS Alwernia
25.05.2019
17:00
Start Kamień
:
Korona Lgota
25.05.2019
17:00
Victoria Zalas
:
SPRiN Regulice
25.05.2019
17:00

Klasa B (Kraków I)

Słomniczanka II Słomniki
:
Olimpia Czaple Wielkie
25.05.2019
17:00
Sparta Skrzeszowice
:
Agricola Klimontów
25.05.2019
17:00

Klasa B (Kraków II)

Niegoszowianka
:
Iskra Czułów
25.05.2019
17:00
Potok Więckowice
:
Wisła Rząska
25.05.2019
17:00

Klasa B (Kraków III)

Prądniczanka II Kraków
:
Clepardia II Kraków
25.05.2019
18:00
Bronowicki/Bratniak Kraków
:
Kabel
25.05.2019
15:30

Klasa B (Kraków IV)

Grom Kraków
:
Pychowianka Kraków
22.05.2019
18:00
Rzozovia Rzozów
:
Pychowianka Kraków
25.05.2019
17:00

Klasa B (Wieliczka)

Rożnowa
:
Sokół Chorągwica
25.05.2019
18:00
Naprzód Ochmanów
:
Start Brzezie
25.05.2019
18:00
Gwiazda Brzegi
:
Wiarusy II
25.05.2019
16:00

Klasa B (Myślenice I)

Orzeł II Myślenice
:
Szczebel Lubień
25.05.2019
17:00

Klasa B (Myślenice II)

Jawor Jawornik
:
Raba II Dobczyce
25.05.2019
17:00
Dukla Bysina
:
Staw Polanka
25.05.2019
16:00
Gościbia II Sułkowice
:
Radwan Skomielna Czarna
25.05.2019
17:00

Klasa B (Olkusz I)

Stare Bukowno
:
Przemsza II Klucze
25.05.2019
17:00

Klasa B (Olkusz II)

Cobra Wężerów
:
Zryw Przesławice
25.05.2019
12:00

Klasa C (Wieliczka)

Górnik II Wieliczka
:
Promień Zakrzowiec
25.05.2019
01:00

Centralna Liga Juniorów

Elana Toruń
:
Legia Warszawa
25.05.2019
 
Jagiellonia
:
Motor Lublin
25.05.2019
 
Zagłębie Lubin
:
Pogoń Szczecin
25.05.2019
15:30
Cracovia Kraków
:
Lech Poznań
25.05.2019
 
Arka G.
:
Wisła Kraków
25.05.2019
15:30
GKS Bełchatów
:
Escola Varsovia Warszawa
25.05.2019
14:30
Korona Kielce
:
Górnik Zabrze
25.05.2019
12:00

Centralna Liga Juniorów Młodszych (gr.D) - wiosna

Stal Mielec
:
Wisła Kraków
25.05.2019
11:00
Cracovia Kraków
:
Resovia Rzeszów
25.05.2019
 
BKS Lublin
:
Korona Kielce
25.05.2019
 
Motor Lublin
:
Podgórze Kraków
25.05.2019
 

Centralna Liga Trampkarzy (gr.D) - wiosna

Resovia Rzeszów
:
Wisła Kraków
25.05.2019
12:30
TOP 54 Biała Podlaska
:
KKP Korona
25.05.2019
 

Małopolska Liga Juniorów

Zatorzanka Zator
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
25.05.2019
10:00
Sokół Słopnice
:
Dunajec Nowy Sącz
25.05.2019
10:00
Okocimski Brzesko
:
Unia Tarnów
25.05.2019
10:00
Puszcza Niepołomice
:
Limanovia Limanowa
25.05.2019
10:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Górnik Wieliczka
25.05.2019
10:00

I Małopolska Liga Juniorów Młd - wiosna

Sandecja Nowy Sącz
:
Tarnovia Tarnów
25.05.2019
12:30
Pcimianka
:
Hutnik Kraków
25.05.2019
 
Soła Oświęcim
:
Dąb P.
25.05.2019
 
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Garbarnia Kraków
25.05.2019
10:00

II Małopolska Liga Juniorów Młd - wiosna

Unia Oświęcim
2:1
Podhale Nowy Targ
24.05.2019
15:00
Limanovia Limanowa
:
Dunajec Nowy Sącz
25.05.2019
14:00
Sandecja II Nowy Sącz
:
Dalin Myślenice
25.05.2019
14:00
Profi Zielonki
:
Unia Oświęcim
25.05.2019
 
MUKS TAP Tarnów
:
Podhale Nowy Targ
25.05.2019
11:30

I Małopolska Liga Trampkarzy - wiosna

Dunajec Nowy Sącz
:
Unia Tarnów
25.05.2019
10:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Glinik
25.05.2019
11:00
AS Progres Kraków
:
Unia Oświęcim
25.05.2019
11:00

II Małopolska Liga Trampkarzy - wiosna

Limanovia
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
25.05.2019
10:00
Soła
:
MKS Trzebinia
25.05.2019
10:00
Raba Dobczyce
:
Podhale Nowy Targ
25.05.2019
11:00
Krakus Nowa Huta
:
Górnik Wieliczka
25.05.2019
12:15

Ekstraliga Kobiet

AZS UJ Kraków
4:1
AZS Wrocław
21.05.2019
14:00
SMS Łódź
:
Górnik Łęczna
25.05.2019
12:00
Czarni Sosnowiec
:
GKS Katowice
25.05.2019
13:00

II liga małopolska kobiet

Łysica Bodzentyn
:
GKS Majdan Sieniawski
25.05.2019
11:00
Widok Lublin
:
LKS Wierzchowiska
25.05.2019
14:30
Prądniczanka Kraków
:
UKS Staszkówka Jelna
25.05.2019
11:00
Naprzód Sobolów
:
KSP Kielce
25.05.2019
13:00

III liga małopolska kobiet

Prądniczanka II Kraków
:
Tuchovia Tuchów
25.05.2019
14:00
Piast Skawina
:
Górnik Wieliczka
25.05.2019
 
Pogorzanka Pogorzyce
:
Bronowianka Kraków
25.05.2019
14:00
Podgórze Kraków
:
FSA Kraków
25.05.2019
10:00

IV liga małopolska kobiet (zachód)

Victoria Gaj
:
Queens Witanowice
25.05.2019
 
Burza Roczyny
:
Wisła Brzeźnica
25.05.2019
 
Jedynka Krzeszowice
:
Victoria Zalas
25.05.2019
 

IV liga małopolska kobiet (wschód)

Dąb Zabierzów Bocheński
:
Zielonka Wrząsowice
25.05.2019
 
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
:
Tarnovia II
25.05.2019
 
Nieszkowianka Nieszkowice
:
Szreniawa Nowy Wiśnicz
25.05.2019
 
Uran Łukowica
:
Piast Łapanów
25.05.2019
 

Myślenicka Liga Firm

Maan
:
Nembud
24.05.2019
20:00
Mako
:
Pod Blachą
24.05.2019
20:00
Arch VR
:
ZISiBO
24.05.2019
21:00
Netfox
:
Polplast
24.05.2019
21:00