facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Kryspinów Cup Orlików (foto)

Kryspinów Cup Orlików (foto)

Za nami wielki piłkarski maraton. Dwanaście godzin piłkarskich zmagań towarzyszyło niedzielnej rywalizacji w Kryspinów Cup w kategorii orlików. Tyle też zespołów wzięło udział w grze o mistrzostwo. Drużyny podzielono na cztery trzy-zespołowe grupy i aby przeprowadzić rzetelną selekcję, organizatorzy ułożyli urozmaicony system rozgrywek.

 

 

Na początek, walka toczyła się w tradycyjnych grupach eliminacyjnych. Po dwie najlepsze drużyny z każdej z nich, awansowały do strefy mistrzowskiej, pozostałe zaś walczyły o miejsca 9-12 w końcowej klasyfikacji. W strefie mistrzowskiej mieliśmy dwie czterozespołowe grupy z zastrzeżeniem, że wynik pojedynku tych zespołów, które już spotkały się ze sobą w eliminacjach, zostaje automatycznie zaliczony w tabeli grupy mistrzowskiej. Na koniec, mistrzowie obu grup mistrzowskich zmierzyli się w wielkim finale, wicemistrzowie zagrali o trzecie miejsce itd, itd. W grupie drużyn walczących o miejsca 9-12 toczyła się standardowa rozgrywka "każdy z każdym" i wyłoniła ona układ klasyfikacji końcowej w dolnych jej rejonach.
 
I co było łatwe do przewidzenia, taki system rozgrywek wprowadził niesłychaną dawkę emocji. Bez szwanku, eliminacje przebrnęły trzy ekipy, które notabene w komplecie stawiły się na koniec dnia na podium turnieju. Skawinka była w eliminacjach najskuteczniejsza. W dwóch meczach zdobyć 20 goli to nie lada wyczyn, pozwoliło to Patrykowi Stekli i Szymonowi Mazankiewiczowi powalczyć nawet o koronę króla strzelców turnieju. Co ciekawe, w obu eliminacyjnych meczach oboje zdobyli solidarnie po hatricku. W dalszych bojach skuteczniejszy był już Stekla i ostatecznie bił się do ostatniej chwili o tytuł najlepszego snajpera zawodów. Ale nie tylko supersnajperem Steklą Skawinka stała. Cały zespół prezentował naprawdę wysokie wyszkolenie techniczne. Nikt nie miał najmniejszych problemów z opanowaniem piłki, celnym podaniem do partnera czy soczystym uderzeniem na bramkę. To pozwalało skupić się jedynie na słabościach przeciwnika i efekty były nadzwyczajne. Nie da się jednak ukryć, że skawinianie wysokie loty zawdzięczają m.in Szymonowi Mazankiewiczowi, to gracz który świetnie panował nad piłką, a przeszedł także do historii turnieju zdobywając w eliminacyjnym meczu z Cracovią dwa gole w trakcie pierwszych 40 sekund meczu! Podobać mogły się też umiejętności techniczne Mateusza Pietraszka, który kilkakrotnie błysnął ruletą w meczu z Pasami. Noi był też Dariusz Kamecki, wybrany przez organizatorów najlepszym obróncą turnieju. 
 
Równie groźna była ekipa Krakusa I. Nikogo to jednak nie dziwi bo w klubie tym stawia się w futbolu jedynie na szkolenie młodzieży i efekty są już znane w całym małopolskim środowisku. Podopieczni Mateusza Misia także gładko przeszli eliminacje gromiąc Lotnika II oraz Tramwaj, a drogę po koronę króla strzelców w pojedynku z Lotnikiem utorował sobie Alan Kozioł zdobywając aż sześć goli! Ale Alana piłka w ogóle szukała pod polem karnym rywali. To zawodnik, który na tyle umiejętnie ustawia się na boisku, posiada snajperski instynkt, że faktycznie raz za razem dochodził do sytuacji strzeleckich. Gra Krakusa cieszyła oko. Szybkie akcje, często budowane zagraniami na jeden kontakt ale i przegląd pola kilku zawodników budził respekt. 
 
Skawinka i Krakus I trafiły razem do mistrzowskiej grupy (B-D) razem z Wisłą Brzeźnica i Lotnikiem II. Tu wszystkich elektryzował bezpośredni mecz pomiędzy Skawinką i Krakusem I. Skawinianie najpierw jednak nie bez problemu pokonali Tramwaj, Krakus zaś rozprawił się z Lotnikiem II. Bezpośrednie starcie rozstrzygało bowiem losy awansu do ścisłego finału! Po kapitalnym meczu podopieczni Szczepana Mrowca wygrali 2:1 i czekali już tylko na rywala. A miał nim być ktoś z trójki: Hutnik, Start Kamień i Wisła Brzeźnica. Nowohucianie mieli w swoich szeregach kilka asów. Na pierwszy plan zdecdowanie wysuwał się Alex Khoma, zawodnik który miał niebagatelny wpływ na grę zespołu, a i sam prezentował nadzwyczajne umiejętności gry w piłkę. I nie są to błahe sformułowania bo jego wyczucie, instynkt przy mijaniu rywali, świetny balans ciałem i markowanie strzałów wzbudzały postrach u rywali. Ważne dla ekipy hutników było to, że Khoma miał kapitalne wsparcie Bartka Sroki, który miał wiele cech wspólnych z grą wspomnianego Khomy. Noi dzieło wieńczył aż sześciokrotnie Kuba Skiba, zawodnik który jak na swój wiek prezentuje ponadprzeciętny, bardzo dojrzały futbol. 
 
W walce o finał do końca byli też gracze Startu Kamień z rewelacyjnym Kacprem Paszczą. To bez wątpienia godny uwagi zawodnik, dysponujący wysokich lotów techniką użytkową, z której w pełni potrafi korzystać. Jego no look pass'y, żelazna i precyzyjna lewa noga ale i umiejętność przyjęcia piłki z jednoczesnym odejściem od rywala dodawała pewności siebie całemu zespołowi i to na tyle, że w kluczowym jak się okazało pojedynku bezpośrednim w eliminacjach, ekipa trenera Michała Kucia długo była piłkarsko lepsza od... Hutnika! Hutnicy jednak dość długo się rozkręcali, późno zaczęli rotować w składzie i dopiero te elementy układanki zaczęły funkcjonować jak należy. Bliżej końca meczu hutnicy zaaplikowali Startowi trzy gole i w zasadzie zapewnili sobie mistrzostwo grupy eliminacyjnej. Ta porażka kosztowała Start konieczność pokonania obu rywali w grupie mistrzowskiej i liczenie na wpadkę nowohucian. 
 
Ale w grze była też i trzecia ekipa - której personalia dość długo w opisie turnieju trzymane była w milczeniu. Otóż prawdziwą furorę w turnieju zrobiła ekipa... dziewcząt Wisły Brzeźnica! Drużyna trenera Andrzeja Żądło to filia prężnie rozwijającej się Akademii Kobiecego Futbolu z Krakowa i drużyna ta całkowicie zauroczyła wszystkich obecnych. I nie ma tu mowy o walorach artystycznych a jedynie o piłkarskich. Dziewczyny z Brzeźnicy prezentowały technicznie znacznie wyższy poziom od wielu męskich ekip w tym turnieju. A gdyby tak skupić się na poczynaniach Julii Ostrowskiej, ręce same składały się do oklasków. Ostrowska to zawodniczka kompletna. Szybka, obunożna, kapitalnie dryblująca z nogą na piłce, korzystająca z szerokiej gamy zwodów i umiejętności snajperskich. Dziesięć goli w męskim gronie to ogromny wyczyn. Wiślaczki owszem bazowały na poczynaniach Ostrowskiej ale faktem jest, że niemal wszystkie podopieczne trenera Żądło prezentowały się piłkarsko na bardzo wysokim... zaskakującym poziomie. Wiślaczkom naturalnie czasami brakowało siły fizycznej, czasem nutki cwaniactwa na boisku ale w zupełności wystarczyło by... wygrać swoją grupę eliminacyjną! Zaczęło się od wysokiego zwycięstwa z Nadwiślanem, a na koniec remis z Lotnikiem I pozwolił zachować fotel lidera tabeli. Remis jednak mocno utrudnił rywalizację o finał w grupie mistrzowskiej. Gdy w pierwszym meczu wiślaczki zremisowały i ze Startem, strefa medalowa uciekła. By uniknąć gry o siódme miejsce, trzeba było albo pokonać silnego Hutnika albo liczyć na zwycięstwo Startu z Lotnikiem. Lotnikiem, który także w eliminacjach uporał się z Nadwiślanem i awans do grupy mistrzowskiej zapewnił sobie "nieszczęsnym" remisem z Wisłą. Tych dwóch punktów zabrakło w grupie mistrzowskiej by powalczyć o podium w całym turnieju. Lotnikowi tak naprawdę zabrakło niewiele. Owszem, z Hutnikiem nie miał za wiele do powiedzenia, ale w pozostałych meczach trzymał się dzielnie. Sporo dobrego robił w defensywie rosły Kacper Lach, dużo zamieszania generował w ofensywie Jan "karate kid" Kopeć, a Jakub Koszycki kilkakrotnie błysnął nietuzinkowymi dryblingami. 
 
Czwarte miejsce w grupie mistrzowskiej oznaczało dla Lotnika I jedynie walkę o miejsce siódme, co ciekawe z... Lotnikiem II. Zresztą wszystkie pojedynki o poszczególne miejsca przyniosły ogrom emocji. Wystarczy spojrzeć choćby na wyniki. Rywalizacja o miejsca siódme, trzecie i pierwsze rozstrzygała się dopiero w rzutach karnych, a mecz o piątą lokatę rozstrzygnął jeden gol po prawdziwej wymianie ciosów między Tramwajem a wiślaczkami z Brzeźnicy. W całym tym maratonie najlepsi okazali się Hutnicy. Zespół z Suchych Stawów zachował najwięcej zimnej krwi i tuż przed godziną dwudziestą triumfował w całym turnieju pokonując ekipę Skawinki.
 
W boju o miejsce trzecie lepsi (dopiero w karnych) okazali się piłkarze Krakusa I pokonując rewelacyjny Start Kamień. Piąte miejsce wywalczył "czarny koń" rozgrywek - dziewczęca drużyna Wisły Brzeźnica, który pokonał 4:3 Tramwaj Kraków. W bratobójczym boju o siódmą lokatę, w karnych Lotnik I pokonał Lotnika II. 
 
Walkę o miejsca 9-12 wygrała ekipa Krakusa II, która w decydującym starciu na koniec rywalizacji, pokonała Cracovię 5:1 i jej kosztem wygrała grupę 9-12.
 
Na koniec, tradycyjnie sypnęło nagrodami. Nagrody ufundowane przez Kraksport, Kraków Airport, Powiat Krakowski, Gminę Liszki a także Polski Związek Piłki Nożnej wręczali przedstawiciele Szkółki Piłkarskiej i klubu sportowego Lotnik (m.in Prezes Czesław Sadko i Wiceprezes Jarosław Koziara). Wyróżnieni zostali zarówno najlepsi zawodnicy w poszczególnych drużynach ale i królowie rzutów karnych i dryblingu (konkursów rozegranych w trakcie turnieju). Wybrano też najlepszego obrońcę i bramkarza, a także najbardziej wartościowego zawodnika turnieju. Poznaliśmy też króla strzelców (szczegółowe zestawienie poniżej).
 
Grupa A
Lotnik I - Nadwiślan 3:1
Wisła - Nadwiślan 6:1
Lotnik I - Wisła 2:2
 
1. Wisła 2 4 8-3
2. Lotnik I 2 4 5-3
3. Nadwiślan 2 0 2-9
 

Grupa B
Skawinka - Lotnik II 11:0
Cracovia - Lotnik II 0:1
Skawinka - Cracovia 9:1
 
1. Skawinka 2 6 20-1
2. Lotnik II 2 3  1-11
3. Cracovia 2 0  1-10

 
Grupa C
Krakus II - Start 0:3
Hutnik - Start 3:0
Krakus II - Hutnik 0:3
 
1. Hutnik 2 6 6-0
2. Start 2 3 3-3
3. Krakus II 2 0 0-6
 
Grupa D
Krakus I - Tęcza 16:0
Tramwaj - Tęcza 3:0
Krakus I - Tramwaj 5:1

1. Krakus I 2 6 21-1
2. Tramwaj 2 3  4-5
3. Tęcza 2 0  0-19
 
 
Grupa mistrzowska (A-C)
Wisła - Start 1:1
Hutnik - Lotnik I 7:1
Wisła - Hutnik 0:3
Start - Lotnik I 3:1
Wisła - Lotnik 2:2 (zal.z grupy A)
Hutnik - Start 3:0 (zal.z grupy C)
 
1. Hutnik 3 9 13-1
2. Start 3 4  4-5
3. Wisła 3 2  3-6
4. Lotnik I  3 1  4-12

 
Grupa mistrzowska (B-D)
Skawinka - Tramwaj 3:2
Krakus I - Lotnik II 14:0
Skawinka - Krakus I 2:1
Tramwaj - Lotnik II 5:0
Skawinka - Lotnik II 11:0 (zal.z grupy B)
Krakus I - Tramwaj 5:1 (zal.z grupy D)
 
1. Skawinka 3 9 16-3
2. Krakus I 3 6 20-3
3. Tramwaj 3 3  8-8
4. Lotnik II 3 0  0-30

 
Grupa niemistrzowska (9-12)
Nadwiślan - Cracovia 0:3
Krakus II - Tęcza 5:1
Nadwiślan - Krakus II 0:3
Cracovia - Tęcza 4:0
Nadwiślan - Tęcza 5:2
Cracovia - Krakus II 1:5
 
9. Krakus II 3 9 13-2
10. Cracovia 3 6  8-5
11. Nadwiślan 3 3  5-8
12. Tęcza 3 0  3-14

 
O 7.miejsce:
Lotnik I - Lotnik II 2:2, k.3-1
 
O 5.miejsce:
Wisła - Tramwaj 4:3
 
O 3.miejsce:
Start - Krakus I 2:2, k.1-3
 
O 1.miejsce:
Hutnik - Skawinka 2:2, k.4-3
 
 
Król żonglerki: Kacper Paszcza (Start)
Król karnych: Szymon Mazankiewicz (Skawinka)
Król dryblingu: Patryk Stekla (Skawinka)
Król strzelców: Alan Kozioł (12 goli - Krakus I)
Najlepszy bramkarz: Adrian Jabłoński (Hutnik)
Najleszy obrońca: Dariusz Kamecki (Skawinka)
MVP Turnieju: Julia Ostrowska (Wisła)
 
Liderzy drużyn:
- Kacper Paszcza (Start)
- Kacper Andrzejewski (Tęcza)
- Jakub Cichy (Nadwiślan)
- Patryk Stekla (Skawinka)
- Nicola Madejczyk (Wisła)
- Kacper Szewczyk (Tramwaj)
- Bartosz Miszkiel (Cracovia)
- Adrian Biegan (Krakus II)
- Miłosz Tyksiński (Lotnik II)
- Kacper Lach (Lotnik I)
- Krzysztof Marzec (Krakus I)
- Wiktor Paś (Hutnik)
 
KOŃCOWA KLASYFIKACJA:
 
1. Hutnik Kraków: 1.Adrian Jabłoński, 14.Kuba Skiba (6 goli), 5.Bartek Sroka (3), 8.Przemysław Gajerski, 3.Alex Khoma, 6.Wiktor Paś, 7.Dominik Dudziak (4), 11.Szymon Jedynak (1), 9.Wiktor Pieczarka (1). Trener: Piotr Kurylonek.
 
2. Skawinka Skawina: 1.Kamil Jankowski (1 gol), 15.Bartek Czepiel (1), 22.Mateusz Pietraszek, 8.Patryk Stekla (9), 10.Patryk Brodłowicz (1), 17.Krystian Dźwigał (1), 11.Dariusz Kamecki (4), 9.Kuba Nowak (3), 7.Szymon Mazankiewicz (6), 16.Szymon Lis, 14.Paweł Janus (1). Trener: Szczepan Mrowiec.
 
3. Krakus I Nowa Huta: 1.Kacper Soja, 7.Marcel Zwierzyński (3 gole), 6.Krzysztof Marzec (4), 29.Jakub Musiał (5), Alan Kozioł (12), 19.Tymoteusz Mika (2), 8.Filip Kula (8), 18.Piotr Kos. Trener: Mateusz Miś.
 
4. Start Kamień: 1.Kacper Gara, 17.Kacper Paszcza (5 goli), 13.Jakub Siudek (1), 10.Szymon Knapik (2), 8.Patryk Gara, 3.Wiktor Steczko (1), 14.Oskar Słowiński, 4.Konrad Szczurek. Trener: Michał Kuć.
 
5. AKF Wisła Brzeźnica: Julia Ostrowska (10 goli), Zuzanna Niechaj, Anna Małodobry, Dorota Wojtaszczyk, Nicola Madejczyk (3), Alicja Kołodziejska, Jakub Frydrych, Antonina Puka. Trener: Andrzej Żądło.
 
6. Tramwaj Kraków: 5.Szymon Patla, 9.Kacper Szewczyk, 13. Kamil Marszalik, 8.Błażej Badula (5 goli), 2.Szymon Bochenek, 10.Jakub Brzdęk (1), 7.Igor Mardyła (2), 11.Patryk Bąbka (1), 6.Bartłomiej Świerczek (1), 3.Jan Kubis (3), 4.Kacper Nycz (1). Trener: Patryk Jaskólski.
 
7. Lotnik I Kryspinów: 1.Hubert Wlazło, 28.Jakub Koszycki (3 gole), 5.Kacper Lach, 20.Krzysztof Pyrek, 20.Jakub Konstanty (1), 11.Jan Kopeć (1), 11.Patryk Orlof (1), 7.Jakub Musiał, 18.Wiktor Jędras, 10.Jan Bulanda, 9.Oskar Wąsik (1). Trener: Łukasz Skóra.
 
8. Lotnik II Kryspinów: 1.Miłosz Tyksiński, 5.Jan Urban, 99.Piotr Rubiś, 99.Piotr Rubiś, 99.Bartosz Borowy, 21.Kamil Kubik (1 gol), 4.Igor Starek, 67.Oskar Pałka, 7.Kacper Mazur, 10.Maciej Zima, 9.Szymon Zima. Trener: Łukasz Skóra.
 
9. Krakus II Nowa Huta: 12.Wiktor Trzos, 98.Adrian Bajor (1 gol), 99.Arkadiusz Biegan (1), 2.Juliusz Bełtowski, 9.Franciszek Bełtowski (3), 11.Jakub Miechorski (4), 10.Mateusz Bąk (4), 5.Robert Dąbek. Trener: Mateusz Miś.
 
10. Akademia Mistrzów Cracovia: 29.Jakub Powroźnik, 15.Bartosz Miszkiel (1 gol), 66.Hubert Kania, 13.Tymon Ganew (2), 22.Max Waciak, 16.Mikołaj Dulak (1), 12.Adam Cibor (1), 17.Zuzanna Gniłka, 6.Alex Mysza (4). Trener: Bogusław Kuraś.
 
11. Nadwiślan Kraków: 1.Aleksander Tarnowski, 3.Mikołaj Bryg, 9.Jakub Cichy (1 gol), 13.Wojciech Woda, 16.Jakub Sacharczuk (1), 5.Kacper Bogdanowicz (1), 4.Tymon Koszowski (4), 17.Norbert Sadowski, Filip Oczkowski, Wladysław Kowalski. Trener: Łukasz Śleboda.
 
12. Tęcza Piekary: 1.Jan Gielarowski, 10.Stanisław Gielarowski (1 gol), 8.Mateusz Szewczyk, 11.Sebastian Florian, 3.Adam Pyla (1), 5.Kacper Andrzejewski, 4.Bartosz Pietruszko (1). Trener: Michał Tylka.


RELACJA WYKONANA W RAMACH USLUGI PREMIUM: WWW.FUTMAL.PL/PATRONAT
 
 

Źródło: Piotr Kwiecień

Dodano: 2018-11-26 09:36:06


Galeria zdjęć

 

Kryspinów Cup 

Komentarze


Ekstraklasa

Lechia Gdańsk
:
Piast Gliwice
20.04.2019
15:30
Zagłębie Lubin
:
Pogoń Szczecin
20.04.2019
18:00
Legia Warszawa
:
Cracovia Kraków
20.04.2019
20:30
Jagiellonia Białystok
:
Lech Poznań
20.04.2019
18:00
Wisła Kraków
:
Wisła Płock
22.04.2019
15:30
Korona Kielce
:
Śląsk Wrocław
22.04.2019
18:00
Miedź Legnica
:
Zagłębie Sosnowiec
22.04.2019
15:30
Górnik Zabrze
:
Arka Gdynia
22.04.2019
18:00

I liga

Stomil Olsztyn
0:2
Chrobry Głogów
18.04.2019
19:45
Bytovia Bytów
2:2
Raków Częstochowa
18.04.2019
18:00
Podbeskidzie Bielsko Biała
3:3
Wigry Suwałki
18.04.2019
18:00
ŁKS Łódź
2:0
Sandecja Nowy Sącz
19.04.2019
20:30
Warta Poznań
:
GKS Jastrzębie
20.04.2019
16:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
GKS Katowice
20.04.2019
16:30
Garbarnia Kraków
:
Odra Opole
20.04.2019
13:00
Stal Mielec
:
Chojniczanka Chojnice
20.04.2019
17:30
GKS Tychy
:
Puszcza Niepołomice
20.04.2019
18:00

II liga

Rozwój Katowice
0:1
Górnik Łęczna
18.04.2019
16:00
Skra Częstochowa
:
Resovia Rzeszów
20.04.2019
12:00
Pogoń Siedlce
:
Błękitni Stargard
20.04.2019
13:30
Siarka Tarnobrzeg
:
Widzew Łódź
20.04.2019
13:00
Olimpia Elbląg
:
Znicz Pruszków
20.04.2019
15:00
Ruch Chorzów
:
ROW Rybnik
20.04.2019
18:00
GKS Bełchatów
:
Gryf Wejherowo
20.04.2019
17:00
Radomiak Radom
:
Elana Toruń
20.04.2019
13:05
Olimpia Grudziądz
:
Stal Stalowa Wola
20.04.2019
18:00

III liga, gr. IV

Wiślanie Jaśkowice
:
Avia Świdnik
20.04.2019
12:00
KSZO Ostrowiec Św.
:
Czarni Połaniec
20.04.2019
17:00
Podhale Nowy Targ
:
Spartakus Daleszyce
20.04.2019
16:00
Stal Rzeszów
:
Wisła Puławy
20.04.2019
15:00
Motor Lublin
:
Hutnik Kraków
20.04.2019
15:00
Chełmianka Chełm
:
Podlasie Biała Podlaska
20.04.2019
16:00
Wólczanka Wólka Pełkińska
:
Soła Oświęcim
20.04.2019
13:00
Stal Kraśnik
:
Sokół Sieniawa
20.04.2019
16:00
Orlęta Radzyń Podlaski
:
Wisła Sandomierz
20.04.2019
14:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

Orzeł Ryczów
0:2
MKS Trzebinia
18.04.2019
17:30
Dalin Myślenice
:
Orzeł Piaski Wielkie
20.04.2019
13:00
Wiślanka Grabie
:
Jutrzenka Giebułtów
20.04.2019
12:00
Pcimianka Pcim
:
Clepardia Kraków
20.04.2019
13:30
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
:
LKS Jawiszowice
20.04.2019
12:00
Górnik Wieliczka
:
Beskid Andrychów
20.04.2019
13:00
Unia Oświęcim
:
KS Olkusz
20.04.2019
11:00
Słomniczanka Słomniki
:
Kaszowianka Kaszów
20.04.2019
16:30

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Okocimski Brzesko
:
LKS Szaflary
20.04.2019
 
BKS Bochnia
:
Unia Tarnów
20.04.2019
13:30
Tarnovia Tarnów
:
Limanovia Limanowa
20.04.2019
17:00
Watra Białka Tatrzańska
:
Dunajec Zakliczyn
20.04.2019
13:00
Barciczanka Barcice
:
Sandecja II Nowy Sącz
20.04.2019
13:00
Lubań Maniowy
:
GKS Drwinia
20.04.2019
12:00
Poprad Muszyna
:
Orkan Szczyrzyc
20.04.2019
12:00

Klasa Okręgowa (Kraków I)

Zieleńczanka Zielonki
:
LOT Balice
20.04.2019
11:00
Sokół Kocmyrzów
:
Przebój Wolbrom
20.04.2019
14:00
Prądnik Sułoszowa
:
Przemsza Klucze
20.04.2019
15:00
Prądniczanka Kraków
:
Proszowianka Proszowice
20.04.2019
14:30
Pogoń Miechów
:
Bibiczanka Bibice
20.04.2019
15:00
Spójnia Osiek
:
Piliczanka Pilica
20.04.2019
16:00
Grębałowianka Kraków
:
Orzeł Iwanowice
20.04.2019
17:00

Klasa Okręgowa (Kraków II)

TS Węgrzce
2:1
Bronowianka Kraków
18.04.2019
17:00
Wieczysta Kraków
:
Prokocim Kraków
20.04.2019
13:00
Piast Wołowice
:
Świt Krzeszowice
20.04.2019
15:00
Skawinka Skawina
:
Wiślanie II Jaśkowice
20.04.2019
16:30
Borek Kraków
:
Garbarnia II Kraków
20.04.2019
11:00
Hutnik II Kraków
:
Błękitni Modlnica
20.04.2019
13:00

Klasa Okręgowa (Kraków III)

Targowianka Targowisko
:
Tempo Rzeszotary
20.04.2019
15:00
Wiarusy Igołomia
:
Radziszowianka Radziszów
20.04.2019
12:00
Gościbia Sułkowice
:
Orzeł Myślenice
20.04.2019
17:00
LKS Śledziejowice
:
Karpaty Siepraw
20.04.2019
16:00
Wróblowianka Wróblowice
:
Czarni Staniątki
20.04.2019
17:00
Raba Dobczyce
:
Dziecanovia Dziekanowice
20.04.2019
16:00
Pasternik Ochojno
:
Gdovia Gdów
22.04.2019
15:00

Klasa Okręgowa (Wadowice)

Garbarz Zembrzyce
:
LKS Rajsko
20.04.2019
11:00
Sosnowianka Stanisław Dln
:
Victoria Jaworzno
20.04.2019
12:00
KS Chełmek
:
Kalwarianka Kalwaria Z.
20.04.2019
11:00
Niwa Nowa Wieś
:
Brzezina Osiek
20.04.2019
11:00
Zatorzanka Zator
:
Tempo Białka
20.04.2019
11:00
Arka Babice
:
Halniak Maków Podhalański
20.04.2019
16:00

Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Arkadia Olszyny
:
Orzeł Dębno
20.04.2019
13:00
Naprzód Sobolów
:
Olimpia Kąty
20.04.2019
15:00
Raba Książnice
:
Jadowniczanka Jadowniki
20.04.2019
11:00
Novi/Rzezawianka Rzezawa
:
Strażak Mokrzyska
20.04.2019
17:00
Tarnavia
:
Rylovia Rylowa
20.04.2019
14:00
LKS Gnojnik
:
Olimpia B.
20.04.2019
15:00
Radłovia Radłów
:
Sokół Maszkienice
20.04.2019
11:30

Klasa Okręgowa (Tarnów II)

Wisła Szczucin
:
Wola Radłowska
20.04.2019
14:00
Metal Tarnów
:
Zorza Zaczarnie
20.04.2019
13:30
KS US Śmigno
:
LKS Ładna
20.04.2019
13:00
Wolania Wola Rzędzińska
:
Dunajec Zbylitowska Góra
20.04.2019
15:00
Tuchovia Tuchów
:
Pogórze
20.04.2019
12:00
LUKS Skrzyszów
:
Ciężkowianka Ciężkowice
20.04.2019
13:00
Polan Żabno
:
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
20.04.2019
15:00
Olimpia Wojnicz
:
GLKS Gromnik
20.04.2019
16:00

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz)

Jarmuta
:
Ogniwo Piwniczna Zdrój
20.04.2019
14:00
Skalnik Kamionka Wielka
:
Sokół Słopnice
20.04.2019
14:00
LKS Łużna
:
Orzeł Wojnarowa
20.04.2019
12:00
Zalesianka
:
Gród Podegrodzie
20.04.2019
13:30
LKS Rupniów
:
Kolejarz Stróże
20.04.2019
17:00
Huragan Waksmund
:
KS Tymbark
20.04.2019
11:00
Sokół Stary Sącz
:
Poprad Rytro
20.04.2019
14:00
Laskovia
:
Wierchy Rabka Zdrój
20.04.2019
14:00

Klasa A (Kraków I)

Wierzbowianka Wierzbno
:
Partyzant Dojazdów
20.04.2019
17:00
Szreniawa Koszyce
:
Juvenia Prandocin
20.04.2019
15:00
LKS Niedźwiedź
:
Strażak Goszcza
20.04.2019
11:00
Czarni 03 Grzegorzowice
:
Michałowianka Michałowice
20.04.2019
16:00
Kapitol Racławice
:
Spartak Wielkanoc
20.04.2019
11:00
Orzeł Bębło
:
Ekler Baranówka
20.04.2019
12:00
Jastrzębiec Książ Wielki
:
Galicja Raciborowice
20.04.2019
15:00

Klasa A (Kraków II)

Kmita Zabierzów
:
Dragon Szczyglice
20.04.2019
16:00
Strażak Rączna
:
Lotnik Kryspinów
20.04.2019
15:30
Górzanka Nawojowa Góra
:
JKS Zelków
20.04.2019
14:00
Nadwiślan Rusocice
:
Orlęta Rudawa
20.04.2019
14:00
Tęcza Piekary
:
Sportowiec Modlniczka
20.04.2019
15:00
Sokół Rybna
:
Wisła Czernichów
20.04.2019
12:00
Liszczanka Liszki
:
Wisła Jeziorzany
20.04.2019
11:00

Klasa A (Kraków III)

Radziszowianka II
:
Dąbski Kraków
20.04.2019
11:00
Płomień Kostrze
:
Wawel Kraków
20.04.2019
16:00
Krakus Swoszowice
:
Bieżanowianka Kraków
20.04.2019
11:00
Tramwaj Kraków
:
Wanda Nowa Huta
20.04.2019
11:00
Zwierzyniecki Kraków
:
Podgórze Kraków
20.04.2019
14:00
Strzelcy Kraków
:
Iskra Krzęcin
20.04.2019
11:00

Klasa A (Wieliczka)

Piast Łapanów
:
Piłkarz Podłęże
20.04.2019
12:00
Czarnochowice
:
UKS Sygneczów
20.04.2019
13:00
Błękitni Bodzanów
:
Zieloni Niegowić
20.04.2019
17:00
Nadwiślanka Nowe Brzesko
:
Strażak Kokotów
20.04.2019
12:30
Zryw Szarów
:
Wilga Koźmice Wielkie
20.04.2019
13:30
Złomex Branice
:
Wolni Kłaj
20.04.2019
13:00

Klasa A (Myślenice)

Topór Tenczyn
:
LKS Rudnik
20.04.2019
15:30
Skalnik Trzemeśnia
:
Clavia Świątniki Górne
20.04.2019
15:00
Lubomir Wiśniowa
:
Iskra Brzączowice
20.04.2019
14:30
LKS Trzebunia
:
Iskra Głogoczów
20.04.2019
17:00
Jordan Sum Zakliczyn
:
Beskid Tokarnia
20.04.2019
14:00
Orzeł Nowa Wieś
:
Hejnał Krzyszkowice
20.04.2019
14:00
Rokita Kornatka
:
Górki Myślenice
22.04.2019
14:00

Klasa A (Olkusz)

Laskowianka Laski
:
Olimpia Łobzów
20.04.2019
12:30
Spartak Charsznica
:
Pilica Wierbka
20.04.2019
14:00
Promień Przeginia
:
Hetman Dłużec
20.04.2019
13:00
Bolesław Bukowno
:
Błysk Zederman
20.04.2019
16:00
Centuria Chechło
:
Trzy Korony Żarnowiec
20.04.2019
17:00
Orzeł K.
:
Wielmożanka Wielmoża
20.04.2019
13:00
Leśnik Gorenice
:
Legion Bydlin
20.04.2019
16:30
Unia Jaroszowiec
:
Strażak Przybysławice
20.04.2019
15:00

Klasa A (Chrzanów)

Zagórzanka Zagórze
:
MKS Alwernia
20.04.2019
16:00
Wolanka Wola Filipowska
:
Start Kamień
20.04.2019
16:00
Promyk Bolęcin
:
Wisła Jankowice
20.04.2019
14:00
Tęcza Tenczynek
:
Ciężkowianka Jaworzno
20.04.2019
16:00
Błyskawica Myślachowice
:
Fablok Chrzanów
20.04.2019
12:00
Victoria Zalas
:
UKS Dulowa
20.04.2019
16:00
SPRiN Regulice
:
MKS Libiąż
20.04.2019
16:00

Klasa B (Kraków I)

Novi Narama
:
Słomniczanka II Słomniki
20.04.2019
14:00
LKS Polanowice
:
Maszycanka Maszyce
20.04.2019
16:30
Płomień Kościelec
:
Milenium Radziemice
20.04.2019
15:00
Sparta Skrzeszowice
:
Olimpia Czaple Wielkie
20.04.2019
15:00
LKS Niedźwiedź II
:
Trątnowianka Trątnowice
20.04.2019
14:15

Klasa B (Kraków III)

Płomień Jerzmanowice
:
Błękitni II Modlnica
20.04.2019
17:00
Orzeł II Bębło
:
Grębałowianka II Kraków
20.04.2019
17:00
Zawisza Sulechów
:
Albertus Kraków
20.04.2019
16:00
MKS Skała 2004
:
Clepardia II Kraków
20.04.2019
14:00
Polonia Wilczkowice
:
Bronowicki/Bratniak Kraków
20.04.2019
13:00

Klasa B (Kraków IV)

Grom Kraków
:
Trzebol Wielkie Drogi
20.04.2019
16:00
Borkowianka Borek Sz.
:
Pychowianka Kraków
20.04.2019
16:00
Piast Skawina
:
Universum Kraków
20.04.2019
11:00
Rybitwy Kraków
:
TKKF Kliny Kraków
20.04.2019
17:00
Armatura Kraków
:
Pogoń Skotniki
20.04.2019
11:00

Klasa B (Wieliczka)

Dąb Zabierzów Bocheński
:
Naprzód Ochmanów
20.04.2019
15:00
Gryf Wiatowice
:
Gwiazda Brzegi
20.04.2019
17:30
Gdovia II Gdów
:
Iskra Zakrzów
20.04.2019
13:00
Wiarusy II
:
Start Brzezie
20.04.2019
17:00
Batory Wola Batorska
:
Tęcza Słomiróg
20.04.2019
17:00
Błyskawica Wyciąże
:
Rożnowa
20.04.2019
11:00
Wilga Instalbud Golkowice
:
Sokół Chorągwica
20.04.2019
17:30

Klasa B (Myślenice I)

Górki II Myślenice
:
Wicher Stróża
20.04.2019
13:00
Orzeł II Myślenice
:
Sęp Droginia
20.04.2019
12:00
Karpaty II Siepraw
:
Sokół Borzęta
22.04.2019
16:00

Klasa B (Myślenice II)

Cisy Harbutowice
:
Staw Polanka
20.04.2019
12:00
Dukla Bysina
:
Raba II Dobczyce
20.04.2019
16:00

Klasa B (Olkusz II)

Northstar Miechów
:
Zryw Przesławice
20.04.2019
15:00

Klasa C (Wieliczka)

Contra II
:
Wawrzynianka Wawrzeńczyce
20.04.2019
15:00
Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
:
Promień Zakrzowiec
20.04.2019
15:00
Czarnochowice II
:
Górnik II Wieliczka
20.04.2019
11:00

Centralna Liga Juniorów

Legia Warszawa
2:0
Śląsk Wrocław
18.04.2019
16:00
Wisła Kraków
2:0
Escola Varsovia Warszawa
18.04.2019
11:00
Lech Poznań
1:3
Górnik Zabrze
18.04.2019
12:00
Pogoń Szczecin
3:3
Korona Kielce
18.04.2019
11:00
Motor Lublin
1:2
GKS Bełchatów
18.04.2019
13:00
Elana Toruń
2:2
Ruch Chorzów
18.04.2019
12:00
Jagiellonia
1:1
Arka G.
18.04.2019
10:30
Zagłębie Lubin
:
Cracovia Kraków
20.04.2019
15:00

Centralna Liga Juniorów Młodszych (gr.D) - wiosna

Stal Mielec
1:0
Korona Kielce
18.04.2019
12:00
Motor Lublin
1:3
Wisła Kraków
18.04.2019
17:30
Cracovia Kraków
:
Podgórze Kraków
19.04.2019
11:00
BKS Lublin
:
Resovia Rzeszów
19.04.2019
13:00

Centralna Liga Trampkarzy (gr.D) - wiosna

Górnik Ł.
1:1
KKP Korona
18.04.2019
11:00
TOP 54 Biała Podlaska
0:3
Wisła Kraków
18.04.2019
11:00
AP 21 Kraków
:
Cracovia Kraków
20.04.2019
12:00

Małopolska Liga Juniorów

Dunajec Nowy Sącz
2:3
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
18.04.2019
10:00
Limanovia Limanowa
5:2
BKS Bochnia
18.04.2019
10:00
Podhale Nowy Targ
8:0
Zatorzanka Zator
18.04.2019
10:30
Dalin Myślenice
:
Okocimski Brzesko
19.04.2019
11:00

I Małopolska Liga Juniorów Młd - wiosna

Dąb P.
2:4
Garbarnia Kraków
18.04.2019
11:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Tarnovia Tarnów
20.04.2019
10:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Hutnik Kraków
20.04.2019
10:00

II Małopolska Liga Juniorów Młd - wiosna

Podhale Nowy Targ
:
Dalin Myślenice
20.04.2019
10:00
MUKS TAP Tarnów
:
Profi Zielonki
20.04.2019
11:30
Limanovia Limanowa
:
Unia Oświęcim
20.04.2019
13:00

I Małopolska Liga Trampkarzy - wiosna

Tarnovia Tarnów
1:0
Unia Oświęcim
18.04.2019
10:00
Sandecja Nowy Sącz
2:1
Unia Tarnów
18.04.2019
17:00
AS Progres Kraków
:
Glinik
20.04.2019
16:00

II Małopolska Liga Trampkarzy - wiosna

Limanovia
1:2
Podhale Nowy Targ
18.04.2019
12:30
MKS Trzebinia
1:0
Górnik Wieliczka
18.04.2019
11:00
Krakus Nowa Huta
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
20.04.2019
10:00
Soła
:
Raba Dobczyce
20.04.2019
10:00

Ekstraliga Kobiet

AZS PWSZ Wałbrzych
1:1
Medyk Konin
18.04.2019
16:30
SMS Łódź
2:0
AZS PSW Biała Podlaska
18.04.2019
16:30
Olimpia Szczecin
0:4
AZS UJ Kraków
18.04.2019
16:00
AZS Wrocław
3:0
Mitech Żywiec
18.04.2019
15:00
Górnik Łęczna
:
GKS Katowice
20.04.2019
11:30

I liga kobiet (południe)

Dargfil Tomaszów Mazowiecki
2:4
Tarnovia Tarnów
18.04.2019
16:00
Resovia Rzeszów
6:0
Wanda Nowa Huta
18.04.2019
12:00
Rysy Bukowina Tatrzańska
0:2
Rolnik Głogówek
18.04.2019
12:00
Rekord Bielsko Biała
2:0
Respekt Myślenice
18.04.2019
16:00
ROW Rybnik
:
ISD-AJD Częstochowa
18.04.2019
17:00

II liga małopolska kobiet

Widok Lublin
:
Sparta Daleszyce
20.04.2019
14:30
Naprzód Sobolów
:
Prądniczanka Kraków
20.04.2019
13:00
KSP Kielce
:
Starówka Nowy Sącz
20.04.2019
 
LKS Wierzchowiska
:
UKS Staszkówka Jelna
20.04.2019
 
Łysica Bodzentyn
:
Resovia II Rzeszów
20.04.2019
11:00
GKS Majdan Sieniawski
:
Potok Sitno
20.04.2019
12:00